povezave na strani z uradnimi rezultati

Moderator: ero

Uporabniški avatar
 zz topka
#363966
Ne, Tonek, nimaš prav... Tu imajo tudi kategorijo nad 70... :D

In če ne bi iz stroja izbačen bil,
bi na štengcah stal,
kako nagrado pobral,
jo doma "naši" dal,
bi "naša" bla kontent:
"Ja, kaj si mi prinesel, šment?"
Bi bla šansa za naslednjo tekmo se zmen`t,
pa še povrhu bi ti dala kaki cent....
:lol:
 TONEK
#363968
Uf, spregledal - daš še te tri k nam, pa izgleda tekma,kot super veteransko prvenstvo.
Kaki stopničke. Okrog četrtega, kot največkrat letos. :D (pa še to je račun brez krčmarja)
Hvala za pesmico, jo moram naši pokazat.
Uporabniški avatar
 ouka81
#363975
Tone,pa nisi ti za takšna tekmovanja.Tukaj vsak dobi medaljo,pa to ni g od gorskega teka.Počakaj še dobrih 10 dni,tisto je za tebe. :juhuhu: :laola
 TONEK
#363976
Pa sem jo imel v načrtu, Denis, ki se je žal sfižil. Upam, da se ne bo tudi Grinta, ki jo omenjaš, saj sem že peti dan obsojen na mirovanje :evil:
Drži, da prireditev, na kateri dobijo vsi medalje, ne kotira prav visoko.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#363981
Škoda, da se tukaj pišejo takšne neresnice.
Gre za lep tek, mistična je cerkvica na Gori Oljki, lepo vidna že iz avtoceste.
V cilju ni medalij za vsakogar. Podelitev je po kategorijah.
In ja, Tonek, verjetno ne bi bil četrti, kolikor jaz poznam udeležence :lol:

:arrow: Vsi dobijo medalje na maratonih in večini polmaratov in te prireditve kotirajo prav visoko. Ne razumem od kod takšne izjave, da te prireditve ne kotirajo prav visoko?
Uporabniški avatar
 ouka81
#363984
Kategorije so na 5 let,kar se mi zdi smešno.Mogoče so pa zato da privabijo čim večje število ljudi.Kategorij je 14,kar je absolutno preveč,škoda denarja za toliko pleha.Da so pa teki na tem pokalu lepi pa verjamem. :clap:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#363985
Meni se pa zdi nesmiselno, kadar so kategorije na 15 let ipd.
Včasih je dobro vedeti tudi kako se formirajo kategorije pri atletskih tekih
Tekmovanja po kategorijah potekajo po Pravilih za atletska tekmovanja in
po pravilih Svetovnega združenja veteranov (WMA)
Če pravila obstajajo, se jih je dobro držati
Uporabniški avatar
 vencelj
#363989
1)Tek na Goro Oljko je zelo lep tek, sicer sem bil tam le dvakrat, pa mi je bilo čisto OK. Glede proge je seveda odvisno od tega, koliko je komu pisana na kožo... morda si zasluži oceno gorsko tekaška bolj kot "prave" gorske, ki pa niti pod razno niso "tekaške", ker tam teči pač ne moreš.
2)Po atletskih pravilih se veterani začnejo že pri 35 letih in imaj(m)o potem kategorije na pet let :!:
 TONEK
#363992
Denis, tokrat se ne strinjam s tabo. Kategorije so čisto v redu, to mi boš priznal, če ne prej, čez dvajset let. V tvoji objavi sem narobe razumel, mislil sem, da vsak, ki priteče v cilj, dobi medaljo. Zdravkecu ne oporekam njegovo videnje medalj. Seveda so v trailih, dolgih 100km ali celo milj krvavo zaslužene in so že nagrada za pogum , da si upaš na tako dolgo tekmo. V kratkih tekih pa mislim, da ima smisel samo za otroke, za višjo stimulacijo. Tek na goro Oljko sem pa že dal v prioriteto za naslednje leto (da se pomerim z Zdravkom :oops: )
Mile, prijatelj moj, ti si pa spet močno brcnil mimo. (tek na Grinto)
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#364036
TONEK napisal/-a:...Tek na goro Oljko sem pa že dal v prioriteto za naslednje leto (da se pomerim z Zdravkom :oops: )

opa, bom moral začet trenirat, ali pa da se kar takoj predam :-)
 TONEK
#368677
Odvisno, v kakšnih (tekaških ) vodah se giblješ. Vrhunski gorski tekači, tudi mi jih imamo kar nekaj, pretečejo več ali manj celo progo, tudi Vertikale. Mogoče bi izvzel del Storžiča, kjer moraš tudi po vseh štirih. :D
 MatijaSever
#372013
zz topka napisal/-a:Ne, Tonek, nimaš prav... Tu imajo tudi kategorijo nad 70... :D

In če ne bi iz stroja izbačen bil,
bi na štengcah stal,
kako nagrado pobral,https://www.shopsy.si/
jo doma "naši" dal,
bi "naša" bla dokumentni sistem:
"Ja, kaj si mi prinesel, šment?"
Bi bla šansa za naslednjo tekmo se zmen`t,
pa še povrhu bi ti dala kaki cent....
:lol:

Haha, to je res noro! Saj veste, da je štartanje na tekmah nad 70 let starosti eden izmed najboljših načinov, kako preživeti svoja starostna leta! :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA