Kdaj naj bi bila skupna novoletna žurka TF ?

V decembru 2008
5
18%
V januarju 2009
22
79%
Ne bomo je imeli
1
4%
Uporabniški avatar
 tae
#159050
Naši Štajerci so se že organizirali za prednovoletno žurko oziroma "čago," kot ji pravijo.

Kako pa bo letos z prednovoletno ali ponovoletno žurko celotnega Tekaškega foruma ? Ima kdo že kakšne ideje in morda celo narejen plan ?

Mislim, da jih že veliko razmišlja o tem, vendar nihče ni želel odpreti nove teme, saj to največkrat pomeni prevzem odgovornosti za organizacijo. Tudi sam priznam, se raje pridružim že organizirani zadevi.

Najboljši organizator na forumu je prav naš Ero, vendar ga nebi rad obremenjeval s tem, če se sam ne javi. Na forumu je še veliko oseb, ki imajo izkušnje s tovrstno organizacijo. Predlagam, da se prostovoljci javijo in kar s konkretnimi predlogi na plan.
Nazadnje spremenil tae, dne 25 Nov 2008, 19:57, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 tae
#159195
Ves dan je že tema odprta, odgovora še nobenega, ogledov že nekaj čez 100. Očitno za letos ni kandidatov in prostovoljcev. Morda pa je še prekmalu.
Uporabniški avatar
 niki
#159197
tae napisal/-a:Ves dan je že tema odprta, odgovora še nobenega, ogledov že nekaj čez 100. Očitno za letos ni kandidatov in prostovoljcev. Morda pa je še prekmalu.


Ja, očitno imaš prav.. jaz sem tudi že dobila ''hladen tuš'' ko sem nekaj podobnega predlagala..
Uporabniški avatar
 lenči
#159198
niki napisal/-a:
tae napisal/-a:Ves dan je že tema odprta, odgovora še nobenega, ogledov že nekaj čez 100. Očitno za letos ni kandidatov in prostovoljcev. Morda pa je še prekmalu.


Ja, očitno imaš prav.. jaz sem tudi že dobila ''hladen tuš'' ko sem nekaj podobnega predlagala..


Nisi mislila Polžkov, a nede ne :lol: :wink: .
 spela*
#159202
Jaz sem bolj slaba organizatorka, pridem pa z veseljem. :lol:
Uporabniški avatar
 Bor
#159275
spela* napisal/-a:Jaz sem bolj slaba organizatorka, pridem pa z veseljem. :lol:

tudi jaz.... :D
Uporabniški avatar
 niki
#159276
lenči napisal/-a:
niki napisal/-a:
tae napisal/-a:Ves dan je že tema odprta, odgovora še nobenega, ogledov že nekaj čez 100. Očitno za letos ni kandidatov in prostovoljcev. Morda pa je še prekmalu.


Ja, očitno imaš prav.. jaz sem tudi že dobila ''hladen tuš'' ko sem nekaj podobnega predlagala..


Nisi mislila Polžkov, a nede ne :lol: :wink: .


:ignore: :wink:
Uporabniški avatar
 niki
#159278
Bor napisal/-a:
spela* napisal/-a:Jaz sem bolj slaba organizatorka, pridem pa z veseljem. :lol:

tudi jaz.... :D


jaz tudi :D
 luzr
#159281
Niki ti si se nekaj vrstic višje nekaj ponujala za organizacijo, ki se ji je tae spretno izognil. Ali sem pač napačno razumel....

Predlagam gostišče Brunarica, Jezero pri Podpeči, ki je tradicionalna in ima prijazna lastnika ;).
:idea: Dobro bo, če se oglasi kaj Darja in pove kateri termini so rezervirani. :arrow:

Ljudstvo naj se izjasni glede najprimernejšega datuma. Potem bomo poslušali jadikovanja, kdaj kdo ne more, ker gre na počitnice...
Uporabniški avatar
 IRA
#159282
Lokacija je fantastična :twisted:

... drgač pa ja, veselili bi se, jedli in pili tudi ... naše organizatorje pa smo za letos že dodobra izmozgali :cast1:
Naj se še oni mal brezskrbno poveselijo ...
Kaj pa, če kr rezerviramo plac, pol dalje pa prosto po Prešernu ...

Sam tajming bo spet kriza, tale december je čist nečloveški kar se tiče časa :twisted: (ko da bi vse hotl v decembru not prnest kar prej čez celo leto nismo :D )

Jest pridem, če bo le datum in lokacija :lol:
Lp
Uporabniški avatar
 Loni
#159304
luzr napisal/-a: Niki ti si se nekaj vrstic višje nekaj ponujala za organizacijo, ki se ji je tae spretno izognil. Ali sem pač napačno razumel...

Mislim, da je to letelo na polžke, bo ena feštica kar v Velenju, ker bo večina folka iz PS tam.

luzr napisal/-a:Ljudstvo naj se izjasni glede najprimernejšega datuma.[/b] Potem bomo poslušali jadikovanja, kdaj kdo ne more, ker gre na počitnice...

Kot vsi vemo, preveč demokracije rado škoduje, po moje bi bilo fajn, da se kar določi en datum, pa je. Saj verjetno tudi ne bo kake velike terminske izbire.
Uporabniški avatar
 niki
#159306
luzr napisal/-a:Niki ti si se nekaj vrstic višje nekaj ponujala za organizacijo, ki se ji je tae spretno izognil. Ali sem pač napačno razumel....



:shock: Khm... napačno si razumel :roll:
Uporabniški avatar
 niki
#159336
Loni napisal/-a:Kot vsi vemo, preveč demokracije rado škoduje, po moje bi bilo fajn, da se kar določi en datum, pa je. Saj verjetno tudi ne bo kake velike terminske izbire.


Meni se tudi zdi ta način najboljši.
Samo upam, da se še da kje dobiti primeren prostor.. ponavadi so stvari kar zasedene za ta decembrski čas.

luzr napisal/-a:
Predlagam gostišče Brunarica, Jezero pri Podpeči, ki je tradicionalna in ima prijazna lastnika ;).



Tole prav fajn zgleda..
Uporabniški avatar
 tae
#159345
luzr, tudi jaz se strinjam z lanskoletno lokacijo. Zdaj vsaj vidim, da JE zanimanje za tovrstne "aktivnosti."

Se pravi lokacija naj bi bila BRUNARICA, v primeru, da imajo še kaj prosto, da se večina strinja in če ne padejo drugi dodatni predlogi.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA