Uporabniški avatar
 Jančika
#176232
nana napisal/-a:A tisto od Nike kje videla kako zgleda?

Jaz jo imam. Nisem še tekla v njej, zgleda pa super, fajn paše na rit. Vzela sem S, ker jim je zmanjkalo moje običajne cifre XS, pa mi je OK, sicer malček široka čez boke, a komaj opazno.
 nana
#176237
Če mi izdaš še, kje si jo kupila... :lol:
Uporabniški avatar
 Loni
#176254
nana napisal/-a:
Loni napisal/-a:
nana napisal/-a:@Lenči: A si probala tudi kiklco?

Nana, bile so, po domače povedano, nikakve.

A tisto od Nike kje videla kako zgleda?


Nisem prej videla, jaz sem dotično NIke kiklco probala v TS na Čopovi, se pravi, da jih sigurno imajo, v CityParku jih nisem videla.
Uporabniški avatar
 natasa
#176261
Prosim povejte kako se kiklica obnese pri teku???Jaz sem zelooo skeptična ??

:wink:
 skorc
#176274
Pa dobro, a ve hodite laufat ali šminkirat? :lol:

Ta teden enkrat sem tekel čez Lent, pa mi je nasproti prišibala ena "fufla".

Črne pajkice, dvoranski copati za aerobiko, zgorja bela "mini puhovka" (tista, ko imaš popek zunaj), uhanček v popku, velike črna očala D&G (ne vem kako se jim reče, tisto, ko je sedaj moderno, jaz jim pravim model muha), šilt kapa s playboy-jevim zajčkom, v levi roki i-pod, okrog vrata kablovje od slušalk, v drugi roki pa povodec od pudla. :lol:

Ni v moji navadi, da bi se posmehoval mimoidočim, samo ta me je pa tako nasmejala, da sem se celo ozrl za njo. Pa se je smejal tudi tisti, ki je tekel za mano. :lol:

Samo za intermezo...
Uporabniški avatar
 Loni
#176275
Ima spodaj prave tekaške kratke hlače, torej je čisto ok, ni pa tako široka, da bi ti plesala okoli bokov.
Uporabniški avatar
 natasa
#176285
skorc napisal/-a:Pa dobro, a ve hodite laufat ali šminkirat? :lol:


Oboje :wink: .

@loni hvala, moram poskusit.
Verjetno za kakšen krajši tek, za moje "ultre" pa ostanejo hlače.

:wink:
Uporabniški avatar
 metkamarjetka
#176461
skorc napisal/-a:Pa dobro, a ve hodite laufat ali šminkirat? :lol:

Ta teden enkrat sem tekel čez Lent, pa mi je nasproti prišibala ena "fufla".

Črne pajkice, dvoranski copati za aerobiko, zgorja bela "mini puhovka" (tista, ko imaš popek zunaj), uhanček v popku, velike črna očala D&G (ne vem kako se jim reče, tisto, ko je sedaj moderno, jaz jim pravim model muha), šilt kapa s playboy-jevim zajčkom, v levi roki i-pod, okrog vrata kablovje od slušalk, v drugi roki pa povodec od pudla. :lol:

Ni v moji navadi, da bi se posmehoval mimoidočim, samo ta me je pa tako nasmejala, da sem se celo ozrl za njo. Pa se je smejal tudi tisti, ki je tekel za mano. :lol:

Samo za intermezo...


ta "fufla" je verjetno tekla samo za pobeglim pudlom :twisted: . imam občutek, da je ne boš prav pogosto srečeval na "tekaškem poligonu" :lol: :lol: :lol:
 skorc
#176463
Pudel je bil na povodcu, saj sem napisal. Napisal sem pa tudi, da nisem bil edini tekač, ki se ji je smejal :D To pa je res, da je verjetno več ne bom srečal. Je pa na Lentu vedno kakšen podoben primerek. :)
 _FERRARI_
#176530
sem že malo v skrbeh, ker nisem dobil nbenga potrdila..
Uporabniški avatar
 še1PR
#176548
_FERRARI_ napisal/-a:sem že malo v skrbeh, ker nisem dobil nbenga potrdila..
po moje ti še ni treba biti v skrbeh :roll: tudi erotov dan ima le 24 ur! :wink: :)
 Nataša
#176566
skorc napisal/-a:Ni v moji navadi, da bi se posmehoval mimoidočim ...


še dobro, da si to poudaril, ker bi se mi drugače že zdelo, da imaš mogoče ... hm hm ... predsodke?! :wink:

važn, da punca teče, kakršna koli že :wink:
 skorc
#176579
Predsodke do koga ali kaj? :)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA