#185980
Pri meni je ravnokar prišlo do spremembe, preostale moje 3/4 so se odločile da bodo ostale na morju in tako moram odpovedati zajc 2, 3 in 4. Jaz bi vseeno rad prišel vendar bi potreboval prevoz :oops:

Sem bral, da jih bo nekaj šlo teči iz LJ. Rad bi se vam pridružil, vendar bi potreboval nekoga, da bi mi peljal prtljago in da bi me potem nekdo peljal nazaj.

Torej, jaz se vseeno prijavljam (+ hrana, polni menu) (zdaj imam na seznamu označeno "brez"), če bom imel prevoz za prtljago v eno smer in nazaj (jaz + prtljaga).

Se opravičujem zaradi spremembe v zadnjem hipu. Zdaj grem pa lobirat tiste, ki bodo tekli iz LJ v Šenčur :D
#185998
Loni napisal/-a:
spela* napisal/-a:Zajc, jaz zelo verjetno le ne bom šla s kolesom.


Zakaj pa ne? Jaz bi pa tako rada šla, pa ne smem :--( , kje je tu logika :?:



Zato, ker:
- nimam prtljažnika in ne bi bila rada odvisna ljudmi z velikimi avtomobili, v katera gre celo kolo, brez "zlaganja" kolesa, prav tako pa ne bi bila rada vezana na to, da moram domov pred temo
- imam dopust in sem ga nekaj že izkoristila na kolesu, nekaj ga bom pa še naslednji teden - skratka, trenutno imam dovolj drugih priložnosti za na kolo :D
#186002
ero napisal/-a:OK, tekači - kdaj se dobimo? ob 14:30 in odtečemo eno uro? OK?

Lojze, domači vodič je seveda dobrodošel, da se ne bomo znašli v Avstriji :) hvala!


Hej, to je pa idealna ura. Kot da bi mi bral misli. Bi rada še ene "stvari" naredila dopoldne... Če prav razumem, se dobimo ob 14.30. :D
#186066
hoj,

v naslovno temo sem dopisal ure, kdaj se bo kaj dogajalo. povzemam jih tudi tu:

tek 14:30 - 16:00
kosilo 16:30 - 18:00
odbojka 17:00 - 19:00
tenis 18:00 - 19:00

večerni program:
19:15 Parenzana in Predrag Živković
20:00 London, New York in Matjaž Vrhunc
20:45 TF ultramaratonska lestvica 2008 - podelitev priznanj
21:00 torta?

prosim vse, ki se boste udeležili kosila, da pri meni poravnate prispevek - za odrasle je to 12 EUR, otrokom pa smo dali dodaten popust - 6 EUR. hvala!

se vidimo jutri :) saj boste našli do Protenexa, ne? z gorenjske avtoceste greste dol na izvozu Kranj vzhod, na rondoju zavijete desno proti Brniku, nato pa kmalu levo in ste tam :)
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 14

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA