Moderatorji: Nataša, Barb

Uporabniški avatar
 Bajsi
#28467
Nataša napisal/-a:Razpored bova naredili z Barb, kje ste nastanjeni, pa izveste na licu mesta.


Helou!
Midva sva itak skupej, a ne?
K's zalublena, pa to. :oops:
Edin, spolna vreča je sam za enga. Kva pa zdej?
 Nataša
#28468
Bajsi napisal/-a:
Nataša napisal/-a:Razpored bova naredili z Barb, kje ste nastanjeni, pa izveste na licu mesta.


Helou!
Midva sva itak skupej, a ne?
K's zalublena, pa to. :oops:
Edin, spolna vreča je sam za enga. Kva pa zdej?


jest ne vidm smisla, Bajsi, če sem sam jest zalublena, ti me pa ne šmerglaš... :( tko da ti lež zuni v svoji spolni vreči med ostanki, jest pa najbol nardim da sem notr v postli s polnim želodcem na toplem. ker če dva nista za skupi, nista, pa fertik. takih stvari se ne da prsilt. lbezn je al pa je ni. kola je, takla mamo.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#28474
Helou!
Eh, Nataša, ti spet kr neki filozofiraš. Včasi je treba mal spodbost. Kva pa veš kva se zgodi.
Uh, mislim, da bo dans špagca spet mal zategnena.

Vse beroče in pojutrišnjem prisotne pa prosim, da ko bodo hodili ponoči klicat jelene, da upoštevajo, da nekje leži eno v puh zavito renčeče truplo!
 Nataša
#28475
Bajsi napisal/-a:Včasih je treba mal spodbost. Kva pa veš kva se zgodi.


ja okej, pol pa če je še upanje za mojo lbezn do tebe, bom pa pršla v puh zavito renčeče truplo mal podrezat iz šerhaklcom, aj uredu?
 dpop
#28478
Bajsi napisal/-a:da nekje leži eno v puh zavito renčeče truplo![/size]


Se pravi... polit z bencinom, pa zažgat... da se ne bo usmradilo :twisted: :lol:

1335 Darko

P.S. I love napalm PRESS :wink: :wink: :wink: :wink:
Uporabniški avatar
 MatjazV
#28482
Hoj,

kot sem že najavil, pridem v Logarsko v soboto dopoldne. Za postlo zame ni treba skrbet. Kdor ma kej pametne muzke naj prinese s sabo, pa še kakšen prenosni cd player bomo rabil in projekcijsko platno.

Ojačevalec, NB in projektor prinesem, predstavitev pa je tud že narjena.

L.P.

MatjažV
Uporabniški avatar
 Staša
#28483
platno in diaprojektor (ja, eni fosili mamo še diase) bom pa jaz. v soboto navsezgodaj.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#28485
Nataša napisal/-a: podrezat iz šerhaklcom, aj uredu?


Helou!
A to mislš tko, kt rečejo frajerji za grdo punco: "Ne bi je takao ni cvikcangama!"
 Nataša
#28490
Bajsi napisal/-a:A to mislš tko, kt rečejo frajerji za grdo punco: "Ne bi je takao ni cvikcangama!"


hi hi, tega pa nisem rekla,ko grd pa spet nisi :oops: Ti, po mejlu sem dobila namig, nej se prestaviva v peskovnik, jest pa pravm, da MINISTRI LOH SERJEJO PO SVOJEM MINISTRSTVU, ČE SE JIM LIH ZAHOČE. tako.
da smo si na jasnem.
Uporabniški avatar
 Matevz
#28492
Ja seveda lahko, saj zato pa so ministri. Ker serhjejo...

Samo potem pridejo volitve...... :D :D :D
Uporabniški avatar
 Matevz
#28493
Če Matjaž pride v soboto - kako bo pa z musko v petek? Bomo samo lokalni radio poslušal?
 Nataša
#28498
Matevž, ne vem, kaj maš proti radiu Veseljak????

bomo zrihtal CD player. ker po moje na Veseljaku ne vrtijo Fredija Milerja.
 dpop
#28500
Nataša napisal/-a: jest pa pravm, da MINISTRI LOH SERJEJO PO SVOJEM MINISTRSTVU, ČE SE JIM LIH ZAHOČE.


Vidim da je duh Nikolae Ceausescu-ja še vedno živ :twisted:

1338 Darko

P.S. Država to sem jaz PRESS (ta je sicer od Lujota štrnajstega...ampak ... :wink:)
Uporabniški avatar
 Matevz
#28515
Nataša napisal/-a:...na Veseljaku ne vrtijo Fredija Milerja.

Brez slike Fredi ni pravi Fredi
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#28525
Glede na to, da imam v soboto rojstni dan, vas obveščam, da častim tempo teke, zato štedite moči :lol: . Tiste, ki bodo odtekli z mano vse tempo teke pa počastim pijačo :wink: .
Vabljeni vsi.
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA