Uporabniški avatar
 lenči
#160240
docca napisal/-a:A ste videli? Na Bledu bo 22.avgusta mali maraton. (Da ga boste vkalkulirali v plan:))


Kje si pa to zasledila?
Uporabniški avatar
 metkamarjetka
#160246
v današnjem Poletu P. Kališnik piše, da ga je po telefonu klical Jani (Klemenčič) in sporočil, da se z županom menijo okrog ideje, da bi v avgustu organizirali mali maraton.... :D :wink:

če jim je verjeti.....
 docca
#160248
V Poletu piše Primož Kališnik.
 mojA
#160268
ohoho, to bi bilo pa fino, upam le da bo en cel krog ne 3x7. Mogoče se nam pa Kalček javi :-) .
LP, Mojca
Uporabniški avatar
 GTA
#160358
Ne vem, če je ravno primeren termin. Na ta vikend imajo sosedje v Celovcu ponavadi m. maraton Koroška teče, kamor hodi veliko tekačev iz Slovenije.
Uporabniški avatar
 Laufer
#160359
Točno tako :lol: , v soboto za ogrevanje na Bledu, potem pa zares v Celovcu.
Uporabniški avatar
 miro
#160618
Ljudje, ali ste prebrali naslov uvodnika? :roll:
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#160622
ZANIMIVO IN PESTRO SEVEDA!
TAKO KOT ZMERAJ JE PRAVA LOKACIJA BLED.SAMO TRIJE KROGI TO BO MALCE BOLJ TEŽJE AMPAK PUSTIMO SE PRESENETITI KAJNE?
čao
 docca
#160627
miro napisal/-a:Ljudje, ali ste prebrali naslov uvodnika? :roll:


Ha, ha! Pa res. "Jaz se lažem"
Kaj je zdaj res?
Uporabniški avatar
 metkamarjetka
#160674
miro napisal/-a:Ljudje, ali ste prebrali naslov uvodnika? :roll:


no vidite - saj sem takoj napisala: "če jim je verjeti?"

kolikor poznam Klemenčiča je precej za štose :D
Uporabniški avatar
 raf
#160694
če bo to naredi lavgusta bo potem rabil še ene pet helihopterjev in deset rešilcev, da bodo v tisti vročini poskrbeli za vse obnemogle.
Bolj bi bilo koristno, da bi naredili tam na Bledu plavanje čez jezero, ker jih nič ne košta in še vsi tekmovalci bi bili mokri do kože in brez težav pregrevanja. :wink:
Uporabniški avatar
 Mija
#160699
jaz imam še boljši predlog; s sedežnico na stražo, z jet ski-jem v dolino, tek do zake, tam pa jezero, hladna pijača in kremšnite :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
seveda bi se vse razdalje štele v kvoto 21 km......
 docca
#160723
Mija napisal/-a:jaz imam še boljši predlog; s sedežnico na stražo, z jet ski-jem v dolino, tek do zake, tam pa jezero, hladna pijača in kremšnite :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
seveda bi se vse razdalje štele v kvoto 21 km......


Pa bo prava piknik žurka :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA