povezave na strani z uradnimi rezultati

Moderator: ero

#150145
Moški:

1. Kralj Darko 26:33,36
2. Močnik Žarko 27:57,11
3. Režonja Miro 28:37,13
4. Urnaut Janez 28:41,89
5. Renčelj Marko 29:41,18
6. Šramel Ervin 31:27,45
7. Petrovič Boris 33:00,81
8. Knechtl Milan 33:39,35
9. Cestnik Leon 34:35,34
10. Čufar Zdravko 36:42,19
11. Koražija Rajko 44:44,70
12. Hrovat Ivan 60:00,00

Ženske:

1. Borovina Barbara 38:10,52
2. Pregl Alja 40:59,65
Uporabniški avatar
 Vreme
#150168
Pa sem ga le dočakal, pokal namreč. Odlična prireditev, na žalost pa kot je že navada za toti-Maribor zelo slabo obiskana. In na ta račun sem seveda več kot zasluženo dobil pokal za osvojeno zadnje mesto. To pač pomeni , so rekli podeljevalci pokalov, da sem vsekakor boljši kot tisti ki niso prišli. Pa še prav imajo! Torej le žal je lahko vsem tistim predvsem polžkom ki si "niso upali" priti. :D

Sicer pa se to bila prva moja tekma na kateri sem razmišljal o odstopu. Ja če se sliši še tako čudno čisto res. Ko sem začel drugi krog so me namreč v tisti strmini začeli v mečah dajati krči in to tako močno, da sem že bi blizu, da rečem, klinc gleda vse skupaj. Potem pa pomislim, na vse tiste TF ultramaratonce, ki so doživljali na svojih tekmah vse kaj hujšega in tako so bili krči kar pozabljeni, pa je šlo praktično do cilnega šprinta (beri šteng). Tam pa si tako ali tako nisem predstavljal, kaj drugega kot hojo. V zadnji tretjini pa gromozansko navijanje sotekmovalcev, spodbujanje od spredaj in od zadaj in kaj drugega potem ostane kot, da še na koncu dam vse od sebe, čeprav bi v tisti strmini brez njih šel definitivno počasneje. Hvala vam!!! :TF)

Inotu pa vsa zahvala za odlično prireditev, odlično analizo, da o torti sploh ne govorimo, sicer pa vidimo se na štengah spet drugo leto!

Slika

Slika

Aja pa še moj čas samo na štengah 4:52, višinskih metrov pa se je nabralo 198!
Nazadnje spremenil Vreme, dne 04 Okt 2008, 20:33, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 vandrovc
#150174
Heh šteng pa je bilo...Pa tudi fajna tekaška družba...Pa veliko blata...Pa na koncu seveda zaslužena medalja... Pa tudi vreme se je zdržalo...se vidi...da smo imeli Vreme člana v ekipi... ki se je zgleda zgoraj zmenil...da zglancamo štenge brez dežja...

Srečno... ;)
Uporabniški avatar
 INOT
#150185
vandrovc napisal/-a:Heh šteng pa je bilo...Pa tudi fajna tekaška družba...Pa veliko blata...Pa na koncu seveda zaslužena medalja... Pa tudi vreme se je zdržalo...se vidi...da smo imeli Vreme člana v ekipi... ki se je zgleda zgoraj zmenil...da zglancamo štenge brez dežja...

Srečno... ;)


Vandrovc v posebno čast si štejem, da si se za to tekmo sam pripeljal iz Celja in pogumno opravil z progo. Škoda, da nisi mogel ostati še na podelitvi. Čestitke! :D
Uporabniški avatar
 semjul
#150213
:D

V letošnji konkurenci tekov bi Štenge dosegle zelo visoko uvrstitev, mogoče najvišjo.
super proga, ne prezahtevna, pa tudi ne kar tako, malo se je bilo potrebno potruditi, organizacija simpl, vendar izredno učinkovita, rezultati takojšnji :wink: , malica do sitega, s priboljškom, torto in pol, smeha pa v tej odlični družbi nikoli ne manjka, za kar v veliki meri poskrbi tudi novo pečeni starosta teka na Štenge.
Torej recept za odlično počutje:
TEK, hrana in smeh, smeh, smeh........

Aja, da ne pozabim, medalje so dodelane v nulo, pokali so mi malce ušli, oni sprednji in oni zadnji, sem pa zato dva kosa torte zmazal.
Se vidimo na štengah 2009 :D
Uporabniški avatar
 tae
#150218
INOT, vidim da si dobro speljal vse skupaj, v kar niti slučajno nisem dvomil. Imam pa vseeno nekaj vprašanj:

1. Kako to, da vidva s Sebi nista tekla ?
2. A Tinija ni bilo ?
3. Kaj pa ostali, ki so se tudi javljali da pridejo ?

Res škoda za tako majhno udeležbo in takšen trud organizatorja (INOT-a, da ne bo pomote). Težko ti sicer obljubljam za eno leto naprej, vseeno pa se bom potrudil, da se drugo leto tudi jaz spet pojavim tu in ti pripeljem iz Ljubljane in okolice še nekaj folka, važi.
Uporabniški avatar
 Sebi
#150230
Sebi lahko pove kar v lastnem imenu zakaj ni tekla: sem imela dobre namene, pa je vmes nastopil krizni management v službi...
Uporabniški avatar
 INOT
#150232
Tekmo smo kljub jutranjemu dežju uspeli izpeljati.
Jaz seveda nisem tekel bil sem štarter in časomerilec :D, sicer sem pa že zjutraj porabil uro časa, da sem označil progo, tako, da sem svoj del tekmovanja opravil :lol:
Organizacija je kakršna pač je :? je pa zanimanje medijev (TV Maribor) veliko :D ,kje boste še imeli priliko dajati toliko intervjujev po tekmi?? :lol:
Sicer sem upal, da pride malo več tekačev in predvsem tekačic, verjetno je proga prelahka.
Glavno, da je bilo vzdušje dobro.
Glede torte sem bil zelo presenečen, hvala še enkrat vsem skupaj!
Uporabniški avatar
 še1PR
#150235
Tudi jaz sem prišla domov s pokalom! :D Čeprav... No ja, kot je že Vreme napisal:
...sem vsekakor boljši kot tisti ki niso prišli. Pa še prav imajo! Torej le žal je lahko vsem tistim predvsem polžkom ki si "niso upali" priti....
Posebne čestitke seveda veljajo vandrovcu!
Inotu pohvale za organizacijo! :clap: Ostalim hvala za prijetno družbo, ki jo vedno spremlja smeh :lol: in hvala za presenečenje :cmok: !
Nekaj FOTK s podelitve.
Uporabniški avatar
 markor
#150237
Oj!
:arrow: bilo je odlično! :clap:
:arrow: proga se mi zdi "zelo optimalna" - pravi "vinogradniški kros" :lol:
:arrow: organizacija brezhibna
:laola
:arrow: družba vrhunska - smeha za v izvoz :lol:
:arrow: še prigoda iz povratka domov: na, hčerka, tole je zate (in ji pomolim pokal, ki sem ga osvojil kot petouvršeni).. trenutek pavze.. ahm, zakaj si pa tekmoval v kategoriji ženske?? .. dva trenutka pavze.. grem rahlo vase, se zberem, povsem mirno in neprizadeto povežem drobce svojih nepovezanih misli, in ji skrajno obzirno obrazložim situacijo.. ahaa, zdaj pa razmem.. :lol: :lol: :lol:
:arrow: namesto konca: INOT, še na mnoga leta (beri - še na mnoge štenge!!) :cast:
lp
m
Uporabniški avatar
 vandrovc
#150376
INOT napisal/-a:
vandrovc napisal/-a:Heh šteng pa je bilo...Pa tudi fajna tekaška družba...Pa veliko blata...Pa na koncu seveda zaslužena medalja... Pa tudi vreme se je zdržalo...se vidi...da smo imeli Vreme člana v ekipi... ki se je zgleda zgoraj zmenil...da zglancamo štenge brez dežja...

Srečno... ;)


Vandrovc v posebno čast si štejem, da si se za to tekmo sam pripeljal iz Celja in pogumno opravil z progo. Škoda, da nisi mogel ostati še na podelitvi. Čestitke! :D


Jaz si pa v osebno čast štejem...da ste me sprejeli medse! Hvala Inot in ostali! Heh, res mi je bilo žal, da si na koncu nisem mogel odpočit nog z Vami, zavandrat sem mogu naprej, do enih sem imel si cajt plačat Tunizijo - sem prejšnji dan zvedel za eno dobro varianto, grem poskust mal kak se v Afriki teče, v puščavskem pesku...pa kako črnko potipat, slike na daljavo mi nč ne pomagajo... ;)

Srečno...
Uporabniški avatar
 Vreme
#150562
INOT napisal/-a::? je pa zanimanje medijev (TV Maribor) veliko :D ,kje boste še imeli priliko dajati toliko intervjujev po tekmi?? :lol:


A je kdo vprašal kje in kdaj bo moč videti te intervjuje :?:
Uporabniški avatar
 INOT
#150572
Vreme napisal/-a:
INOT napisal/-a::? je pa zanimanje medijev (TV Maribor) veliko :D ,kje boste še imeli priliko dajati toliko intervjujev po tekmi?? :lol:


A je kdo vprašal kje in kdaj bo moč videti te intervjuje :?:


So mi obljubili, da mi javijo, ko bo oddaja na sporedu. Kaj bodo pa iz vsega materiala predvajali je pa vprašanje... :?
Uporabniški avatar
 ZarkoM
#150619
Ja, luštna tekma. Sem imel namen pogledat kako je kaj z letošnjo letino grozdja, pa nekako ni bilo časa -- še posebej gor grede. :-)

INOT je organiziral v nulo. Škoda da nas je bilo tako malo. No, tisti ki smo prišli, smo se imeli fajn. :D
Uporabniški avatar
 jonas
#150621
čestitke žarko za prvi pokal :wink:
pohvale organizatorju za izvedbo teka, se drugo leto definitivno pridružim,
ko bo v nogah več tekaških km :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA