#210766
OK. :!: Ravnokar sem govoril s šefico birtije na Čepuljah; vse drži. 8) Gostilna je naša od 17.00 naprej, do takrat pa si bomo morali ta topli dom ter okrepčila še malo zaslužiti s sprehodom do Mohorja in nazaj. :D

Skratka, ljubitelji narave se dobimo do 14,30 na parkirišču pred gostilno Na Čepuljah, nato pa bomo šli (nekateri tudi tekli) do Mohorja in nazaj ... in če bomo dobro stopili, pridemo ravno pravočasno v gostilno (+ nekaj sekund zamude), ostali pa pridite kar v gostilno od 17.00 naprej. :!:

Vreme bo najbrž malo hladnejše kot zadnje dni, tudi kakšna snežinka (dežna kapljica) ni čisto izključena, nekaj blata bo tudi na poti, ... To so podatki, ki vam lahko pomagajo pri odločitvi, kako se obujte in oblečite. Toplo vam priporočam čelno (oziroma kakršnokoli) svetilko, pohodne palice pa običajno tudi pridejo prav. :idea:

Ker na poti ni nobene "lekarne", si morate "prvo pomoč" (beri srčnico) po potrebi vzeti s seboj. :wink:

Jutri se torej ponovno vidimo, jaz se tega že veselim, vi pa najbrž tudi. :) :D
#210941
milan priden :clap:

ostali: me veseli, da smo se srečali. malo je bila sicer "nerodna" situacija, ker z možem nisva nikogar poznala, razen milana in lidije, ki pa sta se nama "skrila" :evil: :wink: v kot ..... no, konec koncev sva prijetno poklepetala z alešem in njegovo boljšo polovico :--

matej: z našim "tamalim" (beri: tavelikim) sva po slikah ravno ugotovila, da si ti oči njegove sošolke :D ....

lojze: boš naslednjič na brdu vedel katera sem????? :--


uživajte praznike kar jih je še ostalo.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA