imate kaj, kar ne potrebujete in bi to lahko podarili komu, ki bi podarjeno z veseljem in koristno uporabil?
Uporabniški avatar
 vidkul
#53005
Živjo!
Danes okoli 16.00 ure sem kolo podaril neznani osebi na Celovški cesti, pri Stari cerkvi. :--( :--( Kolo je bilo parkirano pri trgovini Veb Company.
Kolo je bilo GARY FISHER, model HKEK, velikost 17,5
Serijska številka: WTV 2945102737
Barva kolesa je kovinska modra

Kaj je na kolesu neobičajnega:
- sprednje vzmetenje je MANITU model BLACK SUPER (črne barve)
- spredaj je disk zavora (hidravlika), zadaj pa navadne V-brake bremze, torej posledično so tudi ročke za bremzat drugačne
- pedala so SPD
- to je to.
- slike pa žal nimam
Najditelja čaka bogata finančna nagrada.

lp vid
Uporabniški avatar
 Speedy
#53009
Hja, tisti konec je "bermudski trikotnik" kar se koles tiče. Jaz sem šel celo na policijo zadevo uradno prijavit, tako da je bilo formalnosti zadoščeno, pa so se mi skoraj smejali in še zapisnik jim je bilo mučno spisat.
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#53036
Speedy napisal/-a:Hja, tisti konec je "bermudski trikotnik" kar se koles tiče. Jaz sem šel celo na policijo zadevo uradno prijavit, tako da je bilo formalnosti zadoščeno, pa so se mi skoraj smejali in še zapisnik jim je bilo mučno spisat.


Ja jez pa priznam kadar se odpravim s svojim kolesom kam je tako, da več kot 1m od mene ne gre proč.Je preveč krvavo zaslužen in vreden več kot moj avto.Mislim tisti ki bi ga hotel hopsniti, bi mu lahko mirne vesti glavo razpolovil :lol: :wink: !Sej polcaji so pa državni privesek številka 1 in naredijo samo takrat kaj, ko nekoga pihne nekdo in nič drugač.Kako pa naj človek v takem primeru verjame temu sistemu, če je pa tako vse na hojladri!Držim pesti da dobiš čimprej kolo nazaj!Tisti pa ki ga je vzel, pa se mu naj ROKA posuši :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: .Ma saj res, ali ni tako?
ČAO!
Uporabniški avatar
 runner
#53039
4 kolesa ... tri dediceva!
Nekatera poslikana ... vecina prijavljena policiji ... in ... in nic ...
Pozabi na kolo in cimprej se sprijazni, da je ze raztavljen na delcke in da ga ne bos vec videl ... To da si sel na policijo je OK. Ce bodo slucajno odkrili kaksne narkice ki v garazi imajo 33 koles bodo (mogoce) preverili tudi serijske st.
Uporabniški avatar
 5rca
#53252
jaz stanujem v tem bermudskem trikotniku :twisted: :twisted:

do sedaj so mi ukradli dve kolesi, bratu pa enega :roll: 33 let starega ponya se ne lotijo :) pa je vozen :lol:


:-((
Uporabniški avatar
 tmp
#53257
Tudi nam so že dvakrat vlomili v garažo, šla sta dva kolesa, pa skuter Piagio, pa dva avtoradia, pa še šipo pri avtu so nam razbili, moje kolo, ki je žensko, pa so obakrat pustili....

Mogoče imajo kaj proti ženskim kolesom :? :? .
Uporabniški avatar
 runner
#53260
tangomikepapa napisal/-a:Mogoče imajo kaj proti ženskim kolesom

ocitno nic efikasnega...
Uporabniški avatar
 tmp
#53265
Ja maš čist prav, stvar postaja že prav nadležna,
bolj ko se trudiš znebiti je slabše je... :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 Barb
#53293
5rca napisal/-a:33 let starega ponya se ne lotijo :) pa je vozen :lol: :-((

Moj res ni bil star 33 let, je bil sam enih 25let, pa so ga vseeno ukradl.
Aja,pa to je bil že drugi v treh mesecih :roll: :cry:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA