imate kaj, kar ne potrebujete in bi to lahko podarili komu, ki bi podarjeno z veseljem in koristno uporabil?
Uporabniški avatar
 Filipid
#18136
Jaz pa podarim eno nagrado, če jo kdo želi . In sicer gre za nagrado podjetja Figura www.figura-sp.si . Nagrada pa je darilni bon za nakup izdelkov iz programa Figura v vrednosti 7000 sit. Če komu to ustreza naj se mi javi na zasebno sporočilo ali pa naj me pokliče da se dogovoriva o podrobnosti. Moje kontaktne podatke najdete tukaj: http://www.sportosplet.net/viewtopic.ph ... c&start=15 .
 nova
#96318
Ali ima kdo slučajno viška kupon za popust v Tomas Sportu? Zdaj so sicer sezonska znižanja in popusti se ne seštevajo, jaz pa se zanimam za neke pohodne sandale, ki niso znižane, tako da bi mi kuponček prav prišel. Vprašat ni greh :-)
Hvala.
 tomi_
#96326
Kolikor vem imajo člani Tekaškega foruma itak 20% popusta v TS, ne vem pa če na vse izdelke ali samo na tekaško opremo.
 damjan10
#96329
samo na tekaško opremo (vsaj tako je meni rekel prodajalec v TS)
Uporabniški avatar
 ¤ThA_MaLa¤
#99532
HeLLow! Jz bi pa prosila če ima kdo kupon za popust v Hervisu, tomas športu ali mass-u? ker bi si kupila venske in bi mi zlo prov pršlo. Aja pa še to če kdo ve kje so najcenejše? Hvala
Caw Caw
 MIROSAN
#99582
Jaz imam 1 bon za 15% v Hervisu na vse izdelke , 1bon za 20% za tekaške izdelke in 1bon za 20% za Kilimanjaro izdelke, če rabiš me kontaktiraj pod zasebno.
LP Miro

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA