Uporabniški avatar
 jkarmen
#254053
Živjo,

Ker so se pojavile želje da bi letos res lahko naredili spet en skupni TF piknik in da malo tudi povemo kaj vse se dogaja trenutno okoli TF, kdo so novi-stari, ki delajo in skrbijo da je TF online, kakšne so vaše želje, odpiram tole temo da vidimo kaj pravite vi.

Ste za?

Kdaj - junija ali kateri drugi poletni mesec?

Kak predlog termina, ki bi odgovarjal večini?

Lahko kak predlog za lokacijo.. Res smo že pozni ampak z malo volje in brskanja se bo že našla primerna lokacija.

Tako da vabljeni da se javite in vidimo kje smo :)
Uporabniški avatar
 muc
#254056
SUPER!!!...jest sem ZA! :clap:


Junija je tekaško še kr pestro...julija po Nočni 10-tki (po 09.07.) :wink:
lokacija?...predvidevam, da LJ oz. bližja okolica?
Uporabniški avatar
 tae
#254057
:arrow: pofločkam se, da sem zraven
lani ga nismo imeli, če se ne motim

Jaz bi rekel kakšno junijsko soboto, da ujamemo še čas pred dopusti.

Namesto teka bi tam lahko igrali odbojko, tenis, balinali, frnikulali in počeli kaj tretjega.
Uporabniški avatar
 tae
#254061
spela* napisal/-a:Žal imam takrat druge plane.

In kdaj je ta "takrat?" (nismo še govorili ne o datumu in ne o času)
Uporabniški avatar
 raf
#254069
jaz bi pa kar vse piknik navijače TF povabil 26.6. v Tihany od jutranjih ur do popoldanskih , ker bodo takrat prihajali v cilj vsi tisti, ki smo tam na tekmi in boste v živo še lahko navijali....
seveda je placa za piknik dovolj, vode je tudi dovolj in pivo je poceni ter golaž zagotovljen
Uporabniški avatar
 mušnica
#254071
Jaz sem tudi za junij - potem so dopusti pa je malo zoprno za nekatere.
Bo pa za vikend bolj težko najti kak plac - jih imajo ponavadi že mesece vnaprej rezervirane, še posebej v tem času.
Smo pa mi imeli en piknik v Jančah, je bilo malo zoprno tja pridit ampak je lepo. Samo smo sami pekli in ni kakih igrišč zraven :?
V Dragočajni je tudi lušno, tudi sam pečeš.
Uporabniški avatar
 Tilcara
#254286
Sem ZA, sploh, ker sem bolj ta nova :D
Junij DA, vendar prosim NE tisti vikend okoli 25. junija! Saj veste Dan državnosti :D "Zgledni" državljani gremo na Triglav :wink:
Uporabniški avatar
 jkarmen
#254287
Kakšne plane imate recimo petek 17.6. - popoldne, ker verjamem da imate soboto 18. in ali nedeljo 19. že na sporedu kakšno tekmo? Res pa da je odvisno še od tega ali bo kakšna lokacija prosta toda nek okviren datum bi bil fajn za orientacijo.
Uporabniški avatar
 jkarmen
#254356
živjo.. še kakšni predlogi glede termina... malo se že mudi če hočemo kje kak prostorček dobiti..

mogoče ideja - kaj če v nedeljo 12.6. nekako povežemo vse skupaj z never give up dogodkom na Kodeljevem v Ljubljani.
Uporabniški avatar
 pajo
#254357
jkarmen napisal/-a:živjo.. še kakšni predlogi glede termina... malo se že mudi če hočemo kje kak prostorček dobiti..

mogoče ideja - kaj če v nedeljo 12.6. nekako povežemo vse skupaj z never give up dogodkom na Kodeljevem v Ljubljani.

Sliši se dobro. :clap:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA