imate kaj, kar ne potrebujete in bi to lahko podarili komu, ki bi podarjeno z veseljem in koristno uporabil?
 dkuhar
#330877
Prosim, ce mi lahko kdo posreduje kupon za 25% popust za nakup v Interšportu, ki se ga je dobilo na maratonu v Radencih. Svojega sem nekje založil, bi ga pa potreboval za nakup tekaških copat.
Hvala!

Lp
Dusan
 Rozynho
#330889
Če nimaš kupona, mogoče lahko pomaga tudi tole...sicer 5% manj, je pa :)

"V izbranih prodajalnah INTERSPORT se lahko od 12. septembra do 18. oktobra vsak vikend (petek in sobota) pred nakupom novega para tekaških copat posvetujete s strokovnjaki za tek. Svetovanja potekajo ob petkih med 16. in 19. uro, ob sobotah pa od 9. do 13. ure in od 16. do 19. ure. Člani kluba INTERSPORT prejmejo na dan svetovanja v izbrani prodajalni 20% popust na blagovne znamke tekaških copat, za katere je predvideno svetovanje. POPUSTI SE NE SEŠTEVAJO".

seznam svetovanj:
http://www.klubintersport.si/_files/645 ... ovanja.pdf
Uporabniški avatar
 Forrest
#330891
Imam še bon v vrednosti 30 eur za nakup Treksta copat.Če komu pride prav,naj mi pošlje naslov na zs,pa dobi po pošti.
Nazadnje spremenil Forrest, dne 12 Okt 2014, 07:27, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 zz topka
#330896
Tudi jast podarim bon (pošljem po pošti-- brez poštnine :lol: ) od Treksta, vrednost 30 evrov. Dobila sem ga na Naj naj mali maraton.
Ker ga imam non stop v denarnici, sicer že malo ubogo izgleda, velja pa do konca 2014.
Če ga kdo rabi.... ZS.
 jezo
#330897
saj res tudi jaz imam ta kupon še nekje doma :D
bom pa vseeno prej naredil še en krog po trgovini če mi bo kaj všeč :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA