Uporabniški avatar
 iva46
#71002
ker predvidevam da je na prostoro za piknike več skupin me zanima kako vas bom najdla vas kranjčane :?: in kdaj se naj dol pojavim in s kakšno opremo :?: malo sem zbegana kajne :?:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#71007
Iva, nikar ne imej toliko treme ob tvojem debiju, ti kar veselo pridi :arrow: pa nikar ne išči Kranjčanov, saj ne bomo "grupirani", temveč zmiksani v eno samo velikansko TF družino. :wink:

Ko pa že sprašuješ, kaj prinesti s seboj, droben namig:
1.) Dobro voljo. 8)
2.) Če pa si slučajno mojstrica priprave slaščic ter prineseš kakšen svoj izdelek v degustacijo, boš pa sploh zvezda večera in to pri večini članic(ov), saj je nekaj forumašev kar pretirano mahnjenih na sladkarije. :P :wink:
 Nataša
#71011
Staša napisal/-a:danes sem bila pri zdravnici kregana, ker sem se preveč zredila...


a ji ni vžgal, da si noseča?!!! :roll:

Tini, mene tut skrbi. A hočeš še rukolo na postrv? :?
Uporabniški avatar
 izyemna
#71027
hoj,

jst se tudi prijavljam na piknik.
Sem pa karnivorka (mesojedka :wink: ),

lp,
tina
Uporabniški avatar
 ero
#71038
trenutno ribje stanje (18.08.2006 17:22):

01 ero
02 Snežinka
03 Vlajko
04 Alja
05 Staša
06 Barb
07 Demck
08 tini
09 MajdaPR
10 simon
11 mihaperme
12 GaGa
13 mojcej77
14 eggy
15 olson

ps za tiste, ki berete diagonalno - za glavni obrok je tudi postrv in dobro je v naprej vedeti, koliko rib bomo pojedli. zato gornji seznam. torej, če kdo želi ribji namesto mesnega obroka, naj se pofočka.
Nazadnje spremenil ero, dne 18 Avg 2006, 17:23, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 mihaperme
#71042
Za ribico tudi jaz.

11. mihaperme

ero napisal/-a:
bojda je govora o nekem teku ob dveh? če ste se že kaj konkretnega dogovorili, kar povejte tu...


Lahko vodim skupino, ki bi šla od 15-20 km. Lahko dodamo tudi kakšen km več, če bo kdo želel. Trasa pa bi šla PODPEČ - JEZERO - TOMIŠELJ - VRBLJENJE - STAJE in potem obrnemo nazaj proti PODPEČI. Na nekaterih delih poteh bo treba previdnost, zaradi ovinkaste ceste.


lp

Miha
Uporabniški avatar
 GaGa
#71048
Tut jaz sem za ribico :lol:
Uporabniški avatar
 mojcej77
#71061
13.Ribafiš tudi zame:D

lp,

m
Uporabniški avatar
 nada
#71062
Evo še nas iz Litije:
- Matjaž 66
- NatašaP
- Nada
Uporabniški avatar
 Vlajko
#71081
Tudi na to stran prilagam listo prijavljencev predvsem zato, da še letos prehitim spečega Dpopa. :wink:
Uporabniški avatar
 tool
#71082
zaradi rojstva svojega starega očeta, svoj prihod načeloma preklicujem razen, če se en zgodi kaj fenomenalnega in dobim direktni prevoz iz Krškega po peti ali šesti uri popoldne :(

kaj naj rečem, tough luck. in odbojke sem se prav veselil.

škoda.


naj vam mojčej preda moje pozdrave. pa dober se mejte ;)
 eggy
#71084
Pridem....tudi mene na seznam ribic.
Uporabniški avatar
 tae
#71088
Hoj, upam da nisem prepozen z dodatnimi vprašanji.

1. Ali boste uglavnem prihajali sami (brez punc/fantov, žena/možov, otrok)?

Jaz imam namreč namen (če bom prišel) z družino - žena in 2 majhna otroka, mogoče še celo s starši, da bodo čuvali otroke.

2. Ali sploh lahko pripeljem koga sabo, če ni član tekaškega foruma?
3. Ali bo morda prisoten še kakšen otrok, da se bodo moji lahko igrali ?

Hvala za odgovore in upam, da se vidimo.
Uporabniški avatar
 mojcej77
#71089
Tae, ti jih kar pripelji:)
Nikoli se še ni zgodilo, da na takih in drugačnih srečanjih ne bi bilo dovolj otrok. Pa tudi, če slučajno ni bilo nikogar pod 30 let;).

V osnovi gre za srečanje ene velike družine. Zato je tudi tvoja več kot dobrodošla.


lp,

m
Uporabniški avatar
 milkec
#71097
Dragi moji smrkci...
Mene na žalost ne bo na piknik, ker se obeta poljedelski vikend s pobiranjem krompirja! Poleg tega je v Žužemberku še beachvolley turnir in ker je to edina zadeva, ki se v celem letu kaj pametnega dogaja, tako da bom ta vikend preživel v domačem okolju.
Vsem pa želim še en nepozaben piknik!
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA