Moderatorji: Nataša, Barb

Uporabniški avatar
 lojzeP
#28881
Mojca - Big Foot Mama je bila pa zakon - vsa čast jahaču Matevžu :clap:

Tudi sicer je z odliko opravil svoj posel :cast1:
Uporabniški avatar
 Matevz
#28890
Sem preživel, ampak komaj :D :D :D
Sem moral dvakrat iti z mulci spat, pa še zdaj nisem čist ok. Pa še v službi me ni te dni (izobrazevanje), da bi tam kaj napisal.

Ampak bilo pa je res hudo. Vsaka čast organizatorcam. In bo treba kmalu ponoviti.

Pa obljubim da bom spomin povečal vsaj na eno uro :D :D :D Če boste sploh še hotel, da musko rolam. Sem se pa kar navdušu na DJanjem. Tale sodobna tehnika, ko ni več treba plat gor pa dol dajat, pa kaset naprej pa nazaj prevrtavat, je res zakon.
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#28898
Matevž imaš prav ne bi bilo slabo če bi to stvar ponovili.Ker bi rad videl kako to izgleda :oops: :roll: .Ne vem čisto točno kako je bilo. :lol: :lol: :lol:
No ja stvar je taka.Da jaz priznam sem pozabil doma še sam ne vem kako mi je to uspelo nekaj glasbe.Drugače pa to rolanje glasbe je sedaj res kul bi rekli.Sam še pritiska se :oops: :oops: :lol: .
Že sedaj pripravljam celo kompilacijo muske za naslednjo srečanje, ki bo kje že, ma sam da bo.
In kakor je LojzP dejal ne bi bilo slabo na Kajmanskim otoki, dobiš nagrado za ustvarjalnost na naslednji analizi ko bo v brunarici.
ČAO!
Uporabniški avatar
 SimON
#28900
Živjo!

Po dolgem času čutim spet neke vrste obvezo, da se iz TF pasivca spremenim v aktivista in nekaj napišem na TF! Vzrok? Logarska! Bilo je super in čestitke vsem organizatorjem! :cast1: Nataša in Barb, a sta živi in zdravi prišli do cilja, cesta za vama se je dvigala od hitrosti Renaulta 5 :!:

No, pa da še razčistimo:
Manika napisal/-a:
Binch napisal/-a:...baje se vse skupaj zakljuci ob 4h. Izvemo, da je Maratonc baje padel s postelje. Informacija je se vedno dvomljiva, ampak zabavna.


Vsakič, ko tole preberem, se ful zasmejim :lol: :lol: Marathon je res padel in to celo na moje noge. Po moje je padel z lojtre, ko je lezel dol s pograda. Je pa tako zaropotalo, da se je Simon ful ustrašil in precej glasno zakričal: STAŠA!, ker je mislil, da je Staša z glavo butnila v zid (doma imata namreč nizek strop in se je to že 1x zgodilo. No, vsaj tako nekako sta mi razložila.).

:


Stvar je točno taka, kot je napisala Manika, je pa še en razlog: po čem je znan Breginj? Po potresu! Vsakič, ko ponoči kdo pade s postelje in se tla zatresejo, moji receptorji to zaznajo kot potres! V Logarski je bil 5. stopnje, kar je že kar hudo, še sreča, da nisem tekel ven! :lol:

lp in mirno noč!
Uporabniški avatar
 Bajsi
#28909
SimON napisal/-a:Stvar je točno taka, kot je napisala Manika, je pa še en razlog: po čem je znan Breginj? Po potresu! Vsakič, ko ponoči kdo pade s postelje in se tla zatresejo, moji receptorji to zaznajo kot potres! V Logarski je bil 5. stopnje, kar je že kar hudo, še sreča, da nisem tekel ven! :lol:

lp in mirno noč!


Helou!
Khm, zanimivo! Namreč, ne vem od kod potem izvirajo receptorski dražljaji pri eni od mojih bivših, Maji.
Na potepanju po Liparskih otokih (Sicilija) davnega leta 1990 sva eno noč preživela na vulkanu Stromboli. Ko sva se nagledala izbruhov, vulkanskih, da ne bo pomote, sva se zavila v puh in zadrnjohala. Proti jutru, zbujen sem bil že kakih 5 minut, so se tla močno zamajala in sledil je res veličasten izbruh. Maja se je samo obrnila na drugo stran in zagodrnjala: "Nehi postlo rukat!"
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#28973
Če malce pokalkuliram glede tega, da sem padel iz pojstle dol.Najprej sem resnično zatrjeval, da kako sem padel dol pa da nimam nič odrgnjeno.
Sem pomislil že da sem brezmadežno padel dol iz nebes :lol: :lol: .
Sedaj malce film previjam nazaj na sobotno večer pravzaprav že proti nedeljskemu jutru se je bližalo.
Ko sem privandral v sobo.Se skobacam na pojstlo.Sem si rekel, o dijo mijo v prvo nadstropje so me dali.Ma to sem čistu blizu sedmim nebesom :wink: .
Se pa spomnim, da sem enkrat ponoči se začudil kako to da imam odkrit kovter če sem bil zabegecan z njim do konca.Ni mi jasno.Mogoče je bilo pa to to ko sem imel kovter popolnoma na koncu pojstle in sem se ponovno pokril.
Pazite mogoče.Ker sem nejeverni Tomaž :lol: :lol: .Saj pravim, da puščam vse opcije odprte glede višinskega padca.
Ja to je pa mogoče zaradi tega, ker sem GAGI obljubil komad od SIDHARTE OD VIŠINE SE ZVRTI, pa sem zadevo pozabil doma.Mogoče pa zaradi tega bog si ga vedi.Ampak če bi bilo to posneto in bi jaz to videl bi se smejal do zgodnjih jutranjih ur pardon do popoldneva.
Sedaj premišljujem, kako je to sploh izglelo.
Si predstavljam Simonovo faco kako je reagiral ob tem dogodku.
Manika če sem zmotil tvoji nočni mir se ti bom oddolžil s kakšno kavico :wink: OK.
Je pa res da človek doživi na takih srečanjih marsikaj.Ravno zaradi tega sem komaj čakal da se slišimo in se nasmejemo do ust.
V redu je bilo to da so se dogodki vrstili nekako spontano.
To je tako kot ljubezen pri kateri deluje neka čarobna kemije in zakoni fizike, gravitacije.Ob kateri te zruka in si kar v zraku.
Ja tak filing sem imel, ko smo se družili.
Bili smo eno, veselili smo se kot en sam človek.A vendarle nas je bilo ogromno skupaj.Res iz različnih koncev krajev, različnih pogledov, a vendarle bilo nam je eno prijetno druženje brez kakršnihkoli obremnjevanj s te ali one strani.
ČAO!
 Lučko
#29058
Nisem pozabu, sam časa nisem imel.
Zahvalil-i bi se rad MatjažuV za udobno namestitev, prenočišče in za prijetno družbo.
Ob prvi priliki zrihtam sobo in plačam jaz. :wink:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#29066
Kar se pa mene tiče, bi pa zadevala izgledala takole :shock:

Na začetku sploh nisem imel namena priti v Log. dolino ( zato tudi glasoval nisem - morala PRESS ), pa so se stvari odvrtele nekako tako, da skoraj ni bilo več izgovorov.
Ko sem v soboto ob cca 21.00 krenil iz Cerkelj, je bila zunaj megla, da bi jo z najtaostrejšim nožem težko zrezal. Počasi na pa sigurno - je bilo vodilo, oz. priporočilo - kao, tuki te že ( eni ) :shock: 8) težko čakajo.
Od Kamnika naprej je bila situacija ( očitna grožnja lokalne ministrice Trontlju in Pečenkotu ) precej znosnejša, le na ene par ovinkih je cesta namignila, da smo še vedno v zimskem obdobju.
Proti Logarski vse okoli mene le tema, sam pa sem komaj čakal, kdaj se bo že pojavil ta tako opevani Dom planincev.
Več kot očitno se je ves trud glede vožnje kompenziral z dogodki, ki so sledili večeru.
Priznam, da mi je bilo res super, to pa predvsem in čisto zares, ker vas imam vse tako rad.
Človeku kar nekako manjkajo taki dogodki, in je povsem razumljivo, da nekateri že kličete pa novih srečanjih. :clap: Se globoko strinjam.
Ocenjujem, da je bila drugonadstropna "štala" ene boljših zadnje čase - nekako sem razumel, da smo vsi dihali v enakem ritmu. :wink:

Pa naj gre še iz moje strani zahvala organizatorjem - meni je bilo res zelo prijetno, in čisto nič žal, da sem bil poleg.

P.S. prve nagrade za uspešno izpeljen projekt MZŽ bodo podeljene v kratkem :idea: :lol:
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#29067
Ej LojzP.
Al lepšega izraza,
kot iz tvojih ust
"štala"drugi štuk,
lepšega na tem svetu ni.
Ušesom
ni bolj zaželene besede kot:
"štala" drugi štuk.


Se globoko strinjam.
Ocenjujem, da je bila drugonadstropna "štala" ene boljših zadnje čase - nekako sem razumel, da smo vsi dihali v enakem ritmu. :wink:

Ko sem prebral to sem kar brihten ratal se mi je začelo smejati, noro.
Ja dihali smo kot eno.V tem je vic, da moramo biti ljudje drug drugemu za sožitje.Da nam veselje roji po glavi, ne pa neki ix zadeve.
Lahko rezerviramo na recimo Karibih :lol: :lol: .Tam je skoz toplo in noro.
No ja tudi ta Logarska ni bla slaba izbira moram rečti, ni kaj.
ČAO!
Uporabniški avatar
 pegaz
#29078
Dragi moji,

Tisti, ki niste bili v Logarski, po vseh teh izvrstnih opisih o našem tamkajšnjem dejanju in nehanju veste vse. Tisti, ki ste tam bili, pa... ja, tudi, ne. :)

Da ne bi dolgovezil ("Tončka, dej en mrzu per!"), naj strnem vtise:
- podobno kot LojzeP sem se ponoči v petek prebijal preko Podvolovjeka. Rezultat: Pegaz 1, Podvolovjek 0. Kljub popolni zmagi je manjkalo par centimetrov in namesto na TF bi o speštanem avtu, ki je zdrsnil z gladke ceste, brali v črni kroniki.

- gostoljubno me je sprejel Lučko, ki me je kljub pozni uri pogumno usmerjal po radijskih valovih in končno tudi sprejel + namestil v toplo postljico. Lučko, hvala za vso skrb za celotno padalsko divizijo! :)

- jutro je lahko tudi tako. Malo hoje navkeber ne škodi, še posebej, če je na koncu slap in ti med potjo mali huligan razloži vse o legokockah in o tem, kako njegov oči hitro teče. In ko se že veseliš tople koče, pa čajčka in tega, pribrzi mimo prijazno dekle z izjemnim darom prepričevanja in jabučki in že sva z Mathewko tekla nazaj navkreber. Pa kje je blo men treba lih na tekaški tabor rint? ;)

- popoldne sem trdno odločen ne zmignit rit iz koče proti pričakovanjem prebil na vsaj 7 različnih koncih sveta. Mislm, A lahko prosim??? Korzika z Nto, Turčija s Stašo+SimONom, Virtualnost z Erotom, pa New York (kako se že prav piše glavno mesto ZDA, New York al Nju Jork?) (sori, neodoljivo ;)) s Stanetom, pa Dublin z Alešem, pa rosni nam Parnas s Fotrom, pa...Mižale pri spodnjem Drnjohniku s Pegazom. Sindromenalno, kaj bi pravil! :P

- Naj Naj 2004 me je spravil k sebi. Toliko veselih dobitnikov nagrad te spravi kar v dobro voljo! In vsem puncam lahko daš lupčka! (če glih talaš nagrade, jasno) ;) (sam ene se pol niso več dale lupčkat. Mogoče jih pa moja domača kolonjska moti, čebulca s čemažem in pitralonom?) :shock:

- tudi Dedek Mraz je bil na delu. Za zasluge pri ohranjanju našega mentalnega in ostalega zdravja je prinesel Bajsiju njegovega Švedskega Kuharja in personam. Bajsi je ob tej priliki zapel originalno priredbo Kekčeve pesmi, ki se nam je vtisnila v spomin predvsem po afganistanskem številu mrtvih in ranjenih. (Bajsi, predlagam, da se raje držiš kuhanja ;) )

- sledila je vsesplošna zabava, ki jo je vodil izvrstni tehnični mojster MatjažV. Zvezda večera je bil gazda, ki nas je prijazno skenslou z meni doslej čisto neznano tehnično foro: "Če bi prej povedal, bi lahk žural do jutra, tko pa niste, pa žal..." - on je u bistvu gud gaj, on bi, sam zdaj ima zvezane roke, ker nismo prijavili zabave na policijo pa na ministrstvo za ribolov. (si jo moram zapomnit, zna prit še prov!) :twisted:

- ja pa smo šli. V 2. štuk. Tam je bila kaj štala, cel hlev! DJ Matevž je simultano hekal musko in testiral meje WinXP. Prava Hiša fizikalnih eksperimentov, kjer se je pivo pojavljalo od nikoder (LojzeP, Tini), očala izginjala nikamor (Manika Copperfield), vino je bilo večkrat brezuspešno iskano (Gaga), akrobacije na plesišču občudovane (Marathon), pa tudi pravljice za lahko noč :oops: so se pripovedovale v novokomponovanom ritmu (Klaudi, Pegaz, Mihaperme, MihaPR, Binch, Aleš, Ninočka, Staša, SimON, Pjotr, Simi, pa še kdo, se ni dobr vidlo :P ). Ostalo je le megla in ritem in PetzlStrobo+, ura fajronta (ko sem LojzetaP komaj zvlekel iz ene od spalnic, saj je očitno pognal korenine) pa 4:00. Ne boste verjeli, med drevesi v gozdiču smo v snegu naleteli na renčeče Bajsijevo truplo, prav kot je napovedal! :shock:

- naslednje jutro je bil Matjažev "Ustaj vojsko!" prvo, kar so občutili moji možgani. Z njim ni šale, niti pogajanj. Pa smo šli, najprej pospravit, nato pa po kavico. LojzeP ni mogel verjeti sreči, da je bila v omari ravno njegova najljubša znamka müslijev. In najljubša vrsta mleka. Pa najljubše žemle. (sumim, da ima precej rad hrano, še posebej, če je že tam, ne?) :roll: ;) Mathew nas je nahranila - z jabučki, in pujsnili smo v boj.

- naslednje, česar se spomnim, je bila kravata okol vrata, soj žarometov in kup ljudi, ki je postavljal vprašanja in iskal odgovore. Ves čas sem se poskušal izvit iz primeža in špegat na platno za odgovori. Znanje o forumu junakov TF Miljonarja je bilo na zavidljivi ravni; še dobro, da meni ni bilo treba na nobenega odgovoriti! 8)

- dobili smo tri TF Milijonarje: Simi, Gago in Marathona. Pain s temporary, but glory is forever! Ostali so se hrabro borili in pogosto je manjkalo le malo sreče... Najbolj všeč mi je bilo, da so tekmovalce vsi spodbujali in jim kljub strogim varnostnim ukrepom poskušali pomagati. (Malo je manjkalo, da nisem dal izprazniti dvorane!) Pokazal se je duh TF, sodelovanje, ne boj na nož. Take vas imam rad! :clap:

- po kosilu se je čredica tekačev počasi razkropila. Bor in Ero sta mi pomagala prepričati avto, da naj bo priden. Bor in Mateja sta me spremljala do Kamlka, ziher je ziher. Hvala vam!

- ministrici Barb + Nta, ki sta od prazgodovine zasnovali in izoblikovali tole druženje, sta na koncu izčrpani, a srečni pomahali v slovo. Takrat se tega še nismo zavedali, brez njiju bi tole druženje ne šlo v anale kot TF Forever Party. Če sem še kdaj prej dvomil in pozival k bojkotu, monarhični revoluciji i tako tome, sedaj javno izjavljam: ministrici ali ne, s takimi puncami na čelu je naša virtualna skupnost na varnem. Hvala vama od vseh nas! :cast:

- Skratka. Tole je bilo najboljše druženje, ki se mi je zgodilo od 7. razreda, ko sem bil na taborjenju v šotoru skupaj s tisto zlatolaso...(ahm, o tem kdaj drugič. :oops: 8) ) Srečal sem nove in stare prijatelje in se imel, ma hlevsko fenomenalno! Vsi ste carji in cesarice!

Zdej mate pa dost, jest grem pa spat.
Vse vas ima rad,
Vojvoda "Jonas" Pegaz :)
 Nataša
#29085
Pegaz, tole sem prebrala, se nahehljala, parkrat prav nevzgojeno glasno bruhnila v smeh (v službi, haloooo), očice skočice so se mi kar mal orosile, serce se je zganilo od ganotja, na koncu pa se skupaj z vsemi mojimi shizofrenimi osebnostmi v glavi sinhrono strinjam:

PEGAZ JE CAR!!!

moja poročila se kar loh skrijejo.
ma brez tebe TF definitivno ne bi bil, kar je.
pa čeprav si bolj pozn uletu hehe :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 Bajsi
#29088
Helou!
Ja, in približno nekaj minut pred tem, ko ste naleteli na moje renčeče truplo sem končno zatisnil oči. Preje to ni bilo mogoče zaradi huronskega norenja v 2. štuku. Slišalo se vas je tja do Peričnika; slap je nosilo postrani zaradi premočnega dihanja basov.
Kazna za uši press

Nataša, ali tvoj zgornji post nakazuje, da se bom moral včlaniti v Popovićevem Heartbreak club-u!?!
Sgt. Peppers Lonely hearts club band press
 Nataša
#29089
Bajsi napisal/-a:Nataša, ali tvoj zgornji post nakazuje, da se bom moral včlaniti v Popovićevem Heartbreak club-u!?!
Sgt. Peppers Lonely hearts club band press


hja, ne vem, ne vem...morm mal premislt!!! :wink: :lol: :lol:
lih ne vem kva ni blo romantično v Logarski, Bajsi, to skor morš priznat, da se nisi nevem kva potrudu... :cry: :? :wink:
 dpop
#29090
Bajsi napisal/-a:Nataša, ali tvoj zgornji post nakazuje, da se bom moral včlaniti v Popovićevem Heartbreak club-u!?!


IGZEKLI! 8) 8) :wink: :wink:

1388 Darko

P.S. No, Bajsi... kolk je trajal???... tri dni? :twisted: :wink: :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA