Uporabniški avatar
 50cent
#161622
Mater ste složni :P . Vreme, ti si edini ki sem vedel, da me ne boš razočaral :lol: :wink: .

Lp :)
Uporabniški avatar
 Vreme
#161632
50cent napisal/-a:Mater ste složni :P . Vreme, ti si edini ki sem vedel, da me ne boš razočaral :lol: :wink: .

Lp :)


Samo, da bo sladica :D
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#161654
Vreme napisal/-a: Ustrezajo mi vsi mesni meniji

Zanimivo, kaj moreš izbrat, da je organizator cufridn in ga neja razočaraš:wink:

50cent napisal/-a:Mater ste složni :P . Vreme, ti si edini ki sem vedel, da me ne boš razočaral

Dobro, te pa meni tudi ustrezajo vsi mesni meniji in bom jaz tudi vse tri :roll:

Čuj, ki si te zaj zrihto plac, da je tolko miz fraj :?:
Uporabniški avatar
 50cent
#161655
Čuj, ti kar ostajaš na mesnem meniju 3...........ker bo itak meni št. 1 na jedilniku :twisted: . Zatorej nič se ne delaj finega, pivo si itak dolžn ker govoriš preveč :P :wink: .

Za plac pa nevem kje je rezervirano, sem pa čul, da je še nekaj mest fraj, tako da če koga zanima.... :wink: .
Moram pa povedati, da bo problem za pse ker v restavracijo jih ne spuščajo :? . Vse podrobnosti kaj se psov tiče lahko na ZS ali po tel.

Lp :) .
Uporabniški avatar
 Sebi
#161657
50cent napisal/-a:Moram pa povedati, da bo problem za pse ker v restavracijo jih ne spuščajo :? . Vse podrobnosti kaj se psov tiče lahko na ZS ali po tel.


Če psov ne spuščajo noter more biti to ena nobel fina fensi šmensi gostilna. Priporočam, da s seboj prinesete gospodje kravate in dame visoke pete. Vstop v gojzarjih strogo prepovedan! :twisted:
Uporabniški avatar
 zvone
#161658
2. mesni

lp. Zvone

P.S. upam, da "kravata" ni obvezna
Uporabniški avatar
 50cent
#161659
Zvone, kravata ni obvezna, je pa obvezna dobra volja in veliko tvoje modrosti ki jo boš delil nam zelencem :wink: .
Sebi pa moramo razumeti, da je malo razočarana ker psov ne spuščajo v restavracijo. Saj jih tudi ne v Europark in H&M pa to nista fensi šmensi gostilne :? .

Lp :) .
Uporabniški avatar
 Sebi
#161660
H&M sploh ni gostilna, Europark pa glih tako ne. :wink: Pa nič nisem razočarana... :--(
Uporabniški avatar
 50cent
#161661
Daj no sebi, ne jokat :cmok: ...saj veš da te imam :heart .
Uporabniški avatar
 Sebi
#161664
50cent napisal/-a:Daj no sebi, ne jokat :cmok: ...saj veš da te imam :heart .


Hvala :oops: . Če me boš pa na Istri še malo v rit nabrcal, da bo šlo hitreje, ti bo pa itak vse oproščeno :wink:
Uporabniški avatar
 klatez
#161680
Hojla Fifty!
Po kateri poti pa bomo šli gor - modri ali rdeči?

Slika
Uporabniški avatar
 50cent
#161684
Bo modra (torej klasika) čisto primerna za pohod :) .
Bi mogoče kot vegetarijanec dodal kateri meni se ti zdi boljši za pogostitev? :wink:

Lp :)
Uporabniški avatar
 klatez
#161693
@ Fifty:
Sem "taki jaki gurman", da ti lahko odgovorim tako kot Vreme:

Vreme napisal/-a:Ustrezajo mi vsi vegetarijanski meniji :wink:

Saj vem, da imaš takšne odgovore najrajši...

Kaj pa ostali detajli so že potrjeni?
Recimo ura zbiranja?
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA