#209512
Brez zamere ( :wink: ), ampak tole bi vas pa res prosil :arrow:
Večkrat sem že omenil, da je velikost rezervirane gostilne omejena na max. 25 oseb, zato bi bilo zelo zaželjeno:
- da vsi tisti, ki se ne nameravate udeleži analize, to tudi napišete,
- ne se prijavljat "na zalogo" (v smislu mogoče, najbrž, če ne bo vmes kaj prišlo, če ne bom imel kaj drugega za početi, ...), saj s tako prijavo ravno tako "bliskovito polnite" seznam, morebitnim resnim kandidatom pa s tem jemljete pogum ( :) ),
- v primeru "prebukiranosti" se mi zdi skoraj logično, da bi naj imeli prednost člani Gorenjske TF.
- za hojo in tek ni številčne omejitve, komot vas peljem(o) tudi nekaj deset, le v prijavi navedite, da se ne boste udeležili analize (to je napisano tudi v prvi alineji). 8)

Hvala za razumevanje in lep pozdrav. :wink:
#209988
valena napisal/-a:Če je možno bi prijavila še metkamarjetkinega spremljevalca Boštjana.


madonca, če bo videl, da si ga okarakterizirala za spremljevalca :? :? :? :roll: :roll: :roll: :evil: :evil: :evil: ......

no kakorkoli, Vlajkotu sem že na ZS sporočila, da se nam pridruži tudi moj MOŽ :!:

.......če je še plac seveda!
#210708
No, samo še dva dni je ostalo do srečanja. :wink:
Vreme se bo bržkone stabiliziralo do takrat, morda bo pa celo rahlo snežilo. 8)
Po prijavah sodeč bo gostilna zopet polna (bom jutri poklical gor). :D

Edino zame boste morali nekoliko držati pesti (včeraj > 38°C in zelo slabo počutje, danes malo nad 37°C, a počutim se že bolje), da ozdravim do nedelje. :shock: Kako kaže z mojo prisotnostjo, se bo "videlo" jutri. (Upanje umira zadnje Press :) )

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA