#184292
kustus napisal/-a:LP

No tudi midva sva mislila priti, sedaj pa nevem kako ker me ta gips zelo ovira pri premikanju. Vse me že boli od teh bergl. Morda se pa do takrat že navadim in prideva. bom še javil kako napredujem v 5 pogonskem položaju.

he he...lahko kakšen kripl bataljon z berglam ustanovimo....
#184368
lenči napisal/-a:Lenči pride, sama :--(


lenči draga, tudi če prideš sama, vedi, da ne bomo (bodo) dovolili, da bi bila "sama" :D . res, da gorenjci slovimo kot precej nedružabni, ampak sem prepričana, da se bomo (bodo) izkazali za nasprotno :laola

.....mogoče pa se vidimo.
#184401
Pridem "malo več ksno", po mošenjskem teku. Upam, da bo ostalo kaj hrane in pijače. Z mano bo zagotovo še ena oseba, tako da računajte na 2.

Zanima pa me ali lahko kje v bližini dobim, kako poceni prenočišče, v kolikor bi spil kako pivo preveč.
#184442
Dober večer vsem. Do piknika sta še manj kot dva tedna in malo se bo treba organizirati, anede? V prvem sporočilu sem osvežil in razširil seznam prijav. Ker nam tabelce po prenovi foruma ne delajo, kot bi se spodobilo, je seznam v tekočem stanju :)

Prvo temo bom tudi sproti dopolnjeval s programom in drugimi pomembnimi novostmi, ki jih bom seveda objavil tudi kot novo sporočilo, da bo dvakrat zaleglo.

Najprej hrana.
Prosim, da mi tisti, ki bi želeli brezmesni obrok, to poveste kar tu.

Nato športne aktivnosti.
Na sporedu so tek, tenis in odbojka. vsi, ki se boste udeležili katere od aktivnosti, to povejte tu. Nič ni narobe, če se nam boste aktivno priključili šele na dan piknika (ja, vlekli vas bomo na igrišče :) ). Gre za številčno stanje, da vemo, koliko česa rezervirati.

In še kulturni program.
Želite kaj predstaviti (potovanje, treking, tekaška pustolovščina, ...). Dobrodošli ste s svojimi predstavitvami. Uredili bomo platno in projektor, tako da potrebujemo le še vaše zgodbe :wink:

Še tisti, ki cincate (kustus, Vencelj, Bor, mazi, ...). Seveda vas ne moremo prisiliti, da pridete. Če so obveznosti drugje močnejše, bomo razumeli. Vedite pa, da ste dobrodošli tudi nenajavljeni!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 14

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA