Nataša
#13494
ero napisal/-a:bravo Nataši, ker je tako elegantno sprehajala Tinija in Aleša


Evo se vid zakaj je Ero naš šefe. on zna napisat stvari lepo pošlihtano tko kot je treba - brez nakladanja kot mi besedosralci... :oops:

moram sam dodat neki k zgornjemu citatu - igral smo tenis, da ne bo kdo mislu da sem ju vlekla peš kam do kamnika pod krimom al pa kej :oops:
Uporabniški avatar
 Matej
#13496
Nataša, če bo s tvoje strani povpraševanje še prisotno, potem bom za ponudbo vedno poskrbel (tržne zakonitosti PRESS). 8)
Sam mal te je treba šparat, pa ti pravilno dozirat te stvari v zvezi z otroci. Da ne boš v končni fazi rekla: "A, sej otroci s brez veze". :cry:
TF potrebuje podmladek.
Uporabniški avatar
 Barb
#13498
Ej sej skor da že jočem,boljš da grem iz službe in vstran od neta

komaj se zahvalim prvi polovici napisanega, pa pride še GAZDA TF-ja

Hvala,da si me opomnil:
seveda zahvala tudi Boru, ki pa smo te vsi zelo pogrešali

-pa še nekomu se opravičujem:Matjažu -ki je klical iz bovca,ravno v trenutku,ko so se rolale slike in nisem bila povsem skoncentrirana na pogovor po telefonu.Ampak,ko bo videl slike,bo že vedel zakaj.

ero napisal/-a:prva nagrada gre pa Barb za daleč najboljši tiramisu na terenu v radiju kakih 20.000 km


..če ne drugač,sem potem maraton osvojila že vsaj s tiramisujem

zdej pa res,.......
Uporabniški avatar
 tmp
#13503
Barb napisal/-a:
...ja, tmp, glede na to,kakšne vse barve se mi pojavljajo, sem jo še dobr odnesla.


...tvoje podiranje je bil špuk v morje, v primerjavi z tmp-jinim izkazovanjem viška moči :wink: Pr' teb sem vsaj vedno ne mehko prletela. :wink:



Žal mi je, da sem ti povzročila takšne muke in bolečine ampak ni bilo namenoma, ali pač :wink: .

Povej kako se ti lahko odkupim? :lol:
Uporabniški avatar
 Barb
#13507
tmp napisal/-a:Žal mi je, da sem ti povzročila takšne muke in bolečine ampak ni bilo namenoma, ali pač :wink: .

Povej kako se ti lahko odkupim? :lol:


...že v redu

...bodi bolj nežna,...vsaj z dpop-om
Uporabniški avatar
 tmp
#13513
No, saj veš kako je to pol vrečke enemona.
Ampak samo če je priden, če ne pa še to ne :wink:
Uporabniški avatar
 Tuareg
#13586
Skrajni čas je že, da se tudi v svojem imenu zahvalim organizacijskemu
odboru 1 . Piknika TF (ABS) za vse aktivnosti, ki so pripeljale (tudi pritekle) do tako uspešne izvedbe piknika.

Prav tako se zahvaljujem čisto vsem prisotnim za veselo in nepozabno
druženje, za dodane pisane kamenčke v mozaik nepozabnosti tega dogodka.

Res je, da nam je ostalo še mnogo nedorečenih misli, idej, debat kar tako,
tekaških in drugačnih, ampak te bomo oživili in nadaljevali na naslednjem
srečanju. Nadpečjo ali Zapečjo.
Uporabniški avatar
 SimON
#13591
http://www.sportosplet.net/galerija/dis ... at=0&pos=1


Zivjo!
Kaj naj človek reče, ko gleda te in podobne fotografije iz piknika pred seboj ima pa srednješolski učbenika za Slovenski jezik in d... slovnico!! Mogoče kakšen krščen Matiček (krščen je pridevnik in je zato z malo začetnico) ali gaddeme (tu je pa cel kup posebnosti iz SSKJ)

No glede na Stašin poln želodec upam, da niste ostali trpeli lakote. Odkar teče, smo nekateri pri hiši močno shujšali in dajemo precej v prehrambeni proračun, ki se je tudi specializiral.
No, pa je prišla poškodba, ti šment, in smo spet vsi pridobili na kilaži!!

Drugače pa ste res uživali, ko bereš vaše vtise!! LEPO

PS
a je to res, da so neke fotke, ki jih uradno ni? :D
Uporabniški avatar
 marathon95
#13594
Dok čitam dojmove i izvještaje s piknika :cast1: :cast1: :cast1: sve mi idu sline, a tek dok vidim slike :--( da si nogu vtrgneš) :-(( .
Nadam se da bu sljedeći brzo i negdje meni malo bliže, a ak´ ne, onda :-((
Baš mi je drago da sam upoznao Erota prošle godine kod nas na utrci i malo se dopisivao i malo opet vidio na Ljubljanskom maratonu, pa ove godine na Turopoljskoj trci, u Jastrebarskom. Prvi put vidio Milkeca u Trstu, pa Jastrebarsko, upoznao Mirija, Tinija, Lučka, ... i još neke na Plitvicama kojima nisam zapamtio imena.
Mislim da smo mi trkači vrlo bogati ljudi, kojima je jako malo potrebno da budemo zadovoljni i veseli. Istina svaki je malo na svoju "stranu" :rol: , ali to nam je osobina. Tu nam nije problem ni jezik, ni narodnost - nacionalnost i sve ostale gluposti koje muče ostale sitne duše po svijetu. Nadam se da se slažete sa tim. :cast:
Ja pomalo govorim engleski, više se mučim nek govorim, ali mi to nikad nije bio problem da se sa nekim sporazumijem, da li bio na New York maratonu, Rotterdamu ili po Italiji.
Da ne filozofiram, drago mi je da preko neta družim sa svima Vama :piti: i nadam se da ću i upoznati one koje još neznam. :toast:
Skoro sam zaboravio, hvala Barb za poziv :cast1: :cast1: :cast1:

Nadam se da budem na nekoj trci i trčao sa Vama za TF :TF)
Uporabniški avatar
 lojzeP
#13596
SimON - a se meni samo zdi, a je res tole en črv - črv dvoma, ki po tebi vrta, in ti ne da miru. :shock: :?:

Kdo bi vedel - še tisti, ki smo bili tam se čudimo, ko se na kaki sliki prepoznamo - kao - pa tko sem se skril, pa so me vseeno videli :oops:

Mislim, oz. sem prepričan, da ga ni med nami, ki bi ga bilo sram pogledat katero koli od slik - pa čeprav se bo malce nasmehnil ob njej :wink: :roll:


2x LP


P.S. če so se pa kake slike izgubile ....... , ja pol pa .... ( uh, še sreča ) ha, ha, ha

P.S.S. Si bil pogrešan - ni opravičila :twisted: :twisted:
 marjan
#13597
Skupaj z ženo Simono se pridružujeva vsem čestitkam organizacijskemu odboru in vsej druščini za lepo popoldne. :D :D :D

Prav ta trenutek pa me Simona kliče v službo z vrha Grintavca, tako da v njenem imenu še en lep gorski pozdrav vsem TF-ovcem in TF-ovkam. :) :) :)

Uživajte v poletnih radostih
Uporabniški avatar
 SimON
#13619
Živjo!

Ah ne, Lojze! Kakšen črv dvoma, to je bil črv zavisti! Namreč medtem ko ste vi :toast: in :-- in :juhuhu: , sem jaz :hack: in :bum: !

Ampak, sem vam privoščil!

uspešen dan!
 dpop
#13632
SimON napisal/-a:PS
a je to res, da so neke fotke, ki jih uradno ni? :D


Fotografij je veliko. Vse so uradne. Vse imajo lepo napisano
URA -12:20 DNE 26.6.2004.... se pravi da so URADNE... jih je pa
nekaj takih, ki niso za objavo... neostre, barvno neusklajene,
preosvetljene, podosvetljene, preveč šuma na slikah...
In tukaj dajemo poudarek "Quality over quantity"... potem
nekatere slike raje ne objavimo...

Upam da je bila razlaga dovolj obširna....

LP Darko

P.S. V zagovor slabim fotografijam naj povem da smo slikali
večinoma amaterski fotografi... nevajeni "takšnih" prizorov... pa
je potem bilo v danih razmerah nemogoče storiti kaj več
Uporabniški avatar
 simi
#13665
Po nekaj dnevih internetne suše se prebijam skozi vse napisano kot da bi bila v najglobji džungli :lol: ,zato sicer malo pozno ampak z nič manj teže še moja hvala in pohvala Barb ter Alešu in Staši za organizacijo!!

Ta sobota je bila res neverjetna, kot da bi trajala 48 ur!

Med drugim sem debelo pogledala, ko so mi dobro načitani (ali pa so domačini) povedali, da mimo teče Ljubljanica :oops:
Ste to vsi vedeli???

:roll: le kako sem lahko zamudila tiramisu?? smrk..
Uporabniški avatar
 Barb
#13666
simi napisal/-a: le kako sem lahko zamudila tiramisu?? smrk..


..tule, javno zdajle OBLJUBIM, da ob prvi možni priliki zadevo-TIRAMISU PONOVIM

pa n'rdimo še en tiramisu party,prav-da vam ritke nafilam

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA