Moderatorji: Nataša, Barb

Uporabniški avatar
 Vlajko
#28323
milan napisal/-a:Na poti v Logarsko se bomo ustavili morda v kakšni gostilni/piceriji med Ljubnim/Lučami in Solčavo . Ali kdo pozna kakšno dobro gostilno?


Malo sem se potrudil z pregledom dobro ocenjenih gostiln željenega področja:
http://www.mojagostilna.com/restaurants ... rantID=117
http://www.mojagostilna.com/restaurants ... rantID=848
http://www.mojagostilna.com/restaurants ... antID=1405
http://www.mojagostilna.com/restaurants ... antID=1757
Uporabniški avatar
 Bajsi
#28330
Helou!
Sem mislil malo špekulirat pa mi ne bo ratalo. Mislil sem, da boste rezultate ankete objavili že danes. In, če ne bi zmagal v vseh svojih kategorijah, pol...
Tako mi je pa pri odločitvi pomagal en prijazni stric.
Torej:
pridem 100% pa če ušpičene Nataše padajo!
Ne vzmamem pa niti 1/4 penziona, ker bom spal zunaj in žru tisto, kar bo ostalo na mizah (samo vi jedite, i onako bi bacili svinjama press)!
V glavnem, se vidimo!
Uporabniški avatar
 pegaz
#28333
Tooo!
Njegova Mastnost Maršal Bajsi, pogrešali bi vas!

Sem se že bau, da bomo lačni skakal čez plotove (First & Second (inter)course PRESS).
Pol pa itak padejo sladice od Barb pa od Matrix pa še koga. (sej padejo, aneeedaa...? :) )

LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Vlajko
#28334
pegaz napisal/-a:... itak padejo sladice od Barb ....


A misl'š, da ji bo ostalo še k'j cajta za peko sladic. :roll: A ta priprava za Logarsko se pa sama dela:?:
 Nataša
#28335
No, Vlajko, evo, vsaj en, ki ve, kolk se na ministrstvu dela...ostali pa misljo, da bova z eno nogo pekli torte, z drugo pisali ankete, s tretjo pa pripravljali nagrade in prezentacije.

četrta noga pa spi.
Uporabniški avatar
 Bor
#28336
ja, a ni tko......

bor
Uporabniški avatar
 Vlajko
#28338
Nataša napisal/-a:....četrta noga pa spi......


Al' pa ne. :wink: Kaj pa priprava nedeljskega kviza :?: :wink:

Post Scriptum: :idea: Morda bi pa še kdo lahko kaj pomagal. Samo vpreči ga je treba. :idea: :wink:
Uporabniški avatar
 pegaz
#28339
Vlajko napisal/-a:A misl'š, da ji bo ostalo še k'j cajta za peko sladic. :roll: A ta priprava za Logarsko se pa sama dela:?:

Joj, Vlajko, a nč ne štekaš?
A če bi pa ratal pa bi dobil sladke dehteče pečene rezultate od vseh štereh nog, a pol bi pa jedu? Al bi tud pol reku, da je to izkoriščanje ministric po ljudstvu in da te taki solnograški žličniki sploh ne zanimajo? :shock: :o
... Razen, če si ubral Dpopovo strategijo in se prilizuješ za kako slastno mesto v Ministrstvu za slaščice...? :P
 Nataša
#28340
Vlajko napisal/-a:Post Scriptum: :idea: Morda bi pa še kdo lahko kaj pomagal. Samo vpreči ga je treba. :idea: :wink:


hvala za to subtilno ponudbo, zaenkrat kar gre, Dpop bi reku brzdaj se use i u svoje kljuse, on je bolj individualist in pravi, da je najboljše, če človek vse naredi sam. To sicer ni čisto res in če bo ministrstvo karkoli rabilo, dobiš klic, okej? :wink: Hvala.
Uporabniški avatar
 Barb
#28341
Vlajko hvala tudi v mojem imenu
Saj vem-va,da veste,da se trudiva-mo

Pegaz pa tud ve :wink: ,zakaj je podal takšno izjavo,kot jo je :P
Uporabniški avatar
 Barb
#28342
Nataša napisal/-a:
Vlajko napisal/-a:Post Scriptum: :idea: Morda bi pa še kdo lahko kaj pomagal. Samo vpreči ga je treba. :idea: :wink:


hvala za to subtilno ponudbo, zaenkrat kar gre, Dpop bi reku brzdaj se use i u svoje kljuse, on je bolj individualist in pravi, da je najboljše, če človek vse naredi sam. To sicer ni čisto res in če bo ministrstvo karkoli rabilo, dobiš klic, okej? :wink: Hvala.


SE POVSEM STRINJAM
Če bova kaj rabili,bova uporabili pomoč KLIC in vzeli še GLAS LJUDSTVA :wink:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#28343
pegaz napisal/-a:......dobil sladke dehteče pečene rezultate od vseh štereh nog, a pol bi pa jedu? ..... in se prilizuješ za kako slastno mesto v Ministrstvu za slaščice...? :P


Ne boš sicer verjel. :roll: ...slaščic sploh ne jem.... :D :wink: Bi se pa prilizoval za kako slastno mesto v Ministrstvu za tekoče dolenjske, kraške ali mareziške zadeve.... :drink
Uporabniški avatar
 Barb
#28344
Matrix-a ti tud prideš :?:
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 17

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA