povezave na strani z uradnimi rezultati

Moderator: ero

#259630
Moje videnje tega teka. V bistvu imam večinoma pritožbe čez organizacijo. Najprej predraga štartnina. 15€ je seveda za gorenjske teke preveč ampak sem se vseeno odločil, da nastopim, ker bi rad zaključil vsaj 6 tekov pokala. No nekaj pozitivnega je udeležba, ki je številčna in tudi veliko je hitrih tekačev, tako da se naredijo grupice kjer pa vemo da je lažje teči kot pa če ostaneš sam že kmalu po štartu. No pa nadaljujmo s pritožbami. Sama darilna vrečka za udeležbo me je takoj negativno presenetila, ker smo dobili bufa kjer je natisnjeno Juriš na Vršič (tek je KG10ka :oops: ), tekaško majčko kjer je natisnjeno superge.si (nikjer ni omenjeno, da si bil na KG10ki :? ), prastaro revijo bicikel.com in še veliko promocijskega materiala. O kakšnem toplem obroku po teku seveda lahko zgleda na tem teku le sanjamo :roll: . Pa pač to nekako "požreš" saj nenazadnje prideš v družbo, malo odteči itd. Pohvala gre še na razmeroma hitro podelitev medalj in nagrad za vse kategorije ampak tukaj pa katastrofa :bum: :bum: v nagradni vrečki dobim čez rok uporabnosti energijske bonbone (vsi vemo da imajo bonboni kar dolg rok uporabnosti) , T-majico Juriš na Vršič iz leta 2010 :oops: :oops: , no vsaj bidon je bil v redu.
Res mislim, da bi se organizator lahko malo bolje potrudil, glede na to, da je tek razmeroma drag in da se gre nenazadnje za promocijo KG in tekov v Sloveniji (kar precej je tujih tekačev za rekreativni tek). Me prav zanima kako je tisti mladi Anglež, ki je bil v najmlajši kategoriji 2. mislim da pogledal ko je na majici pisalo Juriš na Vršič 2010 in ko je pogledal pod škatlico z bonboni in videl da so v bistvu že čez priporočeno mejo uporabnosti :argue: . Resnično: boljše da nebi nič dali pa je to to.
V glavnem: vsem na tem forumu ODSVETUJEM udeležbo na tem teku v prihodnjih letih, organizatorju Gorenjskega pokala pa, da ODSTRANI KG10ko iz seznama Gorenjskega pokala, namreč še veliko lepih in super organiziranih tekov je na gorenjskem (Pomladni tek na Jesenicah...), ki bi si veliko bolj zaslužili biti v tem tekmovanju.
Drugače pa čestitke Roku Puharju za zmago in ostalim, ki ste traso pretekli tako kot ste si zamislili. Sam sem bil nad svojim rezultatom malo razočaran ampak kdaj pač ne gre tako kot si želiš :D :D
#259635
vsem dobromislečim tekačem v razmislek:
ko si izbiramo tekme na katerih bomo nastopili, s svojim nastopom dajemo prizanje tudi organizatorju za vloženi trud pri pripravi in organizaciji tekme, zato je prav da po vsaki tekmi pošteno povemo kaj je bilo na tekmi super, kaj v redu, kaj slabo in kaj se sploh ne bi smelo zgoditi;
ocenjujemo pa zato, da iz množice raznoraznih organizatorjev tekaških prireditev izločimo pleve in nagradimo pravo delo (kot povsod v vskadanjem življenju!, če ...)
s tem se bo nivao naših tekem dvigal, postali bomo (postajamo) zanimivi za vedno večje število udeležencev, prinašamo dobre ideje iz tujine (Italija) in jih sadima na naša slovenska tla; zgodovina naših regijskih tekov nam pove kako in kje se je tekma prijela in raste;
če vse zgoraj navedeno apliciram na praznični ponedeljek in potegnem vzporednico med Vzponom na Široko in Kranjskogorsko 10-ko: no poštebo bo, da si vsak sam naredi primerjavo in zaključke na podlagi napisanih dejstev:
-cestni in gorski kolesarji, tekači in pohodniki so na kmetiji Široko za nižjo startnino dobili po želji ali čevapčiče ali testenine (golaž-gobe), domače štruklje (mmm), pivo ali colo, majčko in 50 izžrebanih sponzorskih nagrad.
ko tečemo tudi ocenjujemo,
ko organiziramo nas ocenjujete,
v boljši tekaški jutri vseh nas!!
#259642
Ko berem zgornje komentarje, se mi zdi da nismo bili na isti tekmi. Jaz bi pohvalil organizacijo, je pa res da se zmeraj najdejo napake. Jaz ne tečem zaradi darilne vrečke, če pa dobim kaj uporabnega, sem pa še toliko bolj vesel. Tečem zaradi družbe, da obiščem nove kraje in pa seveda zaradi rezultata. Z vsem tem pa sem bil zadovoljen.

Nasvidenje drugo leto
Lp Matej

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA