Uporabniški avatar
 milkec
#179095
Sem kar vesel, da ni veliko negativnih odgovorov. Hvala tudi vsem za pripombe!
Bi edino mogoče opozoril na dve vrsti pripomb: na tiste v povezavi s phpBB3, kjer smo malo nemočni, ker je pač to končni produkt in vsi popravki ali funkcije niso odvisne le od nas; in seveda na vse ostalo, kar pa je odvisno le od nas.

Glede ure in datuma pri zadnjih 66 (pa mislim, da jih je zdaj malo manj) sem tudi sam to takoj opazil. Vendar se bojim, da če se da še ura gor bi bilo premalo prostora. Zato bi mogoče predlagal, da se da za tekoči dan ura, za nazaj pa datum!

Zdaj je pa čas, da spet začnem(o) teči. Dovolj tipkanja :)
 Tku
#179097
Nov podoba strani je všečna.
:clap:

Imam pa naslednji predlog:
možnost daljše strani v forumu (več sporočil) ali gumb "prikaži vse", vsaj za teme ki obsegajo le nekaj strani. Včasih, ko na forumu padeš v debato nekje na sredi, želiš pogledati kako se je debata začela in pri tem povezati začetek s koncem, da si urediš tok misli.
Uporabniški avatar
 klatez
#179098
Hmmm - gumb Išči? Sem slep ali ga ni?

Na iskalnik sem prišel tako, da sem naprej kliknil Aktivne teme, potem pa je bila zgoraj možnost Nazaj na napredno iskanje

Ampak iskalnik pa dela! :wink:
Uporabniški avatar
 klatez
#179101
Aha - mislil sem, da je iskalnik levo zgoraj, kjer je reklama za Najdi.si, tak splošen.
Pri preizkusu pa sem ugotovil, da dobiš samo zadetke v Tekaškem forumu.
Uporabniški avatar
 ero
#179102
iskalnik je od Najdi.si, ja. išče izključno po http://www.tekaskiforum.net in prikazuje zadetke iz svoje baze. sicer mi prikaz naslovov zadetkov ni najbolj všeč a dela pa. še listanje po straneh zadetkov pripravimo in bo zelo uporaben.

interni forumov iskalnik je tudi nekje a nanj ni neposredne povezave. pri stari verziji foruma se je namreč izkazalo, da iskanje ni najboljše. če v phpbb3 iskanje deluje bolje, ga bomo uporabili...

število sporočil na stran, vrstni red in druge cukrčke pa si lahko sami nastavite v v svojih nastavitvah. te so v phpbb3 v primerjavi s phpbb2 zelo razširjene. malo se sprehodite skozi njih.

itak se bomo skupaj učili in raziskovali novosti :)
Uporabniški avatar
 MihaPR
#179110
Odlično, všečno :)

Imel bi vprašanje:
1. ali je možno, da se po loginu default pogled lahko nastavi na Forum
2. a je možno, da ko klikneš neprebrane teme in dobiš seznam, da se ob kliku na temo premakne neposredno na post, ki je prvi neprebran?

Še enkrat, odlično, barvna kombinacija mi je sedaj sploh bolj všeč :)
Uporabniški avatar
 ero
#179116
MihaPR napisal/-a:1. ali je možno, da se po loginu default pogled lahko nastavi na Forum

mislim, da te po loginu vrže na tisto stran, kjer si bil v trenutku logiranja. načeloma pa je naslovnica portalska stran, tako da...

MihaPR napisal/-a:2. a je možno, da ko klikneš neprebrane teme in dobiš seznam, da se ob kliku na temo premakne neposredno na post, ki je prvi neprebran?

sem opazil. bo treba malo kodo foruma pohekat :) tudi na starem forumu je bil sprva isti primer...

MihaPR napisal/-a:Še enkrat, odlično, barvna kombinacija mi je sedaj sploh bolj všeč :)

hvala!
Uporabniški avatar
 RoKo
#179128
RoKo napisal/-a:Citiraj ni, je samo kopiraj :D , uredi tudi ni, vsaj jaz ne najdem.


Vse dela. Juhu. Gremo raziskovat vse možnosti.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA