Novoletna žurka naj bo:

A) pred novim letom
10
27%
B) po novem letu
20
54%
C) mi je vseeno, ker se žurke ne bom udeležil
7
19%
#57268
Kar nekajkrat sem že slišala:"Barb, a bo letos tud kej žurke?Sej veš,takšne kje bla lani v Logarski! Dej no Barb, zrihtej kej!" :roll:

Ja Barb že zrihta. Z veseljem. Sammmm......

Ker je to žurka TF hočem bit sigurna, da si to res želite tudi vi.
Zato vas prosim, da mi pomagate s svojimi predlogi in idejami in odgovorite na anketo, ter podate tudi svoje komentarje, predvsem, kje bi imeli, koliko dni in kaj bi počeli.

Hvala
Barb
Nazadnje spremenil Barb, dne 09 Jan 2006, 08:57, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 meduza
#57269
Največ nas bo na novočrtnem lelu *dolsko*
analiza + novoletna zurka = ?

ali pa novolertni tek, kaj pomeni veliko manj sodelojocih-

osebno sem za analizo + novoletno zabavo po teku v Doskem

kaj pravite?
 Nataša
#57275
Analize so že ok, ampak tokrat govorimo o celem vikendu.

Glede na to, da je december ponavadi precej zaseden z raznimi praznovanji, se mi zdi ponovoletna žurka bolj smiselna. Poleg tega bi imeli s tem organizatorji dovolj časa za pripravo (lani je bila norišnica :roll: ).

In še to - da ne bi na novo odkrivali pomanjkljivosti določenih nastanitev, predlagam, da zadevo ponovimo kar v Logarski pod pogojem, da se z lastnikom prej zmenimo glede ogrevanja, hrane in žuranja v spodnjih prostorih (imamo kar nekaj diplomatov, ki bi to lahko fino uredili).

Je pa lep plac in vemo, kaj lahko pričakujemo in kaj bi bilo treba popraviti.
Uporabniški avatar
 Snezinka
#57291
Meni se zdi Meduzin predlog super! Itak nas bo veliko prišlo in zakaj ne bi raztegnili analize v prednovoletno zabavo?

Zato sem glas oddala za "pred novim letom".
Ampak tudi če bo po novem letu, bo v redu! Edino upam, da ne bo v prvi polovici meseca, ker imam že kar nekaj ponovoletnih vikend zabav najavljenih.

lp
Snežinka
Uporabniški avatar
 Vlajko
#57292
Strinjam se z Natašo, da je časa za organizanje tako velikega srečanja v prednovoletnem obdobju enostavno premalo. Prav tako je zelo verjetno, da so vse primerne lokacije za podobno srečanje kot lani v decembru že zasedene. :!:

Vseeno pa je moja velika želja, da se ponovno srečamo tudi kot prijatelji in ne le kot tekači, zato sem glasoval za predlog, da to uresničimo v novem letu, a po možnosti kmalu. :wink:

Glede same lokacije nisem preveč izbirčen :arrow: v Logarski dolini sem se imel zelo, zelo "fajn".

Čas trajanja :?: Lahko so trije dnevi kot lani, morda pa bi bilo dva dni celo dovolj. :?:

Novoletne želje si pa res lahko izmenjamo že v Dolskem. :wink:

PS: Ministrici, če bo le v moji moči, lahko računata na moje "pridne :?: " roke ... :wink:
Uporabniški avatar
 haupi
#57319
Pozdravljeni,

tudi jst sem bolj za ponovoletno, ker bo novoleto kr kmal tu. Sem tudi pripravljen kej pomagat tk da navali...

Lp
haupi

p.s. a prostor bo enak al se bomo selili?
Uporabniški avatar
 Barb
#57320
Nobena skrivnost ni, da sem že bila v kontaktu s Haupijem in Perotom, ki sta se že prej javila za pomoč.

Oba sta predlagala tudi nove lokcije.
Najboljše,da kar sama povesta. :arrow:
Uporabniški avatar
 Pero
#57470
Evo mene!!

Tudi jaz se nekako strinjam s tem, da se žurka priredi po novem letu, ker časa za pripravo pred novim letom vztrajno zmanjkuje.

Ena izmed možnosti bi bila tudi lovska koča na Ulovki. Ulovka je majhno smučišče (žal nedejavno) v okolici Vrhnike. Nahaja se na nekje okoli 700 m.n.m. Okolje je zelo lepo (gozd, razgledni stolp), koča je velika, relativno poceni, problem je mogoče le v dostopnosti. Tja pelje sicer asfaltna cesta, ampak lokacija je malo odročna. Ampak v primeru, da se zmenmo, bom izdelal podroben zemljevid.
Sistem je tak, da se najame celo kočo, in smo dejansko samo mi v njej. Stroški najema pa se potem razdelijo med vse udeležene. Zato je tudi zelo poceni in ni dodatnih stroškov za spanje (kakšen TURBOMAXIMUS bo drastično povečal število ljudi, ki lahko prespijo).

Če ima še kdo kakšno idejo, kar na plan z njo, pa jo bomo vzeli v predelavo.
Uporabniški avatar
 haupi
#57475
No jst sem predlagal CŠODje, ki jih je malo morje po Sloveniji - sam naletimo tam na en problem (mislim, da je prepovedano uživanje alkoholnih pijač v njih - nismo pijanci sam kako pivo bi pa pasalo).

Obstaja pa še ena koča na Obretanovem - za Uršljo goro, tam pa morem vprašat kako in kaj. Je pa za enih 50 ljudi, pa sami bi si mogli kuhat, pa ni kopalnice...

Pozdravljem pa zgornjo idejo...

Lp
haupi
Uporabniški avatar
 vidkul
#57480
Pa na Menini planini je tudi koča. Več kot dovolj prostora in se da vse zmenit.

lp vid
Uporabniški avatar
 klaudi
#57528
Ulovka je dobra ideja, ker je bliz, pa baje je res luštn, čeprav v Logarski smo se mel tud super, predvsem okolica je primerna za tek, družba je pa itak odlična, kamorkoli že gremo.
Uporabniški avatar
 haupi
#57685
No jst sem bil čez vikend v eni hiški v Stavčji vasi pri Žužembergu. Bajta je nora, plac okol še bolj nor,...

Prostora pa je za tam do 30 ljudi. Mislim da bi lahk Vidkul kej več zvedel o njej, sam mislim da je en mal premala za nas.

Lp
haupi
Uporabniški avatar
 Barb
#57688
Mogoče pa Milkec ve kaj več povedat o tem :? :?:
Uporabniški avatar
 MatjazV
#57705
Tako kot lani, se nameravam tudi tokrat udeležiti napovedane žurke. Bolj navijam, da jo organiziramo po novem letu. Glede na to, da bo verjetno fešta trajala dva dni (ali pa tri) sem bolj za variatnto, kjer bi meli možnost tudi za kakšno smučarijo ali pa tek na smučeh oz. suhi tek, sicer bom spet pridobil kakšno kilo.

LP

MatjazV
Uporabniški avatar
 Dule
#57911
menda bo neki časopis, ki oglašuje na TF poravnal stroške novoletne žurke TF-ja 8)

Je kdo proti :?:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA