povezave na strani z uradnimi rezultati

Moderator: ero

Uporabniški avatar
 dannae
#104374
Sončka čestitam za 1. mesto! Pa tudi za odličen čas. Huda si! ;-)
Uporabniški avatar
 Sončka
#104384
Hja!

Tale Sončka je čisto popenila. Če mi trenutno življenje nagaja, pa sem vsaj s polmaratonom prijateljica. :lol:
Tkole je bilo:
moj zajček (beri Razy) me je peljal :driver: (v že znanem Razymobilu) na polmaraton Nabrežina in mi zračunal, koliko naj tečem, da bom tekla pod 1.50. Jaz njemu, pa dej nehi, pa kje ti živiš...
Hja, naj mi oprostijo vsi, ki tečejo polmataton okrog 2 uri, vsi, ki ga pretečete z lahkoto 1.40 ali celo 1.30 (pod 1.30 je zame osebno že iluzija in neresničen svet-zato kot da ta možnost ne bi obstajala), osvojila sem svoj PB:

1.48 in v povprečju tekla 5.10 :!:

Pa tale Sončka je od vraga! :wink:
Doživetje je pa enkratno (spodbuda za Dannae): osebno sem mnenja, da sem prebila zvočni zid. :clap: Ko sem rekla Razy, sem besedo zaslišala 1m za mano, zato sem nehala govoriti in tekla naprej (ta je čista duvatorska). Moj zajček mi je na 14 km ušel, v tistem trenutku me je zagrabila panika, potem sem se pa nalimala na rito vsakomur, ki sem ga dohitela. Ko sem se mu priplazila za hrbet 8) , sem ujela njegov ritem, njegov način polaganja stopal in danes bi tega gospoda (za enim sem tekla dalj časa) prepoznala v množici ljudi, če bi le lahko hodila za njim in opazovala njegov korak...
Tam-pa-dam, tam-pa-dam je bil ritem.
Najlepša stvar od vsega, je bila pa ta, da so drevesa dobila svojo pravo barvo (rumena je kar žarela) in hrana je ponovno dobila pravi okus. Na cilju nama je skupinica italijanov ponudila kozarček vina, pa tudi pršut bi dočakala, če bi počakala...
Super je bilo :!:
Hvala Razy. :cast:
Dannae, hvala za čestitke.
LM.. he-he... Kaj bo pa tam :?: :?: :?:

Lp, I.
Uporabniški avatar
 ZEBRA
#104392
Bravo Sončka,
Tam okoli desetega kilometra sem vama nekaj časa sledil potem pa sta bila prehitra...
Splošna ocena pa: super+
Na Krasu mi je zmeraj lepo teči, spomladi v Sežani ko se narava ravno prebuja in jeseni v Nabrežini, ko ruj pričenja postajati rdeč... Krasno.
LP
Brane

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA