povezave na strani z uradnimi rezultati

Moderator: ero

Uporabniški avatar
 Laufer
#127034
Luštna tekma. Člani TF osvojili veliko medalj, naj omenim samo nekatere: MatjazV, Obivankanobi, Tae, Sončka, AVI, Olson, ...

Slike
Uporabniški avatar
 MatjazV
#127043
Preživeli lep športni dopoldan v Drenovem Griču. Ekipa TF številčna, dobro vzdušje.

Slika

FOTKE!!. Hvala Koširju za pomoč pri fotografiranju.

LP

MatjazV
Uporabniški avatar
 tae
#127050
Rezultati na internetu so se pojavili dejansko hitreje, kot tam na kraju dogodka. Pohvala organizatorju.

Fotke so tudi super, Matjaž dobrega fotografa si izbral. Košir :clap:

Junak današnjega teka je bil vsaj zame OBIVANKENOBI. V kategoriji od 17 do 35 let je bil PRVI. Še uradno čestitke iz moje strani :laola :clap:
Za ta tek sem že napovedal njegovo prednost, ker je krajša razdalja. Vedel sem, da se bo to slej ko prej zgodilo in se je. Danes me je prehitel in premagal in nisem imel kaj. Očitno bodo letošnje tekme še bolj napete od lanskih. Najin trenutni rezultat 1:1.

Moj tek na kratko:
- 1. plan pod 28 minut :arrow: uspelo
- 2. plan 27 minut :arrow: ni uspelo (27:22)
- 3. plan oziroma skrita želja medalja v kategoriji :arrow: uspelo
- 4. plan ponovno prehiteti obivankenobija :arrow: ni uspelo

Čestitke tudi vsi ostali prejemniki medalj.
 Kameleon
#127058
Ja,..... pa je za mano......prva tekma :P

Kaj naj rečem......z rezultatom zelo zadovoljen (40.22 na 7 km) glede na to da tečem šele 4 mesece......

Malo treme je bilo, je pa hitro zginila....med tekom ni bilo časa mislit še na to :-)

V glavnem.....super zadeva....še se vidimo :-)

Čestitke vsem!!!
Uporabniški avatar
 aadler
#127100
Tudi sam sem se našel na fotografijah, hvala Matjažu V. za fotografije.
Spoznal sem tudi Olsona celo nekaj časa sva skupaj tekla.
Izboljšal sem lanski rezultat za dobro minuto. Zadovoljen z tekom, pogrešal sem sadje na ciju.To je bila moja prva medalja letos (2. mesto)in upam, da ne zadnja. :ignore:
Uporabniški avatar
 AVI
#127108
...lep sončen dan in lep tek....
s tekom več kot zadovoljen...tako sem dosegel privih 7 km pod 30 min...kar je bil 1. cilj in drugič da je šlo 14 km po uro...tako da :D :D ....kot pa je že laufer povedal....sem pa za piko na i, zasedel še 3. mesto v kat. in tako prejel kolajno.... :D :D ...superca....

...hvala vsem za slikce.... :clap:

...čestitke vsem .... :cast:.

Kameleon napisal/-a:Ja,..... pa je za mano......prva tekma :P

...kameleon čestitke za prvi tek.... :D
 Kameleon
#127121
AVI napisal/-a:
Kameleon napisal/-a:Ja,..... pa je za mano......prva tekma :P

...kameleon čestitke za prvi tek.... :D



Hvala, hvala......tudi tebi čestitke, pa ne samo za včerajšno kolajno..... :hehe:

:lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 Obivankenobi
#127144
Evo, še moje kratko poročilo z včerajšnjega teka. Poleg za moje pojme super organizirane prireditve, kjer nisem opazil kakšnih večjih pomanjkljivosti sta se mi uresničile vsaj dve zadevi, ki še danes težko verjamem, da je to res in sicer:
- prvič v življenju dobil zlato medaljo v teku in moram priznati, da je občutek res super (očitno so mi bile zvezde res naklonjene in ni bilo prehude konkurence - vsi boljši od mene so tekli na 14 km :lol: :roll:)
- "končno" prehitel Tae-ta, tako, da bodo letos najini dvoboji na tekmah še bolj napeti in zanimivi :clap:,
ter, kar sem po tihem upal, da bom tekel 7 km pod 27 minutami in tudi to se mi je uresničilo... :juhuhu:
Tae- tu za 3. mesto :cast: :clap: :cast1: (no, pe le nisi bil četrti :lol:) ter vsem ostalim medaljistom čestitke za dosežene rezultate :laola, ter vsem Tf-jevcem hvala za prijetno družbo...
Zahvalil bi se tudi MatjažuV za slike :clap: ter Raziju in Sončki, da sta mi prinesla zelo uporabne zadeve iz žrebanja na Molniškem teku :cast: :clap:

Ja, nč se vidimo na trojkah...


Lp! :wink:

p.s.: Tae, za jutri ti želim čim boljši nastop v Trstu, da bi ti uspel nov PB na polmaratonu... :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA