Uporabniški avatar
 bossta
#21243
pozravljeni! bilo mi je v čast in veselje :lol: ,da sem vas spoznal v živo (no,ne glih vseh,ostale pa drugič, na kakšni tekmi al pa na naslednjem pikniku). tnx za nasvete in vspodbudne besede!
dpop ko dobim SIGMO 70mm-200mm , se zmenva za en 'tekaški foto sešn', si za ??
barb, tko kot vsi, ti tudi jest čestitam :clap: za super organizacijo - pa še kdaj !!

lp, bossta
 dpop
#21244
bossta napisal/-a:dpop ko dobim SIGMO 70mm-200mm , se zmenva za en 'tekaški foto sešn', si za ??


OBVEZNO!!! :wink:
Zdej morava samo še "modele" poiskat... se pravi najti
"prostovoljce" (ali še BOLJE prostovoljke :wink: ), ki nama
bodo "skakale", ko bova midva "streljala" :lol: :lol:

Se kdo javi??? :twisted:

1068 Darko

P.S. Sej tekaških prireditev se ne manjka in tudi
priložnosti za fotkanje ne :wink:
Uporabniški avatar
 GaGa
#21249
dpop napisal/-a:
Se kdo javi??? :twisted:



Lahko prideta trenirat na Poletovi ekipi, drugače pa mislim, da tudi individualnih modelov ne bo manjkalo :D


Vse se da zmenit!!! :wink:
Uporabniški avatar
 runner
#21255
dpop majstore!

Slika

JAO, JAO ... kaj jaz vse zamujam :cry:

:lol: LP runner
Uporabniški avatar
 GaGa
#21256
Joj, runner... pazi, da te ne obtožijo pedofilstva. :D Ta pupa je še tko mlada... Na pikniku so bili tud otroci iz doma Malči Belič (če se ne motim, je to ena izmed njih)!

V tem primeru pride v poštev, samo kakšna posvojitev :?:
Uporabniški avatar
 H2O
#21259
dpop je mojster fotografiranja, definitivno. mojga otročka je ujel v par perfektnih momentih, kljub njegovemu nenehnemu skrivanju in bežanje :wink: :D :D ampak ves čas piknika pa tudi ni mogel biti na preži :D mu takoj, ko pride iz šole pokažem fotke :D :D
Uporabniški avatar
 runner
#21260
Joj, runner... pazi, da te ne obtožijo pedofilstva.


"She looked eighteen" is not excuse ...
aj aj saj se mi je zdelo da je barb tam okrog 16.
Naslednjič - osebne izkaznice bi prosil ...

LP runner
Uporabniški avatar
 ales
#21262
Poleg taiste, malo višje, ki mi je spraznila pol filma (sem ji kasneje pojasnil), naju je očarala punči Maja s svojo igrivostjo, prikupnostjo in odkritostjo. No ja, mal je pomagalo Stašino vodenje...
Pa Tininih nasvetov sem bil vesel, malo manj njenih ponudb(o Garminu jaz to!), grozdja, ki sta ga prinesli veseli Primorki.
Ja in seveda dobre volje vseh vas, ki se je pomešala med Matjaževo glasbo, Barbino organizacijo, vse tiste slaščice in ostalo hrano, ki se je ves popoldan selila s krožnikov nekam na toplo. Zdaj nas bo pa spet tek reševal, da ne bo treba preveč navzgor pomaknit kategorij v četrtek.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#21264
runner napisal/-a:"She looked eighteen" is not excuse ...


Helou!

Elvis Presley napisal/-a:“za štirinajst ali šestnajst dobiš dvajset”


ali, za nespodobnosti z mladoletnicami jih lahko fašeš 20 let aresta!!

Zopet prebiram, da ste se imeli skrajno nespodobno dobro in, da sem zopet zamudil vraga in pol.
Ker pravijo, da je gre v tretje rado, upam, da se naslednjič vidimo.
Ker kuhal ne bom, ker igric vodil ne bom, ker pospravljal ne bom, ker animiral ne bom,... še vedno velja moja ponudba za sukanje plat in stlačenk!
Uporabniški avatar
 pershing
#21272
H2O napisal/-a:super piknik, res krasna druščina, preživela imenitno popoldne z vami.
BARB, vse pohvale za organizacijo, trud, vloženo energijo, prav tako pohvale vsem cukr pekrcam :D najprej me je sicer mal vest zapekla, da sama nisem ničesar sladkega sčarala, ampak po kratkem razmisleku, sem zlo hitr razčistla s svojo vestjo, ker moje pekarije še desetletja ne bodo niti za trohico konkurenčne od tistih na pikniku :?
DPOP, hvala za fotke!!!!! :D :D :D :D
tudi predstavitev parov je bila perfektna! :D
pershing! škoda, da te ni bilo!!! :?


Srce sem mi trga Nataša in ostali forumovci , ko berem vaše prispevke in gledam fotke :cry: :cry: :cry: , vendar fizika zaenkrat še ne dopušča biti na dveh krajih naenkrat-sicer pa upam da so znanstveniki na dobri poti pri reševanju tega problema :wink:

kaj naj rečem, zelo žal mi je, da me ni bilo, tempo bo treba malce zaštopat, če ne bom že pojutrišnjem praznoval 80 letnico :shock: , zagotovo pa ne bom manjkal na naslednjem spomladi... :roll:

Uživajte še naprej v komentiranju ter sestavljanju vtisov, jaz pa se bom le še slinil naprej... pa-pa :wink:
Uporabniški avatar
 Bor
#21273
pershing napisal/-a:, zagotovo pa ne bom manjkal na naslednjem spomladi... :roll:




to ti misliš da šele spomladi :wink:
 dpop
#21276
H2O napisal/-a:mojster fotografiranja



Vse kar jaz znam je tole

ORIGINAL
Slika

OBDELAVA
Slika


... zdej, če je to "mojstrstvo" fotografije... no, ja
to je samo dve minuti dela z dvema programoma
in vsak program je "simpl ko pasulj"...
nobenega PhotoShopa ali podobno... Irfan + NeatImage

1069 Darko

P.S. Sej lahko opišem podrobno... če koga to zanima...
pa tudi kako se 100 slikc naenkrat obdela... ipd.

P.S.S. Aja.. sorry, Lučko pa Gaga... ker sem si vaju
sposodil za "modela"... :oops: :wink:
Uporabniški avatar
 H2O
#21285
dpop, in to kar znaš je mojstrovina!!! samo poglej ti ta dva ksihtka! pa to je za naslovnico naslednje izdaje revije cosmopolitana!!!! :D :D :D na primer...
pershing, res ti je lahko pošteno žal. brez pretiravanja ti povem, da boljšega piknika skorajda nisem doživela. res, da v mojem lajfu ni blo nebroj piknikov, ampak kar mi je všeč je to, da so tekači, tekačice in njihovi partnerji daleč od tiste klasične piknikovske druščine. nobenega pečenega vola se ni obračalo, nobenega alkohola v grla zlivalo, le tu in tam kakšen kozarec vinčka, nobenega razvrata (res pa je, da sva midva odšla še pred mrakom.... :? :? :? ) predstavitve tekmovalnih parov so bile hecne za dol past, poleg tega mi je všeč, da je moj poba pomagal pri tekmovanju z gogo. nekaj drugačnega in ena nova izkušnja zanj. absolutno pozitivno. :D da ne omenjam še enkrat vseh tistih napečenih čarovnij. sem se mal zamislila :? nad seboj :? pa včeraj pečico prižgala :? sam tolk naj povem, da sosedov ravn nisem vabila na pokušino :? :? :? še otrok se je upiral, da bi probal :? mislm.....
ti, pershing, pa malce popusti in izprezi. enkrat te bo kr zmankal. :?
Uporabniški avatar
 pershing
#21293
H2O napisal/-a:ti, pershing, pa malce popusti in izprezi. enkrat te bo kr zmankal. :?


Zdej si mi pa dala misl't. :shock: Sicer pa sama veš :roll: ,mladiči so taprvi, pol pa šele vse ostalo :roll: saj pridejo boljši časi, mar ne :?:
Uporabniški avatar
 pershing
#21294
Bor napisal/-a:
pershing napisal/-a:, zagotovo pa ne bom manjkal na naslednjem spomladi... :roll:




to ti misliš da šele spomladi :wink:


Sorči Bor nis'm pomislu, da imate tudi smučarske piknike :lol: :lol: :lol: a dons prideš na Kodeljevo, pa ti H2O tudi :?: :?: :?:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA