#44144
Kako najlažje priti do Podpeči najdete opisamo na naslednjih linkih :!:

Ker je prišlo do rahlega zapleta :arrow: našega "gostitelja" in njegove soproge NE BO in ker nimam nobenega, ki bi poznal traso teka k Sv. Ani, in ker tudi za vreme ravno ne kaže, da bo na naši strani, predlagam, da začetek piknika prestavimo na 12 uro.
V kolikor ne bo dežja, lahko še vedno organiziramo tek štafet ali kaj podobnega na letališču, ki je na samem prizorišču piknika.

Ostale športne aktivnosti ostanejo po sledečem razporedu:

:arrow: Ob 12:00 otvoritev dvobojev tenisa

:arrow: Ob 16:00 košarka in odbojka na mivki (ekipe se bodo menjavale) ter dvoboj v balinanju

Zvečer bosta razglašena Najbolj športno aktivna forumovka/forumovec
Lestvica ocenjevanja bo predstavljena na pikniku.

Zopet rabimo nekoga, ki bo šel v Ihan po odojka.
Na Farmo Ihan je potrebno priti najkasneje do 13:30 ure.

:arrow: Ob cca. 14:00 se predvideva KOSILO + Odojek iz Dolskega za posladek.

GLEDE PLAČILA pa takole:
Prosim, da mi vsi tisti, ki nameravate na pikniku jesti samo pujsa in kaj popiti, pošljete ZS.Vam ne bo potrebno plačati 3.000,00 sit/osebo. V kolikor si kasneje premislite in se bo za vas našlo še kaj za pojesti, pa plačajte naknadno. Vsi ostali plačamo 3.000,00SIT ob prihodu MamiŠefli.
To počnem samo zaradi tega, ker ne želim, da se ponovi situacija iz prvega piknika. :roll:

Hkrati pa rabim okvirno število tistih, ki bodo jedli vse, da vem do četrtka sporočiti za koliko ljudi naj nabavijo hrane.

Zaenkrat imam sledeči seznam:

1 Barb
2 Alan
3 Nataša
4 MihaPR
5 Klaudi
6 Aleš
7 MJ
8 Pegaz
9 LojzeP
10 MajaM
11 MirkoPR
12 MajdaPR
13 4PR
14 Kristina
15 Tomaž Z.
16 Gaga
17 Mihaperme
18 Ninocka
19 TanjaO
20 Mirč
21 PanthaRei
22 PanthaRei žena
23 5rca
24 Taša
25 Tajo
26 AL1
27 Daša + sin
28 Laufar
29 Staša
30 SimON
31 Pementos + Elisa
32 Jadranka + Pablo
33 Janika + Jan
34 Gorazd
35 Tini
36 MatjazV
37 Ucenec
38 Milkec
39 Marjan
40 Lenka
41 Binch
42 Borut69
43 Ero
44 Davor123si
45 Obi
46 Simi
47 Primus
48 Dpop

Prosim, da preverite seznam :!:

Organizacijsko tehnične zadeve.
Prosila bi že lanskoletne prostovoljce, če lahko tudi tokrat priskočijo na pomoč. In sicer:
:arrow: Aleš boš prosim poskrbel za platno, da bomo pa lahko še kaj gledal....hhhhhmmmm mogoče že slike iz piknika samega :D :D , poleg tega pa boš menda poskrbel še za kar nekaj stvari :D (Hvala :wink: ). Aja, pa sina MJ ne pozabi doma (pa tud punči pr'pel :wink: )
:arrow: Vsi udeleženi veliko,veliko dobre volje, smeha in pozitivne energije. Aja, pa PECIVO NI PREPOVEDANO :D :wink:

Rabimo zvočnike

Kolegici ministrici upam da bo uspelo pripraviti Miljonarja :roll: , v kolikor ne, pa kdaj drugič.(lahko pa loto listke prinesete :wink: )
Nazadnje spremenil Barb, dne 02 Jul 2005, 10:53, skupaj popravljeno 9 krat.
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#44149
Ja kar se tiče pujseka je sedaj takole, al bo živ al ne bo to je sedaj vprašanje :lol: :wink: .Da jez vem pol vzet s seboj belo haljo :lol: :lol: :lol: .
Al bo pečen al ne bo to bi te vprašal?
Lahko bi vzel s seboj prikolico in bi bila stvar lažja, seveda potem.
Al bo oddojek se pol kej shladil, al kako!
Seveda bom prej recimo pobral oddojka, mogoče se bo peljal z menoj še Filipid sva še v dogovoru, potlej bi pa pobral še TomažNY, s katerim sva se nekaj menila.Pol je pa avtomobilus poln.Mogoče bi lahko pobral še vaju dva sam pol se bo pa treba stiskat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .
Nevem če boš to lahko prenesla, mama šefla :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: .
No se pišemo, in čitamo :wink: !
ČAO!
#44157
Barb napisal/-a:... in ker nimam nobenega, ki bi poznal traso teka k Sv. Ani

Ne glede na to, da me na piknik ne bo, vam bom skušal pomagati z nasvetom, (z obzirom, da sem ravnokar imel piknik prav tu)... :wink:
Markirana in zelo enostavna pot (s kažipotom) na Sv. Ano pelje od Podpeškega jezera. Od prizorišča piknika do jezera je okoli 1 km ceste, markirane poti pa ... kakšne pol ure lagodne hoje. 8)

PS: Običajni smrtniki (Adventure Racers - Welcome), nikar se ne skušajte na Sv. Ano prebijati kar po pobočju od prizorišča piknika. Sicer pa boste že od tam videli, da je teren zelo strm, celo malo stene je obrnjeno proti vam. :nono:
#44158
Barb napisal/-a:Pa še mala osebna prošnja :arrow: rabi se prevoz za Barb&Alana :P

Barb
- lahko vaju peljem jaz.
- pot na Sv. Ano poznam, tako, da jo bomo lahko pravočasno zmarkirali.
No, tko.
Mjau, Pegaz :)
#44168
Vlajko napisal/-a:
Barb napisal/-a:... in ker nimam nobenega, ki bi poznal traso teka k Sv. Ani

Ne glede na to, da me na piknik ne bo, vam bom skušal pomagati z nasvetom, (z obzirom, da sem ravnokar imel piknik prav tu)... :wink:
Markirana in zelo enostavna pot (s kažipotom) na Sv. Ano pelje od Podpeškega jezera. Od prizorišča piknika do jezera je okoli 1 km ceste, markirane poti pa ... kakšne pol ure lagodne hoje. 8)

PS: Običajni smrtniki (Adventure Racers - Welcome), nikar se ne skušajte na Sv. Ano prebijati kar po pobočju od prizorišča piknika. Sicer pa boste že od tam videli, da je teren zelo strm, celo malo stene je obrnjeno proti vam. :nono:


Vlajko če ne pa bomo uredili še kak Adventure Race na Sv.Ano če praviš da je tako huuuuuuuuuuuuuuuuuudoooooooooooooo :lol: :wink: .Nam bo Matevž pokazal kako so ta stvar obvladuje :wink: !
ČAO!
#44181
Barb napisal/-a:

1 Barb
2 Alan
3 Nataša
4 MihaPR
5 Klaudi
6 Aleš
7 MJ
8 Rainbow
9 Pegaz
10 LojzeP
11 MajaM
12 MirkoPR
13 MajdaPR
14 4PR
15 Kristina
16 Tomaž Z.
17 Bojanm
18 Mihaperme
19 TomazNY
20 Ninocka
21 Filipid
22 TanjaO
23 Mirč
24 PanthaRei
25 PanthaRei žena
26 5rca
27 Taša
28 Tajo
29 AL1
30 Daša + sin
31 Laufar
32 Staša
33 SimON
34 Pementos + Elisa
35 Jadranka + Pablo
36 Janika + Jan
37 Gorazd
38 Tini
39 MatjazV

Prosim, da preverite seznam :!:



Seznam sem preverila in ugotavljam, da manjka en kup enih pomembnih/zanimivih/nepogrešljivih... ljudi, denimo Ero, Pia, Mojcej77, Runner, Veselko, Borut69, Fotr, Dule in vsi gorski tekači in tekačice kot so vanja, aleksander..., Bajsi, Simi, miro, milkec, oranžni, vidkul, gaga, lunca, ... niti ne bom več naštevala, ampak s seznam je popolnoma nepopolen! :? :evil: :wink: :( :D :shock: :twisted: :roll: :wink: :cry: :lol: 8) :shock: :o :( :) :D :x
Uporabniški avatar
 Barb
#44183
Ja Staša, sam ne morem jih kar sama od sebe dodati na seznam :roll:
Uporabniški avatar
 milkec
#44184
Hej... Mene ni potrebno dati na seznam, vendar če bo sreča mila in en bo dežja, se bom verjetno ustavil, ker bom šel z biciklom v Cerknico na en drug priknik, pa ker je Podpeč ravno na poti.... Pa še ura mi dokaj ustreza!
#44187
Staša napisal/-a:
Barb napisal/-a:

1 Barb
2 Alan
3 Nataša
4 MihaPR
5 Klaudi
6 Aleš
7 MJ
8 Rainbow
9 Pegaz
10 LojzeP
11 MajaM
12 MirkoPR
13 MajdaPR
14 4PR
15 Kristina
16 Tomaž Z.
17 Bojanm
18 Mihaperme
19 TomazNY
20 Ninocka
21 Filipid
22 TanjaO
23 Mirč
24 PanthaRei
25 PanthaRei žena
26 5rca
27 Taša
28 Tajo
29 AL1
30 Daša + sin
31 Laufar
32 Staša
33 SimON
34 Pementos + Elisa
35 Jadranka + Pablo
36 Janika + Jan
37 Gorazd
38 Tini
39 MatjazV

Prosim, da preverite seznam :!:



Seznam sem preverila in ugotavljam, da manjka en kup enih pomembnih/zanimivih/nepogrešljivih... ljudi, denimo Ero, Pia, Mojcej77, Runner, Veselko, Borut69, Fotr, Dule in vsi gorski tekači in tekačice kot so vanja, aleksander..., Bajsi, Simi, miro, milkec, oranžni, vidkul, gaga, lunca, ... niti ne bom več naštevala, ampak s seznam je popolnoma nepopolen! :? :evil: :wink: :( :D :shock: :twisted: :roll: :wink: :cry: :lol: 8) :shock: :o :( :) :D :x


Hvala Staša, da si me dala na seznam zanimivih/nepogrešljivih (ko bi ti vedela kako sem včasih dolgočasen :lol: )

Glede piknika: menim da vsem želja nebi mogli nikoli izpolniti in tudi datum piknika izbrati tako, da bi vsem ustrezalo tudi ne :!:

Zato moja pohvala vsem za trud glede organizacije piknika-posebno mami Šefli, ki skuša urediti sto stvari :clap:

Jaz bom medtem ko boste užival "delal EPP" za Tekaški forum v Dolenji vasi :D :D (da ne bo nobene prireditve brez TF-ja :P )

Imejte se lepo kjerkoli že, pa se vidimo na naslednjih tekaških prireditvah pa tudi kakšen piknik bo še :!:

Se veselim srečanj z vami :D :D
 marjan
#44195
Da rešim čast gorskih hribogrizcev se prijavljam na piknik.

Marjan

p.s. pridem verjetno malo pred 14 uro (pojedina, odbojka ...)
Uporabniški avatar
 Filipid
#44243
Jaz se bom tudi na žalost moral odpovedati pikniku zaradi zdravstenih razlogov. Upam, da bo več sreče prihodjnič.
Uporabniški avatar
 pegaz
#44247
Dragi moji,

Z Obijem se dogovarjava o pripravi kanuiranja po Ljubljanici. Podpeč je idealen štartni kraj. Vsak imava po en kanu (za po 3-4 osebe).
- Koliko vas je interesentov za kanu?
- Ima kdo strešne nosilce in bi lahko peljal moj (naš) kanu od Vnanjih Goric do Podpeči (kake 3 km)?

Navali narode! Po vsej tisti hraani se bo prileglo tudi malo preprostega užitka na vodi... 8)

LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 lojzeP
#44250
pegaz napisal/-a:Dragi moji,

Navali narode! Po vsej tisti hrani se bo prileglo tudi malo preprostega užitka na vodi... 8)




Tole bi pa mene zelo zanimalo. Upam le, da se ne bo prekrivalo z basketom :D
Uporabniški avatar
 tini
#44251
pegaz napisal/-a:- Koliko vas je interesentov za kanu?


Evo mene :) !
(ko sem ze prijavljen na piknik, pa ne vem kdo me je prijavu-ila zaboga)
Hmm..

lptini

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA