Kdaj naj se zgodi TF ponovoletno druženje?

9., 10., 11. januar 2009
9
53%
16., 17., 18. januar 2009
6
35%
23., 24., 25. januar 2009
2
12%
Uporabniški avatar
 Cormi
#162520
nana napisal/-a:
Pero napisal/-a:Lahko ste samo en dan, ali pa samo na kosilu, ali pa samo na obisku.

Smo razumeli. Jaz imam v mislih bolj to, da če je to en večer, smo res vsi "na kupu", imaš priliko več ljudi spoznat in z njimi poklepetat. Lani so si organizatorji zmislili še tiste igre, s katerimi so res pritegnili množico. Na ta način, dan ali dva, ali pa samo obisk, pa to ne bo možno. :wink:


Razmišljam enako kot Nana, čeprav me lani ni bilo.
Uporabniški avatar
 Pero
#162526
SUPER! Všeč mi je, da ste začeli sodelovat!
Bomo torej skoncentrirali zadevo na soboto (od dopoldneva-športne aktivnosti, do večera-družabne aktivnosti) in kdor bo hotu, lahko še prespi.

Boljše?
Uporabniški avatar
 pajo
#162542
Pero sorči nama z ženo je to ... bolj nama odgovarja lanska kombinacija.
LP
Uporabniški avatar
 Pero
#162545
Ko pa ne vem kakšna je bila lanska kombinacija :(
Uporabniški avatar
 Pero
#163229
Zopet pozdravljeni!
Moram priznat, da sem malce razočaran nad celotnim odzivom. Namreč zelo bi bil vesel, če bi lahko še kdo malo sodeloval s kakšno idejo poleg TadejK-ja. Pripravljen sem vse organizirati, tudi pripraviti material in vse ostalo za igre in dejavnosti. Ampak če ne bom vedel kaj bi vam ugajalo, bom zihr brcnu u meglo in bo vse skupej brez veze.
Še enkrat vas pozivam, da podate kakšno idejo, karkoli bi mi dalo vedet, da ste zainteresirani. V nasprotnem primeru bom pač opustil zadevo... namen je bil dober.

LP!
Uporabniški avatar
 Z*
#163235
No, tudi jaz sem dodala nekaj pred kakim tednom, očitno je bilo spregledano. :shock: Kaj dosti različnih stvari se pa tako ne utegne početi, če bi bila 2 dneva, te dejavnosti vzamejo veliko časa in 2-3 take aktivnosti bi bile najbrž dovolj - poleg večernega druženja ob diaprojekcijah ...
Uporabniški avatar
 Pero
#163239
Joj, oprosti Z*! Očitno nisem spregledal, ampak pozabil :oops: . Včasih malo pogledam v službi, pa potem pozabim...
Vglavnem ... Super! Dodajam na seznam...
Res je, da te aktivnosti porabijo veliko časa, vendar če nas je dovolj, se lahko odvijajo tudi vzporedno, in gre lahko en del na eno aktivnost, naprimer šolo teka na smučeh, drugi pa na predstavitev plezanja po ledenem slapu.
Potem pa je itak že čas za kosilo, potem pa kkšno urco prosto, pol pa ena ali dve družabni igri, in kakšna predstavitev z diasi. Potem pa po želji.
Nekako tako sem si zamislil ...
 spela*
#163297
Pero, mogoče je še prezgodaj za kakšen bolj množičen odziv.
Glede na to, da smo tekači, bi lahko šli tudi na skupen tek. S snegom je lahko povezana kakšna zabavna igra na prostem ali postavljanje iglujev. :D
Uporabniški avatar
 Pero
#163353
spela* napisal/-a:Pero, mogoče je še prezgodaj za kakšen bolj množičen odziv.

Ja, sva z Z* tudi nekako tako razmišljala.

Z* napisal/-a:Ali celo skupni suhi snežni tekec ...

spela* napisal/-a:Glede na to, da smo tekači, bi lahko šli tudi na skupen tek. S snegom je lahko povezana kakšna zabavna igra na prostem ali postavljanje iglujev.
Pohod,tek - se razume! Iglu - SUPER ideja!! Zimske radosti pa to...
Uporabniški avatar
 Barb
#163513
Lepo Pero,da si se spravil organizirat.
Povsem te pa razumem kako se počutiš,ko takole nekaj organiziraš,potem pa kar ni odziva. :cry:
Mogoče pa forumaše res zanima samo bolj enodnevno druženje, mogoče celo kje drugje. Največkrat nas na tole Logarsko in Kranjsko veže zgolj nostalgija.
Ne vem,se bo treba zmenit.Ajde forumovci :evil: zmenit se je treba.
Če bo kaj iz tega, pa če bodo pogoji, pridemo mogoče še mi za kakšno urico pogledat. :P
Uporabniški avatar
 Pero
#163517
OOO ... Barb ... Helou!
Ja zadeva je zdej planirana enodnevno, z možnostjo prenočitve. Res prej nisem razmišljal dovolj široko :oops:
Upam pa, da bo lokacija Logarska dolina ostala. Poleg Nostalgije je tam še vedno lepo, sploh v sneženi preobleki, pa tud za aktivnosti so zelo lepe možnosti.

Ker čas neutrudno teče, sem rezerviral vikend 10., 11. januar. Ne bi rad predolgo čakal, in potem ugotovil, da so vsi vikendi zasedeni.
Torej glavno dogajanje bo 10. januarja 2009.

"Razpis"
Uporabniški avatar
 Pero
#163519
Spremenil sem tudi način prijavljanja.
Uporabniški avatar
 tae
#163528
Barb napisal/-a:
Mogoče pa forumaše res zanima samo bolj enodnevno druženje, mogoče celo kje drugje.


Pero še enkrat pohvale za tvoj trud. Jaz bi se vsseno podpisal pod Barbino izjavo. En večerni žur z obujanjem spominov tekočega leta v družbi večine forumašev kje v bližini. Lani smo imeli npr. večerjo v Brunarci v Podpeči, kjer se nas je zbralo preko 50. Jedli smo, pili, imeli družabne igre, podeljevali nagrade za letne zasluge in to je to.

Moje osebno mnenje (pa brez zamere):
- Meni je zadeva predaleč (oddaljenost od mojega doma in ne časovno :D )
- Niso mi všeč zimske aktivnosti, ki jih predlagate
- Ali nebi raje poiskali kakšne gostilne, kjer imajo glede ozvočenja že vse urejeno
- Ne vem, ti in barb spadata v starejšo generacijo forumašev, kateri ste se po mojem bolj zbližali, kot zdajšnji, zato vam verjetno ni bil nikakršen problem biti po 3 dni skupaj. Sedaj smo po mojem bolj razbiti, čeprav se družimo na tekmah. Zato poleg mene še marsikomu ne leži ta varianta za prespati, ne glede na to ali gre za 1 ali 2 noči.
- Ali bo to žur ? Nekateri naj bi zadevo izkoristili za svoj tek na smučeh (ena tekma, če sem prav prebral)

Če bo zadeva uspela, se lepo imejte.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA