nana
#159506
V kolikor se vas Gorenjcev ne bo nabralo 25, se vam pridruživa tudi midva z možem. Da ne bom preveč kvarila povprečja, upam da zadostuje, da sem na 1/4 Gorenjka (babica je bila z Bleda :D ... in se preselila v Trbovlje :roll: :cry: )
Uporabniški avatar
 Matevz
#159537
tentativno tudi jaz. Zdaj je še malo zgodaj za detaljne načrte delat, ampak mislim, da bo šlo :)
Uporabniški avatar
 Vlajko
#159555
@Nana: Glede pohoda (teka) ni številčne omejitve, problem je le kapaciteta rezervirane gostilne. :( Si pa ti, glede na to, da se udeležuješ tekem Gorenjskega pokala ter Fotrovega tek, vsekakor naša ... in že na seznamu. :wink: Na splošno pa res velja, da je to srečanje (Naslov Press.) zamišljeno kot srečanje Gorenjske "podružnice", ampak bolj zaradi praktičnih razlogov. :)

@Matevž: A veš, da sem tvojo prijavo dešifriral šele s pomočjo slovarja tujk? :lol:

PS:
Obvestila in seznam dosedanjih prijav (nekateri imate za imenom vprašaj :roll: ). :wink:
 daša
#159612
Oj,
Pridem tudi jaz - na oboje :wink: .
LP, Daša
Uporabniški avatar
 Vlajko
#159719
Kar fajn se zbiramo in "polnimo posodo". :wink: Ampak, vseeno bi si drznil eno pripombo: :arrow: Tisti, ki imate za imenom vprašaj (vaša prijava ne zveni konkretno :) ), se boste morali kmalu izjasniti, da ne bi preostali kandidati za srečanje dobili občutek, da je že skoraj vse zasedeno. :!: :wink:

Pa še nekaj me bo zanimalo v kratkem: :arrow: Sicer sem v prvem postu nekaj omenjal ponudbo hrane. OK, mesojedi in vsejedi s ponudbo ne bodo imeli problema (vem od lani). Kaj pa vegetarijanci? A bo šlo recimo z zeljem, repo in žganci, če bom lastnico pravočasno poprosil, naj ocvirke servira posebej? Pa slaščic (beri: štrukljev, krapov, žlikrofov, ...) bo bržkone tudi dovolj. 8)

PS:
Obvestila in seznam dosedanjih prijav.
 marjeta
#159732
Vlajko upam da sem še dovolj zgodna.Prijavljam sebe in Jocota. Lep pozdrav Marjeta.
Uporabniški avatar
 Susanne
#159770
Prijavljam sebe in MarP-ja. Na oboje. Oba sva mesojeda :lol:
Uporabniški avatar
 miro
#159878
Verjetno tudi jaz , vsaj na pohod!
Lp
Miro
 nana
#159949
Susanne napisal/-a:Prijavljam sebe in MarP-ja. Na oboje. Oba sva mesojeda :lol:

Se veselim, da se spet vidiva. Mi boš lahko v živo predstavila svoje vtise iz Berlina :D
Uporabniški avatar
 Radolca
#159959
ojla, vidim da je ravno še eno mesto frej.
Jaz in moja boljša polovica. Eden mesojedi, drugi nemesojedi.
Aja, pa še malega bova zraven pripeljala.
Popil bo ene tri pire, pol pa zaspal :toast: :rol:
Takrat bo imel žecelih osem mesecev :!:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#159961
pridem tudi jaz - pohodništvo in malica :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA