Na pikniku se bom udeležil naslednje športne aktivnosti:

A) Tek k Sv. Ani
9
35%
B) Vožnja s kanuji
5
19%
C) Nogomet na milnici
1
4%
Č) Tenis
4
15%
D) Odbojka na mivki
7
27%
Uporabniški avatar
 5rca
#41943
alan napisal/-a:
5rca napisal/-a:a sm lahko sodnica pa zapisničarka .. pa take obrobne reči? :)


Prosim g. sodnica... tole mora nujno v zapisnik :!: A vam lahko na mega spektaklu meseca drzim sencnik, da se ne bo prevec od zapisnika blescalo? :roll:

Stavim svojo porcijo pujska (hmm... a jo sploh imam???), da bo boljsi zmagu... A b' se kdo stavu :?: :D


8) nej ti bo za senčnik, ga lahko držiš pa prneseš tut 8)

si tekel na Dolskem? nisi pomoje, ker bi se spomnila tistih modrih ... :oops: :wink: :lol: ti dam jaz svoj košček prašička, samo brez kože, ket ta je moja :!: , da boš lahko stavil... ok.?
Uporabniški avatar
 Barb
#41945
alan napisal/-a:Ne velja ! :!: Laufar ima prednost domacih balinckov. Sto posto so obtezeni! :evil:

A pol je to kao dobr zame :?
Uporabniški avatar
 Vlajko
#41951
Barb napisal/-a:...A pol je to kao dobr zame :?...

Niti ni nujno, krogle so obtežene, torej zelo, zelo težke.... :roll:
Ti si pa tako krhko ter nežno dekle..... :wink:
Uporabniški avatar
 alan
#41952
Barb napisal/-a:A pol je to kao dobr zame :?


Uppps... I did it again (mistake)... :ignore: :bum: No, ni panike saj je na drugi strani 'ta hujs' ministrica :roll: :D

5rca napisal/-a:si tekel na Dolskem? nisi pomoje, ker bi se spomnila tistih modrih ... :oops: :wink: :lol: ti dam jaz svoj košček prašička, samo brez kože, ket ta je moja :!: , da boš lahko stavil... ok.?


Deal! Ce dobim stavo, ti ga vrnem s kozo vred :D :arrow: Torej... :arrow: Stavim prasicka brez koze, da .... :D

ps: V Dolskem nisem tekel, pa tudi ce bi, se mojih modrih Mizunk ne bi spomnila, ker ponavadi tolk hitro laufam, da se ta drugi samo prah za mano vidi :oops: :shock: :D
 Lučko
#41955
:twisted: hehehehehe...nč vama ne bo pomagal hehehehe... :twisted: ne prašički, ne sodniceeeeee :wink: , pa tud kuglce ne :lol: Evo stavm mojo...uf sorči, Tinijevo porcijo praseta :roll: na najino brezmadežno zmago 8)
PS
Tini me bo zadavu :oops:
PSS
N'taaaaaaaaaaaa treeeeeeniriii :arrow: jz mam dons trening pri Litijskih mehkih lulčkih :-((
PSSS
Pa še neki sm pozabu: Laufar pa pojma o balinanju nima :twisted: to pa vem, ker ksm že jest profi balinu je on še dudo vleku :mrgreen: pa sva enak stara :--
 Nataša
#41977
Lučko napisal/-a:N'taaaaaaaaaaaa treeeeeeniriii :arrow: jz mam dons trening pri Litijskih


glavo ti bom utrgala pa z njo balinala :twisted: sej drgač sem pa sam tak prjazn muck...k je dons čist ponosn...k je tak izpit z 9(!!) predmeti naredu...ja hvalm se mal... :oops:

pazi, da pr ta mehkih ne bo kšne črne zastave jutr...spet :roll:
se vidmo v grosuplju/grosupljah/grosupljem/grosupljovu.


:roll:
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#41981
Čestitam Nataši za opravljen izpit! :)
Jaz sem pa danes enega padel-pa nič hudega, bom naslednjič naredil. Zadnje čase nisem prav aktiven na TF, imam kopico obveznosti, izpiti, tekme...
Zanima me za tale Anin tek-kaj je to kakšna tekma na tisti dan?
Lep pozdrav vsem in komaj čakam, da se vidimo na pikniku! :wink:
 laufar
#41987
[PSSSLučko je naložu:
Pa še neki sm pozabu: Laufar pa pojma o balinanju nima :twisted: to pa vem, ker ksm že jest profi balinu je on še dudo vleku :mrgreen: pa sva enak stara :--[/quote]

Ejga Lučko, balinat ču zavezanih očiju! (Tataaaaaaaaa!) 8) Sam, svaka čast, partnerko s mi pa veri gut zbrav! :shock: :wink: :P
Uporabniški avatar
 Barb
#42018
laufar napisal/-a: Sam, svaka čast, partnerko s mi pa veri gut zbrav! :shock: :wink: :P

Pa ti mislš,da sva midva kompatibilna. Je Pegaz ugutovu, da sem jst kr težk s kom kompatibilna :D :wink:
 Lučko
#42022
Za balinat ni mus, da si s partnerjem kompatibiln :arrow: kuglo morš slej ko prej sama vržt :idea: :lol:
PS
Sem ti pa nazarensko dobrga partnerja izbrau :wink:
Uporabniški avatar
 pegaz
#42035
Barb napisal/-a:
laufar napisal/-a: Sam, svaka čast, partnerko s mi pa veri gut zbrav! :shock: :wink: :P

Pa ti mislš,da sva midva kompatibilna. Je Pegaz ugutovu, da sem jst kr težk s kom kompatibilna :D :wink:


OPAAAAA! Kje sem jaz to izjavil? Zanikam. Sploh pa to ni res!
Midva sva kar kompatibilna. Zadnjič so mi od najinih strastnih objemov počila očala! :D :D :D
(ok, za nepoučene, da ne bo Generalissimo poslal vojne polcije: na koncu Reškega polmaratona sva si z Mamo Šeflo od srca čestitala, in moja uboga očala so bila zataknjena za mojo majico. Super Attack je poskrbel zanje, da so spet cela.)

Barbi, ti si pa sploh uredu. :!:

Lep let, Pegaz :)
 laufar
#42063
Barb napisal/-a:
laufar napisal/-a: Sam, svaka čast, partnerko s mi pa veri gut zbrav! :shock: :wink: :P

Pa ti mislš,da sva midva kompatibilna. Je Pegaz ugutovu, da sem jst kr težk s kom kompatibilna :D :wink:


Tkole na uč mn zgledaš še koko Kompatibilna! 8)
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#42380
Vidim, da nihče očitno ne ve za kaj gre, kar se tiče Aninega teka ali pa je to že kje na forumu in se nikomur ne da odgovoriti :? .
Človek ni nekaj časa aktiiven pa ga nihče ne upošteva-pač nimamo vsi 8ur prostega časa na dan, da bi na forumu pisali-eni to celo počnejo v okviru delovnega časa(blagor njim).
Lep pozdrav!
 Nataša
#42382
Uh, Tomaž, ne bi tko jezen noooo :cry:

Glede Aninega teka nihče nič ne ve, ker ga pač še ni bilo in letos je mama šefla padla na idejo, da se ga organizira, če bo dovolj zainteresiranih. Sv.Ana je sicer hribček v podpeči, nekaj takega kot Šmarna gora, le bolj strmo se mi je zdelo, ko sem nazadnje lezla tja gor :oops: Od našega piknik placa do vznožja je zelo blizu, ne vem, če je 1km.

Tekli bi pa (bo še Barb povedala), po lastnih zmožnostih in za zabavo, verjetno bolj zgodaj popoldne oz.celo že dopoldne. bo vse še naknadno povedano.

več naj pa še ona pove.

glede visenja na TF v službi je pa tako - za druge ne vem, ampak sama imam velikokrat tako delo, da 8 in več ur skoncentrirano buljim v kakšen tekst, tega pa se dolgo časa neprekinjeno ne da počet, zato vmes skočim na TF in kaj preberem, napišem - to je zame oddih namesto tistih cigaret, ki jih hodijo kadit sodelavci. sej mi ne bi blo treba pojasnjevat, pa sem vseeno. naj bo vsak odgovoren za to, kar počne, ne da si očitamo, kdo več ali manj visi na Tf, ok? :wink:
Uporabniški avatar
 Barb
#42383
Jooooojjjjj :roll: kolk ene negativne energije :evil: .
O Sv. Ani je bilo že nekaj napisanega in tudi tule, na prvi strani te teme sem dala še enkart link.
Vse ostale pdrobnosti bodo pa še sledile.
Ko bom vsaj toliko lahko hodila,da pridem vsaj do organizacijskega odbora :!:
Ne bo pa to ne vem kakšna tekma, saj vendar vi ne želite tekmovati.
Ja, to je pa tisto:Sto ljudi, sto čudi :arrow: eni bi tekmoval,drugi pa ne :roll: :roll: pol pa uštimaj te otroke :roll: :roll: :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA