povezave na strani z uradnimi rezultati

Moderator: ero

#247860
tae napisal/-a:-
- Morda je ravno moja odsotnost iz dogajanja kriva za mojo pozabljivost. Prvič v življenju se mi je namreč zgodilo, da sem doma pozabil superge. Če bi bil tam z lastnim avtom, bi se verjetno le obrnil in odpeljal domov. Že sem razmišljal o tem, kaj bi lahko počel tu medtem, ko bodo drugi tekli. No, pa se je kar kmalu pojavila rešitev, saj mi je sotekač posodil svoje, v katerih je prišel (HVALA, sorry ampak sploh ne vem kdo si :oops: ). Sicer so bile eno številko večje od mojih, a tekel sem vseeno lahko. MiciM mi jih je s strokovnim prijemom zavezala po "službeno" in je šlo.


svoje rezervne copate ti je posodil PAULETO (Pavle), ki se ni mogel odločiti v katerih bo tekel :D
so pa prve njegove teniske, ki so šle po 1:30 :laola
#247862
ROSI64 napisal/-a:
jole napisal/-a: Zgleda ko ena plahta za ogrnt.... :D

Si že odgovoril :D
točno to plahta s katero se ogrneš ko prideš skozi cilj, da zadržiš toploto telesa. :D


ni ravno plahta, ampak je bolj produkt Nase, ki to zadevo že dolgo časa uporablja v vesolju in so sedaj tudi v uporabi na zemlji, ker te preverjeno zelo dobro grejejo, oziroma preprečujejo podhladitev po končanem maratonu. :mrgreen:
vir:verona press
#247880
[quote=tae]
Se vidimo čez 3 tedne v Sežani (upam, da v svojih supergah :D ).[/quote]

Pridem tudi jaz v Sežano,za vsak slučaj :lol: :lol: :lol: .

Kaj naj še dodam, vse je štimalo, vreme kičasto, kosilo dobro,.......
Tekli smo pa tudi kot se spodobi :D

:wink:
#247897
aadler napisal/-a:Magično mejo (1:24:00)-mi je končno uspelo prebit :D ,svoj naj-rezultat izboljšal za dobre 3.minute :!:.NEPOZABNO:))-ČESTITKE VSEM :laola


LP:fredi :wink:

Iskrene čestitke, za res dober rezultat, končno ti je le uspelo.., vsaka čast...LP Miro
:clap: :laola
#247900
Čestitke tebi in tebi in njemu in njej :D , skratka čestitke vsem in bravo :laola za svoje rezultate, za vaš pogum in vztrajnost :clap:
Moje leto se je slabo začelo :--( in upam , da se bo dobro končalo. Po 5-tih minutah teka je bolečina v kolenu premagala moj trmo, da bom bolečino ignorirala, pa ni šlo :mrgreen:
Družba enkratna, analiza pa itak kot se spodobi. Vreme pa..., kaj češ še lepšga.
#247915
azaleja napisal/-a:Po 5-tih minutah teka je bolečina v kolenu premagala moj trmo, da bom bolečino ignorirala, pa ni šlo :mrgreen:

Upam, da pri tebi ne bo trajalo tako dolgo, kot je pri meni po Palmanovi. Res je sicer, da sem imela potem, ko je koleno nehalo bolet še 100 izgovorov, zakaj ne tečt, kar se mi sedaj močno pozna. Vsa kondicija preteklega leta je šla pa rakom žvižgat :(

Trenutno je zadeva takšna, da sem srečna, če vidim cilj s prave strani. Tako v Veroni kot tudi v Gorici je bilo potrebno veliko prepričevanja (same sebe), da sem pretekla/prehodila celih 21 km. Sploh v Gorici so bile skušnjave po odstopu zelo velike, saj smo ves čas nekaj motovilili okoli starta/cilja. Kakorkoli že, na dveh polmaratonih v 14 dneh sem pretekla več kot prej v treh mesecih skupaj. Sem zadovoljna in vesela in z optimizmom zrem v prihodnost :D

Nedeljski izlet TF je bil pa itak 1A :clap:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA