Uporabniški avatar
 jan_jan
#161490
50cent napisal/-a: vem da zate nebo pretežko :)


Fifty, tudi tukaj si malo kiksnil, ampak po nočni se ti oprosti :D . Le glej, da NE BO pri organizaciji kaj škripnilo in da bo Klatež pred odhodom gor stal mirno, ti pa boš opravil "smotro", kaj ima v nahrbtniku. Brez zagonske energije bo šlo težko, zato le poskrbi, da bo imel zraven vso potrebno opremo :wink: .
Uporabniški avatar
 50cent
#161553
Danes takoj ko dobim ponudbo, objavim to tukaj na forumu, verjetno proti večeru. Bomo pa verjetno naredili kar celih 725nmv od vzpenjače pa do postojanke :twisted: . Lokacija bo verjetno spremenjena ker se ne bom pustil, da bi na nas služili :evil: .
Podrobnosti sledijo....


Lp :)
Uporabniški avatar
 klatez
#161554
Super Fifty! Torej bomo malo več hodili.
Zgleda, da mi letos potem ne bo treba še v sneg in mraz... :wink:
PS: Tudi v slovnici napreduješ... :clap:
Samo nekaj vejic še... :roll:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#161575
klatez napisal/-a: Zgleda, da mi letos potem ne bo treba še v sneg in mraz... :wink:

Čuj ti slovnica, kaj boš šou z gondolo dol? V enem letu si se čisto pomehkužo :roll:
Uporabniški avatar
 klatez
#161579
Seveda, da bom lahko Prešerna bral... :--
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#161594
Kadilcev je v Sloveniji čedalje manj
Te lepe verze, ki jih je dr. Francl napisal za na škatlico 57
bi lahko prestavili na kakšno drugo zeleno embalažo
ima kdo kakšno idejo :?: mogoče :--
Uporabniški avatar
 markor
#161597
ZdravkoC napisal/-a:... Te lepe verze, ki jih je dr. Francl napisal za na škatlico 57
bi lahko prestavili na kakšno drugo zeleno embalažo ...


:?: katere verze???
Uporabniški avatar
 50cent
#161606
Pa kar začnimo:

MESNI MENI:
1.)
- gobova juha,
- gratinirani puranji file na kremni polenti z bučno omako,
- solata,
- sladica,
CENA: 12 Eur

2.)
- goveja juha,
- puranji cordon blue,
- ocvrt krompirček,
- solata,
- sladica,
CENA: 8 Eur

3.)
- zelenjavna juha,
- špageti carbonara,
- solata,
- sladica,
CENA: 8 Eur
----------------------------------------------------------

VEGETARIJANSKI MENI:
1.)
- gobova juha,
- rižota z bučkami in zbrincem,
- solata,
- sladica
CENA: 8 Eur

2.)
- solatni krožnik s piro,
- gobova juha,
- zelenjavni zavitek,
- domači svaljki s smetano in drobnjakom,
- sestavljena solata,
- sladica
CENA: 12 Eur

3.)
- zelenjavna juha,
- špageti z zelenjavo,
- solata,
- sladica
CENA: 8 Eur

------------------------------------------------------------------------------------

Zadnja opcija je odprti bife, kjer bi bilo na razpolago več vrst hrane tako za vsejedce kot za vegetarijance kar pač imajo tisti dan v dnevni ponudbi. Cena odprtega bifeja bi bila 13Eur.

Sedaj pa se eni in drugi(vsejedci in vegetarijanci) odločite kateri meni bo na razpolago, ker se za enega pač moramo odločiti. Za obe opciji so ponujeni trije meniji. Tistih katerih bo več bo obveljalo. Če se nobeden ne bo javil in izrazil željo kateri meni bi mu bolj ustrezal, bom sam odločil oz. izbral tako za ene kot za druge. Da ne bo potem dolgih nosov in zamer :? ker vem, da se vsem ne bo dalo ugoditi :wink: .

Za vse pravopisne napake se že sedaj vnaprej opravičujem in oproščam če sem komu načel osebno integriteto in povzročil zgražanje ter zmanjšal čut "Prešernizma" :-- :-- :hehe: .

Zdaj pa dosti heca................prosim, da se zjasnite do jutri ker bi rad to čim prej spravil "pod streho" in se posvetil treningom :juhuhu: .

PS: Aja, čisto sem pozabil.............................nismo več pri Lukeju :wink: ......kje pa smo pa ne povem :P .
Uporabniški avatar
 Sebi
#161607
Jaz glasujem za 1. mesni meni, kakopak. Evo, zaradi mene greš lahko ti trenirat :lauf:
Uporabniški avatar
 Sebi
#161617
Fifti lahko prosim preveriš, če je tam kamor nas pelješ, vstop psom dovoljen. :oops: Predvidevam, da tudi Ero in Pia ne bosta imela varuške za svoje pasje otroke...
Uporabniški avatar
 50cent
#161618
Joj na pse pa sem čisto pozabil :oops: :oops: ....bom še danes probal dobiti odgovornega da ga vprašam o tem.

Lp :) .
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#161620
Mesni tretji :!:

@MarkoR o verzih pa ti je Klatež lepo pripopal
Imale su Presernove stihove. 57. stih posvecen Dezeli
Nazadnje spremenil ZdravkoC, dne 04 Dec 2008, 15:13, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Vreme
#161621
Ustrezajo mi vsi mesni meniji :wink:
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA