Uporabniški avatar
 Barb
#37675
V Knafljevem prehodu, nasproti AS-a, nizka rumena bajtica :wink:
Uporabniški avatar
 Binch
#37680
Aaaaaaah, stupid me :bum:

Upam, da so kej obnovil zaloge Ciderja oz. Woodpecker-ja :beer:

Pa se ciiiiiiist bliz mene je! :cast: :juhuhu:

To bo se zabavno :laola

Ej, Mihc, a si za en letsgetyourkneeinshapewhilewatchingsanjskazenskamamseensampanjczaspitprepartymyplacepacetopreberesdokoncasialien? :D Uglavnem, ti sam rec JA. :twisted:
Uporabniški avatar
 runner
#37682
Binch napisal/-a:Aaaaaaah, stupid me :bum:

Upam, da so kej obnovil zaloge Ciderja oz. Woodpecker-ja :beer:

Pa se ciiiiiiist bliz mene je! :cast: :juhuhu:

To bo se zabavno :laola

Ej, Mihc, a si za en letsgetyourkneeinshapewhilewatchingsanjskazenskamamseensampanjczaspitprepartymyplacepacetopreberesdokoncasialien? :D Uglavnem, ti sam rec JA. :twisted:


Ce bi mene nekdo povabil na nekaj takega...

letsgetyourkneeinshapewhilewatchingsanjskazenskamamseensampanjczaspitprepartymyplacepacetopreberesdokoncasialien?


ne bi toliko razmisljal...
reci ze enkrat JA!
Uporabniški avatar
 MihaPR
#37688
evo mene, evo mene, spomladansko ciscenje blo dons :)
JA evo, sm reku JA :mrgreen:
Uporabniški avatar
 Fotr
#37716
Končno se je vse (pot v Ljubljano, fitnes, želja po srečanju, kontrola petkovega metka ali je slepi nabolj ali ostro strelivo, nekaj odvečnega časa) tako lepo ujelo in skombiniralo, da sem se lahko udeležil petkometkove zabave.
:shock:
Zelo prijetno sem bil presenečen, saj nas je bilo za pol CutySarka, lepo je bilo debatirati s forumci in posebno forumkami, s katerimi smo se do petkovega metka samo bežno srečali tu in tam, kakšne resne, konstruktivne in znanstvene debate pa že dolgo nismo udarili. Prekrasno nas je bilo videti na kupu, meni se je zdelo vse na višku, še glasna glasba me ni motila, kako bi sploh me saj je bilo par komadov tudi od Sex Pistols. Zagotovo pa trdim, da so forumke vedno lepše in kar cvetijo od simpatičnosti.
:D
Barb se je spet prisrčno smejala, Staša je bila nekoliko resna, GaGa pa atraktivna in samozavestna kot vedno, z Mihatam sta res prava golobčka. Z Maniko sva podebatirala vse dogodke od Logarske naprej in nazaj, odlično ji pristaja bela barva in njen dekolte je enkraten pa tudi simpatična je vedno bolj. Z Ninočko smo na hitro preleteli pretekle in prihodnje dogodke, vesel sem bil dpopa in tmp, Lojzeta tudi že dolgo nisem videl, pa bigfrik in sprinter sta počasi uresničevala svojo napoved.
:D
Seveda sem bil vesel novih poznanstev, s Špikom sva podebatirala stvari na najinem koncu, mislim, da mu je TF že zlezel pod kožo. Z Binch, ki je zanimiva sogovornica pa se s Špikom že od prej poznata.
:D
Malo sem računal, da bomo udarili kakšen boogie woogie, twist ali rock and roll, pa žal ni bilo prostora za ples, saj je bil lokal nabit kot sardine. Še okoli ene ure, ko sem se drenjal proti vratom in odhajal domov, je bilo vse polno.
:shock:
Kako se je izstrelitev petkovega metka nadaljevala pa ne vem, ker me ni bilo več v CutySarku.
:shock:
Mogoče sem kaj pozabil, izpustil kakšen detajl, spregledal kakšnega forumca, a v celoti je bil lep večer, čvekal sem toliko, da me danes boli grlo. Zdaj moram pa tudi pisati nehati, sicer me bodo boleli še prsti. :D
Nazadnje spremenil Fotr, dne 18 Apr 2005, 14:44, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Barb
#37723
Fotr napisal/-a:Barb se je spet prisrčno smejala, ....:P

Fotr,kako ne bi.Cutty Sark je nekaj časa predstavljal moj prvi dom :lol: .
In včeraj je ni bilo stvari, ki bi mi tam lahko spremenila dobro razpoloženje :arrow: tudi Tinijevo namigovanje, da me bo vrgu v Ljubljanco :--

No potem me je edino že na koncu na horsu :shock: začel zebst :? ....pa sem kmalu ugotovila,da bo to zaradi tega, ker sem :? .......ne,ne :nono: nisem jedla jaz horsa :lol: , samo vdihavala sem neke meni ne ravno priljubljene vonjave :x
So me pa tolažile besede Špika in ostali prisotnih, ki smo začeli kovati neko idejo o PRVEM PIKNIKU 2005, :roll: :ignore: ampak malo naj bo zavito še v skrivnost :!: Vidim, da so tele pozne ure res sumljive za kovanje dobrih idej :roll:

Imela sem se mega :arrow: no pa sej to se je vidl :lol:
 dpop
#37724
Fotr napisal/-a:Nataša je imela vse pod kontrolo, posebno še enega Miha je imela omreženega kot ljubo ji bitje.


That's right 8) :wink:

1482 Darko

P.S. Love is in the (NIKE) Air (Skylon) PRESS
Nazadnje spremenil dpop, dne 18 Apr 2005, 12:52, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 mihaperme
#37770
Je blo kr luštno :D, smo šli mal prej domov zaradi GaGinega grlobola :shock: in študijskih obveznosti :( . Glede na to da sm zamudil dobršen del zanimivega večera, nestrpno pričakujem poročila glavnih akterjev :wink: . Začuda :shock: se tokrat še nobeden ni javil :shock:.
A je blo tuk hudo :?:

V pričakovanju nadaljevanja... :wink:
 SPRINTER400
#37778
Eni smo trdo delali tudi v soboto-dva od kritičnih (Tini), sva se udeležila tekme v Zadvoru(10km), sam sva šla bolj na easy, zlasti jaz, ampak drugače pa petkovi podvigi niso pustili nobenih posledic.Skratka druženje vCuty sark-u je minilo v prijetnem vzdušju, škoda,da so vsa dekleta pobegnila tako kmalu tako, da smo samo 4-je končali v Tranmontani ob poslušanju balkanskega melosa.Sicer pa je tale petek dan za metek poleg teka in analize ena od bolših stvari na forumu. Seznanil sem se še z nekaj člani/cami TF-ja,ki sem jih sicer poznal na videz ,tako da vas zdaj poznam kar nekaj.LP
Uporabniški avatar
 tini
#37793
No, dobro-eni tudi v nedeljo nismo pocivali :) .
Je bil pa tale petek-metek, kar se mojega osebnega mnenja tice najboljsi od vseh treh. Tako, da bo tole potrebno ponoviti, seveda z obveznim finisom v Tramontani. :) :) :)

lptini
Uporabniški avatar
 lojzeP
#37795
zadnja sobota je bila moja zadnja, ki mi je še predstavljala obveznosti - tako, da bo tudi moja malenost v bodoče sodelovala na ex Yugo dodatkih :D

Tini - bova še Aleša nahecala - sej on tudi nima ( kakor meni znano ) nič proti tovrstnim aktivnostim :nono: :driver:
 Nataša
#37837
Fotr napisal/-a:Nataša je imela vse pod kontrolo...


eeee, Fotr, ne bo držalo. Tokrat pa res nisem imela nič pod kontrolo :lol:
So je pa imeli drugi mal več (novi trači PRESS) :wink:
Uporabniški avatar
 Manika
#37842
U, a v Tramontano ste šli! Hm, naslednjič pa tega ne bom zamudila!

Kaj pa datum za naslednji mesec? 13. maj? Kaj praviš na to, Barb :wink: ?
Uporabniški avatar
 Barb
#37844
Manika napisal/-a:Kaj pa datum za naslednji mesec? 13. maj? Kaj praviš na to, Barb :wink: ?

Hahahaha,pa še petek je,a ne :P

Ma ne vem :?
S Tjašo sva včeraj prišli na idejo, da BIKCI lahko praznovali po teku trojk :idea: :arrow:

Torej VSI BIKCI-oz. majski otroc, kaj pravite :idea: :arrow:

Razmišljala sem, če bi šli po teku trojk na analizo na Livadi :?:
NE vem pa kako je tam :?: sama priznam,, tam še nisem bila.

Oz. Tini,.....kaj predlagaš kot poznavalec :?:

Lahko imamo pa oboje :arrow: petek dan za metek 13.05. in žurka za BIKCE po teku trojk 7.5. :idea:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA