Uporabniški avatar
 ales
#21033
Tjaša napisal/-a:
Upam, da pride tudi Fotrova Mama, pa Aleševa Alenka, jih že tko dolgo nisem vidla! :wink:


Naju še tko, uradno prijavljam: Aleš in Alenka tudi prideva.
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#21036
Na kratko, kdaj pravzaprav se bo začel piknik v Podpeči, da vem korigirati čas, da mi ne bo kaj zoper prišlo vmes.Dijo mijo kako sem jezen, ker nisem mogel sodelovati na tem teku v Ljubljani.No ja sem saj nekaj simboličnega prispeval v ta sklad.Upam, da se bo do predaje še kaj zbralo.In da bodo ljudje še kaj primaknili v ta namen.
Sem si pa rekel, da bom na ta račun, ker nisem mogel sodelovati na tem teku.Da bom odtekel en dolg, dolg tek med 90km in 100km.Se mi že mota po glavi katero traso bom ubral.Da bom na nek simboličen način tekel za njih za ta dom in te otroke.Ker:
"OTROCI SO NAŠI JUTRIŠNJI SODNIKI, KAKOR JIM BOMO DANES NUDILI DOBROTO, TAKO NAM JO BOJO VRAČALI ČEZ NEKAJ ČASA!"
ČAO!
BALTAZAR se že mota po sobi gor in dol in tuhta,tuhta.
Uporabniški avatar
 MatjazV
#21037
Lučko napisal/-a:
Ja, nekaj primernega za zunaj, vsaj 2x80W, po možnosti na priklop na navaden kabel - žico (+ -), brez činčov. Nekaj metrov kabla imam tudi sam. Ne smejo pa biti aktivni zvočniki (take dobiš zraven ministolpov).
L.P.
MatjazV

Sm gledu knjižco podatkov o zvočnikih, pa piše tkole: de majo pri aerobnem basnem utripu, se prav nek pr 70-80% moči 70W, kolk majo pa pr anaerobnem basnem utripu, se prav pr 100% moči, pa nč ne piše, jz pa tud še nism probu. A bomo probal :lol: , a bojo dost močn :roll: , a jih do sobote še na en anaeroben trening peljem :shock: :lol:


Lučko,

to bo čist u redu. Ti sam prnes ti dve kišti, pardon, zvočnika. Ostalo robo sem že pripravil.

Če ma kdo kaj muzike (MP3 in podobno) pa tud lahko prinese.

L.P.

MatjazV
Uporabniški avatar
 Manika
#21058
H20 napisal/-a: jaz pa želim, še predn se prikažem na pikniku, tu javno, v svojem in mislim, da tudi v pershingovem imenu (sej se strinjaš ne?) , razglasit sledeče.
midva sva se zlo ZLO (!) trudila, da bi nama uspelo preživet skupaj vsaj kakšno urco. da, če že ne bi zmagala na igrci, bi vsaj sodelovala pri natečaju ampak nama, pri najboljši volji ni uspelo.

Nataša napisal/-a:H20 :twisted: two down, six to go?! :twisted:


Kdo pa je še odpovedal :?:
Uporabniški avatar
 marathon95
#21061
:idea: Dojdem i ja s lepšom polovicom :piti:
Donosim i diplome za one koji su bili u Varaždinu :juhuhu:
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#21064
Pozdrav!

Draga sefla, Barb. Tudi moja malenkost bi se prijavila na piknik. :)

lp, oranzni slon

p.s.: Lopato za sneg kidat imam pa tudi pripravljeno. :twisted:
Uporabniški avatar
 bossta
#21066
jest se tut pofočkam + še Zala & Živa krotilki Matevzovih huliganov :lol:

se vidmo, bossta

PS. kje točno je piknik - mogoće čez most pa desno dol :idea: :idea:
Uporabniški avatar
 žure
#21068
Kako pa je s piknikom v primeru slabega vremena?
Omenja se celo sneg.
a čmo vseeno drva prinest s seboj :P :P :P
 dpop
#21072
bossta napisal/-a:PS. kje točno je piknik - mogoće čez most pa desno dol :idea: :idea:


Točno TUKAJ

1063 Darko

P.S. Desno za mostom "dol" je Ljubljanica :wink:

P.S.S. Pišuka sem se namatral, da sem tale "link sprogramiral" :wink: :wink:
Uporabniški avatar
 Barb
#21073
Dpop hvala ker opravljaš moja tajniška posla(v vednost:saj vas spremljam-nič bat,sam na GOV mamo mal gužve)

Žure in vsi ostali: piknik je v vsakem vremenu. To je tko kot trening, ki je tud v vsakem vremenu :wink:

V vednost:
Ob prihodu,prosim, da vsi izpolnete prijavnico in jo oddate v skrinjico, kajti kasneje bomo izvedli žrebanje (Ero hvala).

Otroci iz doma pridejo nekje okrog treh.
Nazadnje spremenil Barb, dne 24 Sep 2004, 12:26, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 bossta
#21075
ja,ja zdej pa vem kje je, desno dol je res Lublanca, :oops: sam sm mislu da je lokacija tista mala brunarčka desno pod mostom - no zraven mosta na bregu Lublance :lol:, da naumo spet plaval :wink:

lp bossta
Uporabniški avatar
 NatašaB
#21078
Uppps :oops:


sem se pomotoma prijavila na junijski piknik. :?


Zdaj se prijavljam še za jutri. Torej pridem, zelo verjetno...


Pozdravček

Nataša
Uporabniški avatar
 pegaz
#21079
Manika napisal/-a:
Nataša napisal/-a:H20 :twisted: two down, six to go?! :twisted:


Kdo pa je še odpovedal :?:


Manika, noben ni odpovedal.
To sanja Nataša o koruzi in sladki zmagi, ki se pač žal lahko nasmehne le enemu paru. In tako naj tudi ostane. Se bo vsaj naspala. 8) :twisted:
V glavnem, boj bo trd in neizprosen, in eni se ne damo kar tako.

Modro vodstvo, a bo kakšna IT oprema tud tam? Računalnik? Projektor?

Lep let,
Pegaz :)
Uporabniški avatar
 LaLa
#21080
Jaz se tudi prijavljam na piknik.

Pozdrav vsem, se vidimo, LaLa

:laola
Uporabniški avatar
 mojcej77
#21097
Ok.
Še enkrat.

V imenu naše Gordane, ki bi zelo rada prišla zraven,
prosim za prevoz nje in njenega invalidskega vozička
z lokacije Neubergerjeva 9, Lj-Bežigrad - piknik v Podpeči,
za nazaj pa tudi, pa ni nujno, da vse stori ena in ista oseba.
Sredstva za bencin tudi povrnemo al pa kej.
Če se nihče ne javi (do sedaj se ni še nihče, niti ni nihče rekel mogoče, pa tudi ne konkretnega "ne morem") do 21.00 danes zvečer,
ji sporočim, da na žalost ne more zravn.
Ker se v celem kupu tf-jevcev na žalost ni našel nihče s praznim avtomobilom...ker....ker kaj? :oops:
Mogoče zveni malce zagrenjeno, verjamem, da je zadeva "s poti", vem, da nimamo vsi časa, volje ali kaj vem še vse...
ali pa je zadaj vzrok, ki ga ne poznam. In ga mogoče tudi nočem poznati. In mogoče ne razumem. In mogoče nočem razumeti. Upam, da ne.
Al je pa tale apel na napačnem mestu...bi morala odpret novo temo? Vsem poslat zs?
Ne verjamem.

m
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA