Uporabniški avatar
 zajc
#179053
Imam predlog glede seznama zadnjih postov, mogoče bi bila poleg datuma še ura.
Jaz si nekako zapomnem, da sem približno ob 9h gledal, potem pa pogledam kasnejše poste od te ure in se ne oziram na teme.

Primer:

Prenova Tekaškega foruma
(forumovec, 24.04.2009 08:59)

Drugače pa na Ubuntu 9.04 / Firefox 3.09 dela v redu :)
 spela*
#179056
Jaz se kar precej lovim ...

Se strinjam z zajcem:

Imam predlog glede seznama zadnjih postov, mogoče bi bila poleg datuma še ura.


Poleg tega bi bilo dobro, če bi bil ta seznam tudi na strani forumov, ne le na naslovnici.
Pa da bi nazaj dobili gumbek "citiraj" (nisem pa še preverjala, kako je z možnostjo "uredi").
Uporabniški avatar
 RoKo
#179057
Poleg tega bi bilo dobro, če bi bil ta seznam tudi na strani forumov, ne le na naslovnici.
Pa da bi nazaj dobili gumbek "citiraj" (nisem pa še preverjala, kako je z možnostjo "uredi").


Citiraj ni, je samo kopiraj :D , uredi tudi ni, vsaj jaz ne najdem.
Uporabniški avatar
 IRA
#179058
Hojla ...

Meni je tole na oko všeč, kaj več pa ...
Ko sploh pogruntam kam je treba pisat ... :lol:
Uporabniški avatar
 landlord
#179061
Lep stylesheet,
Kar se funkcionalnosti tiče ...

1. Scroll down/up šteka - tako ta ob strani kot na miški, zgleda da preskakuje po 50px -zelo moteče/okorno
2. Workflow pri prijavi šteka/back button ne dela kot bi moral/včasih je potrebna dvojna prijava
3. Kurzor pri vnosu odgovora/posta utripa ko sam vrag.

Na hitr je to to.

Lp,
LL.
Uporabniški avatar
 Susanne
#179076
Za pogledat lepo, za uporabo nekoliko bolj komplicirano, pa saj se bomo navadili. Tudi jaz pogrešam gumb citiraj. Pa prej se je kronološko videlo zadnje poste, kakor smo jih pisali, sedaj pa moraš še nekaj pritisnit, da prideš na vrh, ko kaj napišeš. Meni je prej uspelo, pa še sama več ne vem kako :oops: . Faj bi blo, da bi bila to avtomatika, tako kot prej...
Uporabniški avatar
 pegaz
#179079
Zelo dobro! Ero, Milkec, ekipa - moje cestitke!

Pogresam gumb za avtomatsko generiranje vsebine (modul Umetna inteligenca in vkljucek Branje misli).
Aja, sori, lih vidim, da je to nacrtovano sele v phpbb13

Deluje lepo tudi s Chrome. Zakon! :clap:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA