Uporabniški avatar
 50cent
#175819
Ero imam eno vprašanje glede opreme.
Kaj bi se lahko naročila vetrovka v TFUM izvedbi brez napisov letošnjih tekov?
Imel sem zamisel, da bi mi ultraši kateri ne bomo delali evropskega pokala imeli kljub vsemu svoje vetrovke in bi na hrbtu pisalo Tekaški Forum Ultra Maraton Team...................kaj praviš? Mogoče le kot predlog za naslednje leto oz. za jesen ko se bo znova naročevalo. Saj ne da kompliciram, vetrovko bi si z veseljem naročil ker sem letos imel namen delati evropski pokal vendar mi poškodba tega ne omogoča, da bi pa nosil vetrovko z napisi letošnjih tekov katerih se pa nisem udeležil pa mi je malo nerodno ....upam da veš kaj mislim.
Sicer pa upam, da si OK in da nimaš preveč dela . Če bo sreča in volja se vidimo 18.4 v Tivoliju na 8urnem teku .
Lepo bodi.



hoj in vsekakor. kar naroči in povej še v temo, prosim. bom ob oddaji naročil vse uredil.

ja, forma, poškodbe, ... bova skupaj jamrala v Tivoliju, prav?
-------------------------------------------------------------------------------------

Tole je copy/paste ZS-ja ki sem ga poslal Erotu glede vetrovk, saj je moja prva že zelo "zmahana" in utrujena zato mora nova v kolekcijo :) . Skratka vsem nam, ki se trudimo, da bi bili ultraši nam bo Ero zrihtal vetrovke v TFUM izvedbi brez napisa letošnjih tekov za evropski pokal :wink: , zato navali narode na lepe rumene vetrovke :) . Upam, da bo komu ta info. prišla prav.

Lp :) .
Uporabniški avatar
 natasa
#175827
O šit sem skor pozabila :twisted: :oops: !!

:wink:
Uporabniški avatar
 bernarda
#175832
Ero


Preden dam naročilo, bi prosila pojasnilo.V kolikor bi mi bila majica premala(na njen ne bo napisa z imenom), ali bi bila možna zamenjava.




Lp. 8)
Uporabniški avatar
 lenči
#175957
Po pomerjanju in preverjanju, sedaj vem, kaj naročiti.
Uporabniški avatar
 ero
#176047
bernarda napisal/-a:Preden dam naročilo, bi prosila pojasnilo.V kolikor bi mi bila majica premala(na njen ne bo napisa z imenom), ali bi bila možna zamenjava.Lp. 8)

vse bomo uredili, da boste zadovoljni :)
Uporabniški avatar
 ero
#176048
hoj

tri stvari:

1. zmanjkuje mi časa za potrjevanje vaših naročil. prejšnje dni sem bil polno zaposlen, danes grem takoj po službi na Kališče in pridem nazaj v nedeljo, tako da ... OK, dovolj jamranja. verjetno bom podaljšal rok za naročila za en dan, da bomo vse pravilno popisali in predali dalje

2. imam občutek, da so težave s pošto na oprema@tekaskiforum.net
prosim, vse, ki ste naročilo že poslali in niste prejeli potrdila, da ga ponovno pošljete še na ervin.sramel@gmail.com - se opravičujem za dodatno delo a bolje dvakrat kot nobenkrat :)

tisti, ki naročate od zdaj, pa naročilo pošljite na oba naslova hkrati - hvala!

3. tudi vaša nakazila bom potrjeval v nedeljo in ponedeljek. prej mi žal ne bo uspelo. a za nakazila ni panike. itak imamo po oddaji skupnega naročila še tri tedne časa, da uredimo finance :)

lep vikend vam želim, kjer koli že boste migali :D
Uporabniški avatar
 MojcaZ
#176101
Zdravo!

Imam eno vprašanje, če mi lahko prosim pomagate (predvsem moška populacija) :oops: .

Kolega bi rad imel dolge pajkice pa se boji glede naročila številke. Ima 184 cm ter težo tam nekje med 80-83kg. Konfekcijsko številko nosi 52 (L-arge in XL-odvisno od proizvajalca). Imel bi dolge hlače ter kakšno majico s kratkimi rokavi.

Prosila bi vas za priporočila katero številko TF opreme naj vzame.

Hvala za odgovore.

LP, Mojca :wink:
 skorc
#176108
Jaz sem riskiral in vzel na 182 cm višine in 78 kg teže, številko L. Dres in pajkice.

Ero: sem poslal še v tretje moj e-mail z naročilom. Tokrat iz domačega naslova na tvoj domači. Upam, da sedaj bo. :roll:
 nana
#176127
@Lenči: A si probala tudi kiklco?
Uporabniški avatar
 Loni
#176132
nana napisal/-a:@Lenči: A si probala tudi kiklco?


Nana, bile so, po domače povedano, nikakve.
 nana
#176137
Loni napisal/-a:
nana napisal/-a:@Lenči: A si probala tudi kiklco?

Nana, bile so, po domače povedano, nikakve.

A tisto od Nike kje videla kako zgleda?
Uporabniški avatar
 MojcaZ
#176152
ero napisal/-a:hoj Mojca,

bi rekel XL - za vsak slučaj. bolje, da so pajkice malce predloge kot prekratke.

druga mnenja?


Ero, hvala za odgovor. Mislim, da bo res XL primernejša številka.

LP, Mojca :wink:
Uporabniški avatar
 valena
#176155
MojcaZ napisal/-a:Zdravo!

Imam eno vprašanje, če mi lahko prosim pomagate (predvsem moška populacija) :oops: .

Kolega bi rad imel dolge pajkice pa se boji glede naročila številke. Ima 184 cm ter težo tam nekje med 80-83kg. Konfekcijsko številko nosi 52 (L-arge in XL-odvisno od proizvajalca). Imel bi dolge hlače ter kakšno majico s kratkimi rokavi.

Prosila bi vas za priporočila katero številko TF opreme naj vzame.

Hvala za odgovore.

LP, Mojca :wink:





Moj dragi ima 189cm in 82kg in nosi XL. Upam ,da bo odločitev prava.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA