Drugi piknik naj bo dne:

25.09.2004
19
59%
02.10.2004
9
28%
09.10.2004
Brez glasov
0%
16.10.2004
2
6%
drugo
2
6%
Uporabniški avatar
 pegaz
#20189
Snežinka napisal/-a:Znam marsikaj (poleg tega da trenutno nabiram kilometre za mali Maraton oktobra), tudi kaj dobrega speči, sam povejte...

Barb, pa ne, da maš konkurenco pri peki ???
:shock: :o

Sicer pa, dobrodošla, Snežinka! Kar nekaj nas bo tisto soboto bolj sekundiralo na podpeškem teku. In vsaka pomoč je seveda dobrodošla!
:)

H2O: nič se sekirat, midva z Maniko se tudi šele pripravljava za norosupermegablastične skupne urice. Sva zmenjena za drug teden. Ti pa pershinga kr za kravateljc pa nč cile-mile. ;)

Lep let,
Pegaz :)
Uporabniški avatar
 H2O
#20196
na, od same ihte, da me pershing na cedilu pušča, sem še snežinko pozabila pozdraviti :? snežinka, živjo :D
za kravateljc pa ne bom nobenga vlekla. ne znam :? pa tud nečem :? potem ga na konc še na piknik ne bo! :?
Uporabniški avatar
 pershing
#20206
H2O napisal/-a:tekmovalni pari menda že zelo pridno delajo?! pershing, ti si mene komplet zataju! :cry: :cry: :cry: :cry:



No H2O, sej ni tko hudo, dons menda prideš na trening ali ne :?: :?: :?:
Uporabniški avatar
 Snezinka
#20216
Kaj ste pa vi tle gor ena prijazna bitja! Hvala za lep sprejem. Sem vas pa že od daleč opazovala v tekaškem elementu - tudi jaz sem namreč bila na Cooperjevem testu v četrtek (10-ka, da se mal pohvalim) in sem že takrat imela občutek, da ste fejst :D
 dpop
#20240
Snežinka napisal/-a:Kaj ste pa vi tle gor ena prijazna bitja! Hvala za lep sprejem. Sem vas pa že od daleč opazovala v tekaškem elementu - tudi jaz sem namreč bila na Cooperjevem testu v četrtek (10-ka, da se mal pohvalim) in sem že takrat imela občutek, da ste fejst :D


... in glede na to da so bile tam vse "gospe in gospodične" še več
kot FEJST, je skrajni čas da se pridružiš tudi "LIVE"... ne samo
kot pasivni opazovalec... :wink:

1041 Darko

P.S. Od besed k dejanjem PRESS
Uporabniški avatar
 lojzeP
#20243
aha, pa ja ne, da imamo zopet eno, ki bo za pijačo dala :clap:

Snežinka - pri nas so "skrivači" vedno na vrsti, ko se časti runda.
Brž iz ilegale, sicer bo trpel družinski proračun

2x LP
Uporabniški avatar
 pershing
#20272
H2O napisal/-a:na, od same ihte, da me pershing na cedilu pušča, sem še snežinko pozabila pozdraviti :? snežinka, živjo :D
za kravateljc pa ne bom nobenga vlekla. ne znam :? pa tud nečem :? potem ga na konc še na piknik ne bo! :?


:cry: :cry: :cry: Pismo ste pa sklenili kar nekakšen pakt kot berem. Kva pa je zdej to :?: :roll: :roll: H2O a mi lohk razložiš včerajšnje izginotje :?: :?: Zginla si kot kafra, pa se ja nisi ustrašla :?: s'm se kar mal zamislu, kaj sem narobe naredu :shock: :shock: :shock: Čist obupan sem te po treningu iskal kaki 2 uri, pol sem se pa naveličal :P in se odpeljal domov. Pričakujem diplomatski izgovor ha-ha :wink:

Pozdravček Snežinki še z moje strani. Pridružujem se mnenju Lojzeta, da stopiš iz ilegale, Pegaza pa pozivam, da ne kuri moje H2O, če ne bo treba gasilce klicat ha-ha 8) 8)
Uporabniški avatar
 H2O
#20273
pershing, pershing, jasno, da sem izginila ko kafra. to je ena taka zoprna navada, ki se je pred leti name nalepila pa se je ne morem otrest :? :D :D
pegaz meni malce pod kožo leze :D moram kar lepo priznati. včeraj je bil tako prijazen, da je celo mojega sina v tek spravil. in njegova prijateljica, ki je prav tako zlo zlo prijazna in zato bom pegaza pustila čist na miru :? :wink: :wink: , mi je svetovala kaj narediti z nogo. mojo. ker me boli. pa ne bom tuki in zdaj o tem. alora, mi štirje smo tekali po štadionu. ob 19.00 je bil moj poba tako crknjen, da je silil domov. pa sva šla. kaj nej? :? :? :? :? :? :?
Uporabniški avatar
 pegaz
#20294
pershing napisal/-a:Pegaza pa pozivam, da ne kuri moje H2O, če ne bo treba gasilce klicat ha-ha 8) 8)


Yo, pershing,
Ko si včeraj prišel na tiste železne stopnice si bil itak čisto v elementu in se ti še živjo ni dal rečt. Bor je sam mal pomignil in ste že odbrzeli nekam "na hitrejše". H2O je bla čist nesrečna. Edino, kar jo je lahko potolažilo, je bil - tek! :)

Tko da ti predlagam, da na partner(j/k)e mal bol paziš, da ne boš potem kot butalski policaj, ki je ostal brez ovce. Takrat bi grabil, ko so še bile!
;)

H2O, tvoj Vito ma potencial, sam mal ga je bilo treba zmotivirati. V tem smo pa na TF najboljši! Še kdaj ga pripelji!

Lep let,
Pegaz :)
Uporabniški avatar
 pershing
#20295
H2O napisal/-a: ob 19.00 je bil moj poba tako crknjen, da je silil domov. pa sva šla. kaj nej? :? :? :? :? :? :?


Ja sej sem itak vedu, da se boš na otroka zgovarjala, zdej ko sva končno prišla skupaj :lol: :lol: Ja n'č kar napiš al pa poklič, kdaj lahko kakšno rečeva okoli najinega druženja :wink: da ne bo prepozno...

Najboljš, da se dogovoriva na ZS ali pa po telefonu :!:
Uporabniški avatar
 H2O
#20299
jasno, da sem bila čist nesrečna :( , pershing, prišel, se predstavil pa ...TI, TI si zginu ko kafra!!! :( kaj nej pol? do noči ždim na štadionu pa čakam al se boš vrnil al ne?! :? :( te bom kar direkt poklicala, po telefonu, nič pa mailu pa ZS! :wink:
pegaz, tisto z butalskimi ovcami si pa mene mislu kaj?! :? :? :( :(
sicer sem pa rajš ovčica kot kozica al pa kokoška :wink:
vita je treba motivirati, to vem, le da meni ne uspeva preveč :( hvala ti še enkrat za prijaznost, srček si, da veš :D
Uporabniški avatar
 pershing
#20300
pegaz napisal/-a:
pershing napisal/-a:Pegaza pa pozivam, da ne kuri moje H2O, če ne bo treba gasilce klicat ha-ha 8) 8)


Yo, pershing,
Ko si včeraj prišel na tiste železne stopnice si bil itak čisto v elementu in se ti še živjo ni dal rečt. Bor je sam mal pomignil in ste že odbrzeli nekam "na hitrejše". H2O je bla čist nesrečna. Edino, kar jo je lahko potolažilo, je bil - tek! :)

Lep let,
Pegaz :)


Pismo Pegaz res sorči, ker sem te zgrešu,Živjo za nazaj, sorči-pa vse pohvale, da si tolažu H2O 8) 8) -dobiš za pirček na pikniku :wink: ampak :idea: ali jaz slučajno še česa na vem "dio mio" :?: :?:
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA