Na pikniku se bom udeležil naslednje športne aktivnosti:

A) Tek k Sv. Ani
9
35%
B) Vožnja s kanuji
5
19%
C) Nogomet na milnici
1
4%
Č) Tenis
4
15%
D) Odbojka na mivki
7
27%
 Lučko
#42424
Hoj TomazNY :lol:
Ma pusti ti tale lauf na SV Ančko, bomo mi raje kakšen balinček vrgli, basket, tarok, prase vase vrgli...ma kdo bo pa na laufarskem piknik laufu :?: :shock: dej no, nehi no... :wink:
Uporabniški avatar
 pegaz
#42425
tomaz ny napisal/-a:Vidim, da nihče očitno ne ve za kaj gre, kar se tiče Aninega teka ali pa je to že kje na forumu in se nikomur ne da odgovoriti :? .
Človek ni nekaj časa aktiiven pa ga nihče ne upošteva-pač nimamo vsi 8ur prostega časa na dan, da bi na forumu pisali-eni to celo počnejo v okviru delovnega časa(blagor njim).
Lep pozdrav!

He he Tomaž
jasno, da te ignoriramo nalašč. Tako kot vse ostale. V bistvu poskušam po cel dan ignorirati cel forum. Ker imam podobno službo kot Nta, bi sicer ves čas le odgovarjal in ne bi v službi nič naredil. (Blagor enim, ki jim v službi ni treba sedet za računalnikom in lahko tekajo! ;) )

O Sv. Ani si že izvedel vse, nekaj je bilo govora o tem na 2. pikniku v Podpeči, samo si nihče ni upal gor, ker je bil tisti dan tudi tek za mamotom. Z biciklom je to lušna kratka strma turca. Tek izgleda pa približno kot od Fužinskega gradu do vrha prvega vzpona na Golovec. Torej, zanimiva opcija (jaz sem itak za kanu po vodi, mam hribov in sopenja zadost ;) )

Sicer pa spremljam tvoje športno udejstvovanje, ful si car, le tako naprej!

LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#42429
Mislim, da bo na tem pikniku najbolj trpel tisto male prase, ki ve kakšna usoda ga čaka :lol: :lol: :wink: .Da bo končal v želodcih mnogih tekačev, ki so si ga zasluženo pritekli v Dolskem na novoletnem teku :wink: .
Hja njemu pa bo teklo, ko se bo cvrl nekje na vročem. :wink:
Nekaterim pa se bojo cedile sline, ko bodo videli toto prase že razkosano :wink: .
Sam Klaudi bo trpela, ko bo videla kaj smo naredili z tem prašičkom in mogoče še kdo? :o :o :lol: :lol: :wink:
ČAO!
 Lučko
#42432
:mrgreen: Kolkor jz vem, bo dvem prasetom vroče :rol:
Najprej Dolsko prase njami, njami... :arrow: pa mal kupček podremo :arrow: pol pa še eno drugo prase njami, njami... 8)
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#42434
Hja, prav imate :) Ko j... tekmo, gremo na basket-vedno se pritožujem, da nimam več toliko časa za druge športe, ki so mi tudi pri srcu.
Tale teden sem imel tako nabit z vsemi dogodki in stvarmi, da sem malo izčrpan in anksiozen pa sem verjetno malo preveč burno napisal tole-kot da se gre za ne vem kaj. Zanimivo pa je kako provokacija hitro porodi odziv ljudi. :) Skratka opravičujem se vsem, ki sem jih nehote užalil (če sem jih, vedo sami)-se vidimo na pikniku! :wink:
LP
 laufar
#42445
[quote="tomaz ny"]Hja, prav imate :)


Zanimivo pa je kako provokacija hitro porodi odziv ljudi.





Vem, ja! :roll:
Uporabniški avatar
 Barb
#42447
laufar napisal/-a:Vem, ja! :roll:

:evil:
:roll: :roll: Čist priden bit :evil: :roll: :wink:
 laufar
#42448
Barb napisal/-a:
laufar napisal/-a:Vem, ja! :roll:

:evil:
:roll: :roll: Čist priden bit :evil: :roll: :wink:



Kaj zdej to pomen, še balinala nisva skupej, pa me že komandiraš, al kva?
Pidomatr, a sm desc a nism? :?
Uporabniški avatar
 mirko1
#42449
se mi zdi da sem vse prebral,pa nisem zasledil kje in kdaj bo ta piknik.seveda me to zanima le iz samega firbca :?
lp,mirko

pardon,sem že našel(podpeč)2 7
lp,mirko
 Lučko
#42484
Barb napisal/-a:Čist priden bit

Laufar tole ti je pa znan kanede :?: je domačeeee :twisted:
laufar napisal/-a:Kaj zdej to pomen, še balinala nisva skupej, pa me že komandiraš, al kva?

Ja kolk sta pa vidva kompatibilna :shock:
muška kokoš napisal/-a:Pidomatr, a sm desc a nism?

:?: :?: :?: .... :oops: :--
Uporabniški avatar
 Vlajko
#42502
Včreaj smo v Brunarici dobili idejo še za eno športno disciplino:
TAROK. 8) :wink:
Uporabniški avatar
 runner
#42508
Vlajko napisal/-a:Včreaj smo v Brunarici dobili idejo še za eno športno disciplino:
TAROK. 8) :wink:


a to je uno ko je skis, pa pagat, pa tiste cudne rimske stevilke...
mater mi bodo sedaj SLO drzavljanstvo odvzeli,
pa se na Triglavu nisem bil (o dvojini da ne govorimo)...

:-)
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#42510
Pozdrav!
runner napisal/-a:a to je uno ko je skis, pa pagat, pa tiste cudne rimske stevilke...
mater mi bodo sedaj SLO drzavljanstvo odvzeli,
pa se na Triglavu nisem bil (o dvojini da ne govorimo)...
:-)

Eh, runner si pozabu na monda, pa trulo, pa talon itd.., ampak nima veze, to se vse lahko popravi v ene dveh vecerih in vsaj enem platoju tekocine pod nogami. :) :twisted: (Zdej, ko so mi romi barvice spet vzel mi je kar malo dolgcas :) )
Ja, za drzavljanstvo sem se pa tudi jaz malo zasekiral, ker je po mojem tudi meni ze potekel tisti davni vzpon na Triglav. :twisted: (3k press) :)
U planine, jer tamo nema zime,
u planine ...... (bjelo dugme press)
Srecno!

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 5rca
#42536
runner napisal/-a:(o dvojini da ne govorimo)...

:-)


:cmok:
Uporabniški avatar
 4.PR
#42537
Js tud predlagam še eno disciplino: vlečenje vrvi :)
Je zabavn, čis enostavn pa sam eno debelo vrv rabmo.........to bomo pa že nekak zrihtal :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA