Uporabniški avatar
 Vlajko
#34445
ales napisal/-a:....Tokrat bo nekaj novosti: laško/2 ...


Aleš :wink:

Tega pa ne razumem čisto. :? Ugibam (če ni "strogo poverljivo"):

- Ali si razpolovil število pirov :?:
- Ali si jim dal kar "dvojko" :?:
- Ali pa to pomeni kaj tretjega..... :?:

PS: Vsi, ki se boste udeležili srečanja, se lepo imejte :wink:
 Nataša
#34447
ales napisal/-a:Tokrat bo nekaj novosti: laško/2, nobenih novih stav(se morm še za prejšnje opravičit), če se bo le dalo brez horsa, ...


ma dej Aleš nehi, te ne bo za spoznat... :lol: Vsaj eni dve pici pa lohka zmažeš...jest bom pa rob pojedla :P
Uporabniški avatar
 Vlajko
#34457
Staša napisal/-a:..... Kaj boste kej oblekli ;) ? :) :) :)


Evo čudovite ideje: :idea:

Slika
 Nataša
#34471
Fotr, kaj pa ti, prideš? bomo bugi vugi plesal :wink: Staša baje že nakupuje novo garderobo posebej za to :wink:
Uporabniški avatar
 Fotr
#34472
Nataša napisal/-a:Fotr, kaj pa ti, prideš? bomo bugi vugi plesal :wink: Staša baje že nakupuje novo garderobo posebej za to :wink:


Gruntam, da bi prišel, samo malo me skrbi tale metek 8)
 Nataša
#34474
Je slepi naboj, brez skrbi :wink:
Uporabniški avatar
 Fotr
#34475
V redu, zdej moram pa to vse mami povedat in jo vprašat, če grem lahko.
:evil: :evil:
Uporabniški avatar
 Barb
#34490
Fotr napisal/-a:V redu, zdej moram pa to vse mami povedat in jo vprašat, če grem lahko.
:evil: :evil:

Mama TI DOVOLI,.......mislim,da celo UKAZUJE,da ubogaš in PRIDEŠ,brez opravičila :evil: :wink:
No pa še malo dalj časa lahko ostaneš,ker vem, da boš v dobri družbi in varnih "rokah" :P :wink:
Uporabniški avatar
 MihaPR
#34491
Ja, da nebi slucajno kdo zadn cajt odpovedu slucajno!
Uporabniški avatar
 MihaPR
#34517
Kaj ste zamudl :) divje blo, ura pa letela, tko da so nas iz piramide vn vrgl, v Orto baru pa tud skor :)
Uporabniški avatar
 tini
#34518
Hors je bil pa zakon - kot vedno :)
Uporabniški avatar
 MihaPR
#34519
Hehe, ourajt tini :)
a ste sli pol se tja al kwa :) alešu pol ni ratal niti piri/2 niti brez horsa :)
 Ninocka
#34524
Že v prvi postojanki so se kazali zametki divjosti večera...Prav fino je bilo, niti 30 minut nisem sedela na istem stolu, pojedla cel kup zelenih mentolovih bonbonov in se neuspešno nalivala s kavo in pravim čajom: tako, da sem ubežala oz. obležala (hvala Nataša za odvoz :D :wink:) pred Orto barom.

Super druščina, veliko smeha (Staša je kar cvetela), zelo (ne)resne debate o tem in onem (malo tudi o teku :wink: )...Skratka, upam, da naslednjič popolnoma zapolnimo Piramido ("kelnarca" je pa tud naša :twisted: ).
Uporabniški avatar
 mihaperme
#34532
MihaPR napisal/-a: alešu pol ni ratal niti piri/2 niti brez horsa :)


Verjtn se je Aleš zmotu pri tipkanju ali pa je bil forumski škrat, da je napisu piri/2 :lol: znak bi mogu bit x :wink:

Drugač je blo fino :D , čeprav sem šel med prvimi dam (ob 2.30) :shock:
Uporabniški avatar
 ales
#34545
Men se pa zdi da sem se sam pr tistmu horsu čist pregrešil...Stave(skor sigurno) nisem sklenil nobene, laškega pa, morte prznat, sva s tinijem bistveno manj popila. Sploh sem pa pol na konc pil sam brezalkoholne pijače, vsaj zdel se mi je tko. Pa ne morte v Orto bar, a pa zgoraj ste bli, ja seveda, prav moja punči...Pr men je ura že na pet kazala k sem prišel domov, tko da je bila današnja deževna sobota ravno pravšnja za umiritev včerajšnjega norega večera. Zarja nas je po dolgem času obiskala in k sreči ostala skor do konca, običajno radoživa Staška, graciozna Simi, še Nataša je bila neverjetn zgovorna, posebej v avtu ko začne nažigat komade po željah poslušalcev...Bi najraje napisal, kdaj spet, kdaj spet, pa vem da bo treba tole mal bl naredko počet!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA