Ali prideš na ponovoletno TF srečanje v Podpeč?

pridem - zagotovo
30
63%
pridem - verjetno
14
29%
ne pridem - žal sem zadržan/a
3
6%
ne pridem - me ne zanima
1
2%
#213508
Ne morem verjeti, ura je že osem zvečer, pa tako malo poročil včerajšnjega dogodka, čeprav smo nanj tako dolgo čakali. Kljub temu, da nismo tekli, si dogodek sigurno zasluži malo več besed.

Moje videnje:

Vesel sem, da smo se zbrali v takšnem številu. Posebne pohvale Štajerskemu delu tekaškega foruma. Žal sem pogrešal kar nekaj imen, tako kot ponavadi, je pa tako, da termin nikoli ne more biti primeren za vse. Morda je bilo temu malo krivo, da je bil petek.

S čim nisem bil zadovoljen ?
- Hrana: bila je hladna, predraga in ne prav dobra (vsaj za moj okus)
- Trajanje: absolutno prekmalu smo končali z vsem skupaj
- Program: pogrešal sem bolj družabni del dogodka, več plesa, kakšne zabavne igre (skeči, skupinske igre, karaoke, pokaži kaj znaš, karkoli)

Vseeno sem bil pa z drugimi stvarmi tudi zadovoljen. :D
- Družba se itak ne spreminja in je vedno super (ko že mislim, da vse poznam, spoznam še koga novega)
- Ero, Pegaz in Raf so se odlično odrezali s svojim "programom."
- Prejel sem častni naziv TEKAŠKEGA FORUMA - Baron :arrow: druščina, v čast mi je, da ste mi podelili ta častni naziv. Mimogrede Pegaz, imaš morda kje objavljen seznam vseh titul ?

Se vidimo na naslednji tekmi.
#213527
Nataša napisal/-a:
zakaj pa nisi ti česa pripravil? :wink:


Draga Vrhovna Svečenica za TF Zen Nta, z veseljem bi kaj pripravil, vendar sem predvideval, da to bo, tako kot 2 leti nazaj. Očitno primanjkuje "stare garde" in novih idej. :D
#213530
Jaz sem se imel zelo v redu!
Sem preveril na aljinih fotkah - sem težko zdržal, da bi bil resen :D.
Hja, na koncu je bilo kar težko zaključit, štajerska ekipa se je ravno ogrela :D . Brez njih bi bilo pa verjetno res bolj 'akademsko', tko da :laola

In vse čestitke rafu :clap: , njegov pogum je navdihujoč! Držim pesti da še naprej zmaguje na svoji poti.

primus
#213567
Nekam zgodaj ste jo vsi popihali domov ... :roll:
(potem ko štajerskim ultrašicam in ultrašem ni uspelo, da bi me napili :-- )
Lepo je bilo videti "stare" obraze (mišljeno kot "že poznane", da ne bi kdo tega kako drugače razumel, ker smo vsi mladi :D ) in spoznati še nekaj novih.

Po novem imam tudi jaz svojemu imenu poleg zvezdice dodan še plemiški naziv ... :D

Še enkrat čestitke ultrašem za vaše dosežke! :clap:
#213612
Bilo je kratko in sladko.
Špela, lahko bi mi malo bolj pridno pomagala pri pivu, tako ga je pa natakar skoraj polovico nazaj odnesel :oops: .

Bernarda hvala za prevoz Slika .

Prvič osvojila naslov najboljše ultrašice, se bom potrudila, da bo tudi naslednje leto moj. :lol:

Markiza Nataša ( hvala) :wink:
#213669
spela* napisal/-a:
natasa napisal/-a:Špela, lahko bi mi malo bolj pridno pomagala pri pivu


Saj sem ti, a ni nisem? :shock: :D
Kaka Štajerka pa si, da je natakar pijačo nazaj nosil? :mrgreen:


Očitno premalo, da je ostalo :evil: .

Hja, to se tudi jst sprašujem :oops:, bom do naslednjič natrenirala :drink . :wink:

:wink:
#213726
natasa napisal/-a:
spela* napisal/-a:
natasa napisal/-a:Špela, lahko bi mi malo bolj pridno pomagala pri pivu


Saj sem ti, a ni nisem? :shock: :D
Kaka Štajerka pa si, da je natakar pijačo nazaj nosil? :mrgreen:


Očitno premalo, da je ostalo :evil: .

Hja, to se tudi jst sprašujem :oops:, bom do naslednjič natrenirala :drink . :wink:

:wink:

Ja, jaz pa naj vas vozil, vi pa boste pili, a, tko :--(
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA