Drugi piknik naj bo dne:

25.09.2004
19
59%
02.10.2004
9
28%
09.10.2004
Brez glasov
0%
16.10.2004
2
6%
drugo
2
6%
Uporabniški avatar
 tamy
#18190
Barb napisal/-a:Nta,hormoni :wink: :P ,sej je dobr
Bo šla pa na zadnjem delu,ko pridejo na vrsto "odrasle teme" domov spat.A ne Tamy :P :wink:



ni problema.mene itak hitro zmanjka :wink:
sicer pa...kaksne odrasle teme znajo biti v mojih mozganckih,ki jih seveda razumejo drugace,tudi zelo zanimive :lol:
Uporabniški avatar
 mojcej77
#18191
Ravno včeraj sem govorila z Rolco.
Mogoče, če bo organiziran kakšen tek, bi blo fajn (da ne bo ostalo le pri sežanskem teku, ne?) pot tko speljat, da bi blo možno it tud z vozički. Za primer, če bosta Rolca pa Goga al pa še kdo tud zravn. Rolca je rekla, da se ful veseli, tko da po mojem bo šla.
Tko, a ne, da vključimo vse naše člane na način, na katerega se lahko vključijo. Lahko pa povprašam, pa se gremo tud kakšno športno igro, ki se jo lahko grejo tudi ljudje na vozičkih. Mamo ene par dobrih baje na zalogi.
lp,

m
Uporabniški avatar
 Barb
#18192
Itak Mojca veš da to lahko, brez da sprašuješ

Še enkrat ponavljam.Zgoraj piše:VSI ČLANI FORUMA
Uporabniški avatar
 mojcej77
#18194
Sej vem, Barb, da vsi člani foruma.
Samo če vemo, da je namen TF aktivno :!: udejstvovanje v "real life" in ne le fiktivno srečevanje na netu, potem je odgovornost vsakega člana, da k temu prispeva. Tudi mi. In bomo. Po svoje. Z brezplačnim fitnesom za "porivače potiskače" al kokrkol....zadeva zelo dobro funkcionira!!!

m
Uporabniški avatar
 Bajsi
#18197
Helou!
Bajsi napisal/-a:Helou!
Upam, da bo naslednji piknik bolj naklonjen mojemu urniku.
Zato pa se zaobljubljam, da bom na tistem pikniku, kateremu bom uspel prisostvovati, špilal Dj-ja. S seboj bom privlekel 400W, dva platenšpilerja, dva cd-ja, dva kasetofona, goro glasbenega zapisa,...
Zato poskrbite, da bo tudi naslednji piknik v bližini trafo postaje, ali daljnovodov! 380V rulez!!
(diđej trajče press)


Khm, če bom uspel, obljubim zgoraj citirano izjavo, ki sem jo zapisal v temi na povabilo 1. piknika.
Uporabniški avatar
 MihaPR
#18198
ziv,

prvi piknik iz sem iz objektivnih razlogov 8brei študijske obveznosti) nazalost zamudil, sem pa naceloma za katerikoli datum po septembru, mogoce tudi 25. kar vredu :)

lp,Miha
Uporabniški avatar
 marathon95
#18209
Barb napisal/-a:Še enkrat ponavljam.Zgoraj piše:VSI ČLANI FORUMA


Moremo i mi prek meje dojti :?: da malo internacionaliziramo :?: :?: :?:

Kod nas je 25.09. jedna međunarodna utrka Virovitica - Barcs (Mađarska). jednu godinu je start u Virovitici, a druge u Barcsu (H). Dužine je 16,5 ili 17 km, ovisno gdje je start. Iz Barcsa je 17, a iz Virovitice 16,5 km. Start je u 14 sati.
Kak da dojdem na utrku i piknik, ak budu isti dan?
Uporabniški avatar
 lojzeP
#18213
heh, kak uvjek kad je gužva - pomoču filmskih trikova 8) :ignore:


2x LP
Uporabniški avatar
 vidkul
#18216
:D bravo Barb. Tega piknika se bom pa tudi jaz udeležil, le če ne bo v septembru. Mi je bilo prav žal da nisem bil na prvem pikniku.
Jaz navijam za kolesarsko tekmo :D lahko pa tudi duatlon :twisted:

lp Vid
Uporabniški avatar
 vidkul
#18219
Še to sem pozabil omeniti. Bilo bi priporočljivo da se piknik in tekaški tabor ne bi pokrivala. Bilo bi res zelo neugodno.

lp Vid
 dragons
#18232
vidkul napisal/-a:Jaz navijam za kolesarsko tekmo :D lahko pa tudi duatlon :twisted:
lp Vid


Pogoji so tudi za triatlon :lol:
Uporabniški avatar
 vidkul
#18233
:lol: ODLIČNO :lol: jaz sem takoj za.
Uporabniški avatar
 marathon95
#18274
lojzeP napisal/-a:heh, kak uvjek kad je gužva - pomoču filmskih trikova 8) :ignore:


Film mi nije baš bliski, daj detalje :idea: :idea: :idea:
Uporabniški avatar
 Barb
#18331
Za popestritev na pikniku, bi potrebovala 10 kandidatov(5moških&5žensk), ki bi se piknika udeležili neglede na izbrani datum in bi bili pripravljeni žrtvovati nekaj svojega prostega časa.

1. Barb


Marathon95 nadam se, da čete nekako uspjet, da nas posetite na pikniku i dopeljete još koje društvo iz Hrvatske.
Uporabniški avatar
 Staša
#18342
Barb napisal/-a:Za popestritev na pikniku, bi potrebovala 10 kandidatov(5moških&5žensk), ki bi se piknika udeležili neglede na izbrani datum in bi bili pripravljeni žrtvovati nekaj svojega prostega časa.

1. Barb


Marathon95 nadam se, da čete nekako uspjet, da nas posetite na pikniku i dopeljete još koje društvo iz Hrvatske.


Za popestritev na pikniku? A to boste kaksno koreografijo naredili? :lol:

Jaz lahko kaj pomagam, ce potrebujes pomoc... Kaj imas v mislih?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA