Novoletna žurka naj bo:

A) pred novim letom
10
27%
B) po novem letu
20
54%
C) mi je vseeno, ker se žurke ne bom udeležil
7
19%
Uporabniški avatar
 Tatjana
#59364
pegaz napisal/-a:Inot, kovit, maja,

a na žurko TF tud pridete? (ko je že tema temu namenjena)

Bi bilo fino!

LL, Pegaz :)


Pegaz, mene žal ne bo :( ker bom takrat na smučanju :D
Uporabniški avatar
 Barb
#59368
Dule napisal/-a: Bi prišel v soboto na pohod :!: Kdaj je start pohoda :?:

Super Dule,da se vidmo.

Animatorski program je v Stašinih rokah, tako, da bo ona dala navodila :arrow: Stašaaaa
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#59370
Imejte se skrajno lepo, ko bo boste praznovali ponovoletno vzdušje.Mene na žalost ne bo :cry: , ker imam obveznosti pri organizaciji teka pravzaprav dveh tekov, in je veliko dela.
Uživajte v mislih bom z vami!
ČAO!
Uporabniški avatar
 Dule
#59371
Barb jaz tudi :!:


Bi pa bilo fajn, da se okorajži še kakšen gorski sotrpin (Mirko,Aleksander..) da bi kakšno rekli, ker je med sezono tako malo časa :lol: :lol:

Vsekakor ga bomo žural maksimalno še za tiste, ki žal ne morte zraven :P
Uporabniški avatar
 2MUCH4ME
#59414
Barb napisal/-a:...in seveda bomo imel že vsega too much, ker ne bodo manjkal niti 2MUCH4ME Family


Na žalost bodo 2much-i manjkali. :cry: Do zadnjega sem čakal s prijavo, dokler nisem dobil razporeda nogom. tekem AN&AL prihodnji vikend. Ah, ti otroci... Pa kdo si je izmislil ta prek.... fuzbal!!:evil:

Dule napisal/-a:Vsekakor ga bomo žural maksimalno še za tiste, ki žal ne morte zraven

To je beseda!!!! :clap:

LP Vilko B.
Uporabniški avatar
 Staša
#59418
Bajsi napisal/-a:
Staša napisal/-a:Pa pera na sliki tut ne držim jest, ampak Tinček petelinček. :D


Helou!
Staša, Staša! Nikad od tebe detektiv!
Na sliki per derži LojzeP!
Čao, Bajsi


Ja, sej to sem vidla, sam jest delam zdej v vladni službi, pa lohk krojim podatke za razne inovacije mal po svoje. LojzeP pač nima tako dobre rime kot Tinček Petelinček!!! LojzeP je lahko v tem trenutku samo LojzeK!!!!

Joj, boga jest zdej :?


Barb napisal/-a:
Animatorski program je v Stašinih rokah, tako, da bo ona dala navodila :arrow: Stašaaaa


:shock: :shock: :shock: Aaaaam, Staša podeljuje naslov oziroma lento za mistra vodiča pohoda ponovoletne žurke TF 2006 Duletu! Bom sama imela precej dela s koordinacijo sotrpinov, ki s(m)o odgovorni za animacijo večerje. Recimo. :roll: :D :D :D Odhod z baklami po večerji, to je ob sedmih! (a ma to smisel, jaz ne poznam Krnice :? )
Uporabniški avatar
 pegaz
#59421
To, ja, Staša, Duleta namoč (ups. pardon, zadolži) da uredi hribolazenje. On je taglavni hribotekač! Sam me skrbi da nam bodo bakle vse ugasnile, ko bomo šibali za njim... pa še v klanc... a to se dobi kake pike na lestvici?
:lol: :roll:
:?: :arrow: :idea:

LL, Sotrpin :)
Uporabniški avatar
 Pero
#59426
ah sej do Koče v Krnici se ne moreš zgubit...
1. Če si do kolen moker, si sicer še vedno prov, vendar je bolje da skreneš iz Pišnice na pot ki gre vzporedno.
2. Če se karnaprej zaletavaš ob drevesa pa si malo zašel in je bolje da se obrneš in korakaš toliko časa, da boš spet do kolen moker in ponoviš točko 1.
:roll:
Uporabniški avatar
 Dule
#59438
Staša napisal/-a: Aaaaam, Staša podeljuje naslov oziroma lento za mistra vodiča pohoda ponovoletne žurke TF 2006 Duletu! Bom sama imela precej dela s koordinacijo sotrpinov, ki s(m)o odgovorni za animacijo večerje. Recimo. :roll: :D :D :D Odhod z baklami po večerji, to je ob sedmih! (a ma to smisel, jaz ne poznam Krnice :? )


Staša bi rada da se zgubimo :lol: :lol: Sam tisti okoliš zelo slabo poznam, znana mi je samo cesta na Vršič pa še to samo poleti.. :?
Lento za vodiča pohoda predajam Perotu, se mi zdi da bi nas znal kam varno vodit na pohod :wink:

pegaz napisal/-a: On je taglavni hribotekač! Sam me skrbi da nam bodo bakle vse ugasnile, ko bomo šibali za njim... pa še v klanc...


Pegaz za tek bodo priložnosti drugič. Jaz sem mislil samo en dnevni pohod tako da bi bili do večera že prijetno utrujeni.. :wink: Ni lepšga kot prit utrujen na toplo, pa še žurka sledi :P :P

ps Pegaz ta glavni pa še zdaleč nisem pa tudi nočem bit :!: Dokaz je tudi moj poziv da se pridruži kakšen gorski sotrpin z lestvice (tu mislim na prvih deset)pa nisem vreden nobenga odziva :roll: No se bom tud jaz umaknil :?

ČAU ČAU
 marjan
#59443
Dule napisal/-a: Pegaz ta glavni pa še zdaleč nisem pa tudi nočem bit :!: Dokaz je tudi moj poziv da se pridruži kakšen gorski sotrpin z lestvice (tu mislim na prvih deset)pa nisem vreden nobenga odziva :roll: No se bom tud jaz umaknil


Dule pozdravljen.
Sam ne morem na žurko, sem reševal čast gorcev že na zadnjem pikniku. Ta glavni gorec si pa tako ali tako. Tega ne spremeni nihče :wink:

Čao
Uporabniški avatar
 Barb
#59444
Dule napisal/-a: No se bom tud jaz umaknil :?

:twisted: Dule ne provociraj,da spet po miz udarm :wink:

Odkrito povedano :arrow: jaz nič več nič ne vem,kdaj bo kaj :evil: :? :roll:
Staša a bi ti zame prosim,ki sem tko radovedna in moram met vse pod kontrolo :D, napisala okvirni program :roll: :wink:

P.S.: Jutri, v sredo 25.01.2006 bi blo dobr, da bi imele okvirno število udeležencev :arrow: tisti, ki ste še v dvomih. Zamudniki pa :arrow: :roll: za kuhanca v Krnici se bo dal še tud kasneje koga vrinit :wink:
Uporabniški avatar
 Staša
#59463
Najprej:
moj predlog je, da vsak prinese pijačko s seboj. Tako se bomo izognili preveč ali premalo nabavljanju in potem ostankom.
What do you think?


Barb napisal/-a:Staša a bi ti zame prosim,ki sem tko radovedna in moram met vse pod kontrolo :D, napisala okvirni program :roll: :wink:


Veš kaj, barb, čeprav greš s svojo pedantnostjo res včasih na mal živce (hehe, sploh kadar tisti, ki imamo zadolžitve, zamujamo :roll: ), pa je ravno taka lastnost zelo zelo potrebna za ukrotitev takele divje horde softičev in hardičev! Predlagam kar, in zagotovo se vsi strinjate (ker če se ne, potem predlagajte kaj bolj kontruktivnega), da objaviš okvirni program in nam potalaš zadolžitve (mi te bomo pa potem na skrivaj mal preklinjal) :wink: . Sama imaš namreč dober, verjetno najboljši pregled nad tem, kje to je, kakšne so možnosti, pa še na vezi si z vsemi, ki bi znali kaj dodati dobremu žuru. Jaz imam že na vesti animacijo za večerjo in tale pohod gatdemetduletainbarb. :lol:
Velja?

Barb napisal/-a:P.S.: Jutri, v sredo 25.01.2006 bi blo dobr, da bi imele okvirno število udeležencev :arrow: tisti, ki ste še v dvomih. Zamudniki pa :arrow: :roll: za kuhanca v Krnici se bo dal še tud kasneje koga vrinit :wink:


Barb, eni so mi zaupali, da skoraj gotovo pridejo, se pa ne mislijo nič prijaviti, sklepam da zato, da jih bomo pol bolj veseli :shock: :roll: Tako da, ta javno prijavljeni, vadite izraze presenečenja in veselja. :shock: :D :laola :pivo: :TF)
Uporabniški avatar
 MatjazV
#59468
Ja, družba vidim, da dogaja- priprave pa zadolžitve in ostale reči. Kot sem že obljubil, bom prinesel nekaj opreme za musko vrtet in obvezno tudi pijačo. Pripraviljen imam teranov likerček za forumovke in nekaj domačega šnopca za forumovce. S sabo bom vlekel tudi opremo za smučarski tek in večerni pohod, nisem pa prepričan, da bom kaj od tega lahko uporabljal. Dons so me na polikliniki mal intravenozno zafiksal, tko da ne vem, če bom razen šankanja, sposoben še za kak drug šport.

Se vidimo v soboto.

LP

MatjazV
Uporabniški avatar
 Staša
#59483
MatjazV napisal/-a:Ja, družba vidim, da dogaja- priprave pa zadolžitve in ostale reči. Kot sem že obljubil, bom prinesel nekaj opreme za musko vrtet in obvezno tudi pijačo. Pripraviljen imam teranov likerček za forumovke in nekaj domačega šnopca za forumovce. S sabo bom vlekel tudi opremo za smučarski tek in večerni pohod, nisem pa prepričan, da bom kaj od tega lahko uporabljal. Dons so me na polikliniki mal intravenozno zafiksal, tko da ne vem, če bom razen šankanja, sposoben še za kak drug šport.

Se vidimo v soboto.

LP

MatjazV


O cimr! :D Dej, Robija prnes! On je tko dobr!
Sicer pa, če res ne bi bil za nič drugega sposoben... morda lahko kuhaš? Al bi bil še en gurmanski vikend čist tu mač? :? :lol:

In kaj bomo popivali? Mene kar mika mal tekila :lol:
Uporabniški avatar
 Barb
#59487
Ja Staša, ne da nočem, samo včasih se pa ipak zamislim nad besedami, ki mi jih izrečejo prijatelji (čeprav oni mislijo da ne :wink: ).
Že za piknik ste rekli naj bo vse bolj spontano, pa da hodite na takšna srečanja predvsem zato, da se zabavate in ne toliko športate. No in zdaj imate. :wink:

Jaz lahko samo povem, na podlagi tiste nedelje, ki smo jo doživeli v Kranjski, da je izlet h Koči v Krnici res zelo luštna turca. Da je v koči dober ambient s še boljšo karmo-h kateri zelo veliko pripomoroje tudi ljudje, pa da imajo dobr kuhan vin in jaboljčni štrudl :lol: .

Nekaj nas bo v Kranjsko odšlo že v petek popoldan po službi.
Če se ne motim smo to(nekateri sicer do zadnjega ne bodo vedeli):
1.Pero
2.Klaudi
3.Simi
4.Matej
5.Demck
6.Meduza
7.bojanm
8.Barb

Glede na to, da bo večina prišla v soboto, bi lahko šli v Krnico v soboto zvečer (cca.18:30 :lol:) po večerji, ki bo ob cca.17uri :lol: . Če bi bilo dovolj kandidatov, bi lahko katera skupina odšla tudi na nočno sankanje, kar pa bi se bilo pametno prej dogovoriti, da se pokliče in rezervira. Mogoče sankanje tudi v soboto popoldan :?: :arrow:

Skupina, ki bo odšla v Kranjsko že v petek, bi glede na zgoraj podani predlog lahko odšla v petek zvečer na nočno kopanje ( :arrow: to je potrebno še preveriti, do kdaj je možen vhod v bazen) ali pa, kar se mene tiče tudi v Krnico :lol: :arrow: da pripravi teren za naslednji dan :wink:

Skratka ideje so.Vem,da imate ideje tudi ostali, zato so dobrodošle.
Jaz sem napisala samo SVOJE :wink: .

Kar se pa vzdušja in udeležbe tiče je pa tako. Če bomo ŽELELI, da se imamo dobro, SE BOMO tudi IMELI.
SILIM nobenega ne, da pride, sem pa osebno vedno vesela, ko srečam katereag od VAS -pa naj bo to "star inventar" ali pa nov član. ZAKAJ? :roll: Ker je v vsakem od vas nekaj dobrega in ker smo tukaj ljudje, katerih osnovni namen je tek, ki pa tudi meni osebno zelo veliko pomeni.

Skratka DOBRODOŠLI :P

P.S.:Zaradi ostalih, ki pa se jih naša udeležba v Kranjski Gori tudi posredno "dotakne", pa bi bilo dobro, da vem čim bolj natančno število, še zlasti zaradi prehrane (zajtrk&večerja) in pijače (s sabo bom imela še ostanek iz blagajne TF).

:arrow: Pegaz :arrow: Kaj je z FQA programom?
:arrow: Staša :arrow: Kdaj se predvideva tvoja animacija :wink: (sprašujem, da bodo ostali, ki pridejo tekom dneva vedeli, daj se bo kaj dogajalo) :wink:
Nazadnje spremenil Barb, dne 25 Jan 2006, 23:37, skupaj popravljeno 2 krat.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA