janezu
#162765
če bo pa res slabo,pa se nam obeta en lep deževen,oz.sneženi sprehod do cerkvice na planici,pa na terasi ne bomo sedeli :D sicer pa ima vlajko vse pod kontrolo lp ju
Uporabniški avatar
 Vlajko
#162792
Če ste se morda že ustrašili, da sem "pobasal denar ter jo popihal", ste se zmotili. :P Jaz sem še vedno tu in še vedno se trudim za vas. :) :wink:

No, takole: Sedaj pa počasi res priporočam vsem tistim, ki ste se prijavili na srečanje, naj kliknejo na spodnji link ter si nekoliko natančneje preberejo tisto, kar tam piše. :idea:
Ta post (to ne velja za seznam prijavljencev) se ne bo več kaj dosti spreminjal (razen kakšne manjkajoče vejice ali odvečnega klicaja).

Imam pa eno prošnjo :arrow: tisti, ki ste na seznamu in že sedaj veste, da vas na srečanje ne bo, mi to OBVEZNO čimprej sporočite, da bom lahko ažuriral seznam, predvsem pa opogumil vse tiste, ki bi se radi udeležili srečanja, vendar se ne upajo prijaviti zaradi "prevelike gneče".

Naslednji stavek je namenjen le TF Gorenjcem: Tudi tisti, ki se niste prijavili, lahko pridete v nedeljo popoldan na izhodišče. Omenil sem že, da število, vsaj za tek in pohod ni omejeno. :wink:

PS:
Obvestila in seznam dosedanjih prijav.
Uporabniški avatar
 lojzeP
#162839
ni kaj dodati :arrow: morebitno ostalo le s polnimi usti :wink:
Uporabniški avatar
 Bor
#163035
jaz bom pohod izpustil (družinske obveznosti), pridem pa na :lol: ..
se vidimo.... 8)
 janezu
#163058
kot je videti skozi okno,snega nebo, tako, da gamaš ne rabimo.je pa še dovolj prostora za pohod-tek,pa tu na toplem se bomo lahko zvrstili,zato oddaljeni kar na pot :D LP ju
Uporabniški avatar
 miro
#163112
Lepo "žurajte"!
Jaz sem tik pred odhodom dobil obiske, katere nisem imel srca zapustiti,zato mi je tudi sprehod odpadel :( .
Se bomo pa srečali kdaj drugič!
Lp
Miro

ps: Da pa nisem ostal ravno brez miganja, sem v sneženju odtekel en krajši tek v klanec, proti dolini Radovne!
Miro
Uporabniški avatar
 lojzeP
#163165
Bor napisal/-a:hehe :lol:


hehehe :wink: tekmujem za novo nagrado :idea:
Uporabniški avatar
 Bor
#163178
lojzeP napisal/-a:
Bor napisal/-a:hehe :lol:


hehehe :wink: tekmujem za novo nagrado :idea:

prepozen :lol:
Uporabniški avatar
 Radolca
#163292
gorenjci, kako je bilo kaj na srečanju :?:
Uporabniški avatar
 Bor
#163304
Radolca napisal/-a:gorenjci, kako je bilo kaj na srečanju :?:

zelo dobro :lol:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#163312
Radolca napisal/-a:gorenjci, kako je bilo kaj na srečanju :?:

Povemo takrat, ko bodo polžki napisali, kje so letos sploh imeli piknik. :rol: :wink:
 nana
#164638
Najlepša hvala organizatorjem za lepo diplomo :oops:
Zgleda, da bo treba naslednjič priti tudi v dežju/snegu/viharju :shock:
#208755
Hi. :wink:

Preden sprožim novo temo :arrow: imam eno vprašanje za TF Gorenjce: A ste letos tudi za kratek pohod okoli Čepulj (letos imam v mislih Mohor z vmesnim skokom na Špičasti vrh al' pa ne), nato pa nekajurno druženje v gostilni Na Sedlu. :?:

Gostilno sem obiskal včeraj, beseda je stekla in ... gazdarica mi je dala na razpolago nedeljo, 20.12.2009 zvečer ter en teden časa za okvirno potrditev datuma. :)

V skladu s tem vam jaz dajem 2 dni časa (torej do torka zvečer), da poveste, če vas zadeva tudi letos zanima ali ne; "povedano z drugimi besedami", če bo poleg mene do torka še vsaj 5 resnih kandidatov, bo "organizacija" stekla, sicer pa ne. :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA