#20258
Drugi piknik Tekaškega foruma bo v soboto, 25.09.2004 v Podpeči.

Pred piknikom bo organiziran (udeležba prostovoljna) tek (dovoljeno tudi spremljanje s kolesi) s tolažilnimi nagradami na Sv. Ano .(http://www.burger.si/Podpec_Barje/SvAna.htm , po poti čez Preserje).
(Kdor želi se seveda lahko ta dan udeleži tudi dobrodelnega teka za mamoton v Tivoliju: http://www.sportosplet.net/viewtopic.php?t=1562 )
Štart teka na Sv. Ano bo na parkirnem prostoru piknika, ob 12:00. Udeleženci, zbor je nekaj minut prej, se razume. :wink:
Za pomoč pri organizaciji teka sta za enkrat že zadolžena Pegaz in *Darja*.
Dolžina proge je cca. 4km, z nekaj vzpona. Je pa na sv. Ani čudovit razgled.
V primeru dežja tek odpade.

Za ostale je pričetek piknika med 12:30 in 13:00, oziroma kasneje.

Opis poti do piknika: najdete na teh povezavah:
http://www.sportosplet.net/viewtopic.ph ... k&start=75
in še slikovno:
http://www.sportosplet.net/viewtopic.ph ... k&start=90

Postrežba:
Pijača (aperitiv – zelo dobre borovničke, kozli, vino, brezalkoholno, topli napitki);
Hrana: po aperitivu, bo najprej sledilo nekaj sadja. Sledijo solate ter zelenjava(bučke,melancane,šampinjoni,paprika,čebula) z žara, hrenovke in kruh. Nato bo sledilo meso z žara (čevapi, ražnjiči, kotleti,belo meso),postrvi, in nekaj pomfrija. Ta hrana se postreže potem še enkrat. Vmes pa sledi pecivo, za katerega poskrbimo sami(seveda, bom kaj "ščarala" :wink: ). Imajo pa tudi sladoled.

Zabava:
Matjazv prosim, če boš zopet poskrbel za tehniko, tako, da se bomo lahko zabavalli,kot na prvem pikniku.
Bajsi, v kolikor prideš na piknik, si prosim zadolžen za glasbo.
Pari dvojic, upam, da niste pozabili, da morate poskrbeti za dokazno gradivo in predstavitev skupaj preživetih uric. Sledil bo izbor, najbolj izvirnega para, ki bo prejel tudi unikatno nagrado.(upam,samo, da se kaj dela na tem :?: :arrow: )
Mojcej77 bo organizirala igrico "Lovljenje s psom" za naši Rolco in Gogo, pri kateri pa bo potrebovla pomoč ostalih članov TF.
V kolikor bo čas dopuščal, lahko nato naredimo še pregled izpolnitev nagrad iz prvega piknika TF.
Sicer je pa to del piknika, ki je prepuščen trenutni inspiraciji članom TF. (ostalo ponudbo športnih aktivnosti v Podpeči si lahko ravno tako ogledate na straneh objave za prvi piknik).
Za oraginazcijsko podporo bom zopet zaprosila tudi Aleša&Stašo.

Plačilo:
Cena za hrano je 2.500,00 sit/osebo in toliko bom tudi pobirala. Pijačo si boste kupovali sami (izkušnje iz prvega piknika so nas usmerile k takšni odločitvi).
Svoj prispevek lahko poravnate že prej(na kakšnem teku-sigurno 22.09.2004,ali pa kje drugje) oz. na dan samega piknika.

Za kakršnokoli vprašanje ali informacijo me lahko kontaktirate tudi preko ZS, e-maila:barbara.klemen@telemach.net oz. barbara.klemen@gov.si, ali na gsm:041/293-675.

Tako, upam, da se nas bo udeležilo čimveč, zato je od zdaj naprej ta tema na razpolago za prijave(udeleženci teka posebej naveditet tudi to,prosim).

P.S.:Vem,da datum ne ustreza vsem, samo tako pač je; nikoli ne moreš ustreči prav vsem.
Pa sej bo še kakšen piknik.To je šele drugi :P :wink:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#20259
Mene zelo veseli, da se piknika udeležil bom. :idea:

Tudi zjutraj bom šel delat družbo tekačem za lepši ženski jutri :D


2x LP
Uporabniški avatar
 Barb
#20260
Aja, pa prijave se itak vse ahivirajo :wink: :P (nekaterim to že zlo dobro poznano :P )
 dpop
#20264
Eeeeeeee..... hmmmmmm... ja, no...
jaz... khm, khm... ne vem kako naj začnem...
uffffff.... z drugimi besedami... mogoče bi pa....
kaj sem že hotel reči... aja...

če lahko... mislim... če ne bom v napoto...
jooooj, no... bi prišel... na piknik...
ne vem, no... :oops:

1045 Darko

P.S. Kar pa se tiče "majne libe"... naj se sama prijavi :lol:
#20269
Barb napisal/-a:Bajsi, v kolikor prideš na piknik, si prosim zadolžen za glasbo.


Helou!
Žal se bo Bajsi tudi tokrat izneveril.
Prostorska eksistenca pač zahteva svoj čas. Čez dve leti bo že bolje.
Lep se mejte!
Uporabniški avatar
 GaGa
#20305
Jaz tud pridem, tokrat sama :cry: ... v bistvu to ni res, pride še Fotr, da bova lahko predstavila najina doživetja!!! :D
 Nataša
#20306
jst tut. simonovo prisotnost potrdim ali ovržem prav kmalu. pa bo bolj prvo kot drugo. se pravi tudi simon skor sigurn tut.
Uporabniški avatar
 tmp
#20340
dpop napisal/-a:

Kar pa se tiče "majne libe"... naj se sama prijavi :lol:


Tudi jaz imam v planu, se udeležiti piknika, kar se pa teka tiče
pa še ne vem. :(
Uporabniški avatar
 Barb
#20455
A samo ŠEST nas bo :shock: :?: :arrow:
Uporabniški avatar
 Manika
#20457
Barb napisal/-a:A samo ŠEST nas bo :shock: :?: :arrow:


Ne :!: Prideva še jaz in moja boljša polovica :wink:

Torej 8!

Dopoldne grem pa teč v Tivoli na dobrodelni tek!
 Nataša
#20458
Barb, brez panike je reku Švejk. Sej se bo nabralo...
Uporabniški avatar
 editor
#20463
Če ne bo konec sveta nas bo 9 :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 Bor
#20467

10 bor
11 bor-žena
12 bor- sestra
13 taprau bor

skratka, komplet paket :wink:
Uporabniški avatar
 Barb
#20471
Bor napisal/-a:10 bor
11 bor-žena
12 bor- sestra
13 taprau bor

skratka, komplet paket :wink:


A ne bi blo tkole bolj prav
11 bor-mami

Ja sej ne vem :? :?
...razen,če nimaš harem doma :rol:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA