Uporabniški avatar
 pegaz
#70375
Pozdrav od tehničnega samoorganizatorja.

Imeli bomo
- računalnik (pegaz),
- ojačevalno garnituro (matjazV),
- zvocnike (O.Slon),
- LCD projektor (BojanM)
- kup MP3jev
- velik dobre volje
- športne aktivnosti (lani je bil v ponudbi tenis, kanu, odbojka na mivki, košarka in dvigovanje krigelnov)

Vlajko, zadeve laufajo na tej strani! :clap:

Vsi člani in simpatizerji, navalite, mate da se pojavite na pikniku, da se spoznamo tud izven tekem, kamor vsak ne more vedno.

LL, Pegaz :)
Nazadnje spremenil pegaz, dne 16 Avg 2006, 11:56, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 GaGa
#70454
Tudi moja malenkost pride kaj naokoli ... :wink: :D
Uporabniški avatar
 Nadj@
#70465
CIAO

Kdaj se vse skupaj začne. Kajti na ta dan imava kar nekaj obveznosti pa me zanima ob kateri uri se začne da bi se vsaj malo udeležila če bo šlo.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#70470
Pozdrav vsem, ki (ne)boste na tem pikniču. Mene bolj zanima, kdaj bo konec, da vidim, če se bo splačalo prit še po nočnem teku v Kobilju :?:

LP
 matej-jethro
#70501
ZdravkoC napisal/-a:Pozdrav vsem, ki (ne)boste na tem pikniču. Mene bolj zanima, kdaj bo konec, da vidim, če se bo splačalo prit še po nočnem teku v Kobilju :?:

LP


normalno, da se splača ZdravkoC! Konec bo daleč nekje po tvojem prihodu, ko bom s kitaro pometel vse tiste vrhunske Pegazove, Slonove ter Matjaževe aparature nekam na trda tla :lol: in bo naprej prou luštno unplaggedirano ozračje :wink: .....kaj sm to jezen, ker maline ne zorijo te dni.......
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#70508
matej-jethro napisal/-a: Konec bo daleč nekje po ..., ko bom s kitaro pometel vse tiste vrhunske Pegazove, Slonove ter Matjaževe aparature nekam na trda tla ... in bo naprej prou luštno ..., ker maline ne zorijo te dni...

Čuj, pje, to si pa res prepričljiv. Razmišljam kateri inštrument vzeti s seboj, zjutraj pa itak štartamo proti Dovžanovi soteski.
Ko se jaz hecam, je vedno vse res. :wink:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#70527
Vsem tistim, ki sprašujete, kdaj bo pričetek piknika :arrow: natančna ura še ni določena; najbrž se bo Ero prav kmalu (danes, jutri) oglasil ter "izdao zapovest i naredjenje". 8) Veliko si lahko pomagate tudi z lanskimi posti, saj se bo piknik najverjetneje začel približno enako (recimo med 11 in 12 uro).

Pa še eno prošnjo imam (sem siten, a ne?): :arrow: V tej temi vam ni potrebno s posti razlagati, da vas na piknik ne bo (zaradi tega ali onega vzroka), saj tema postane tako zelo nepregledna. :!: O temu se lahko razpišete, recimo, v področju "Kr'neki". :idea: Ta rubrika pa naj ostane namenjena prijavam na piknik ter vprašanjem v zvezi z njim. Torej, navali s prijavami, narode. :wink: Časa imamo še dovolj. :D

PS:
Lista prijav.
Uporabniški avatar
 ero
#70644
hoj,

Vlajko, prosim, dopiši še Predraga, ki je prijazno sprejel naše vabilo na piknik :)

glede drugih podrobnosti (strošek po glavi, ...) - povem, takoj, ko zvem!

še nekaj - nemesojedci na pikniku. povejte, lahko meni na ZS, da bomo imeli oceno, koliko nas bo, ki ne bomo sodelovali v prazniku holesterola :twisted:

glede starih diplom, dresov, ki so še pri meni, ... s seboj bom imel vse, kar še nisem razdelil. pa še kako navadno majico (kolikor jih je ostalo) in rutke TF. štacuna bo torej odprta, vse po jurja :)
Uporabniški avatar
 mami Irena
#70650
Živjo,

vidim, da je v programu že kar nekaj stvari

a bi se našel še kakšen tak junak, da bi se pridružil moji aktivnosti

reče se ji "veliko počivajte" , sem to dobila na recept, po daljšem ležanju na Ortopedski kliniki, pa mi tega precej ostaja.

Se pripeljem. LP
Uporabniški avatar
 Vlajko
#70653
Po nekajdnevnem zatišju so zopet začele kapljati vaše prijave. :D

Jaz jih pa, kot lahko sami vidite, dokaj ažurno uvrščam na seznam. :wink: Obenem pa upam, da se bo ta že kar simpatična številka še precej povečala.... Ter, da se bo med vami končno pojavila ena dobra duša, ki me bo pripravljena prepeljati na kraj dogodka. :roll: :D Sicer bo, na žalost, eden manj. :oops:

PS:
Lista prijav.
Uporabniški avatar
 Vlajko
#70783
Za tiste udeležence piknike, ki ste po "tomaževsko" (*) zaključili, da je letošnjega poletja konec:

http://www.dhmz.htnet.hr/prognoza/sedam ... 015_n.html

Samo še pesti držimo, da bo res vsaj približno tako. :wink:

PS: Ker se še najdejo dobri ljudje na tej "božji" obli, mi iz Kranja na piknik ne bo treba pešačiti ali kolesariti. :D

(*) Vir: Biblija
Uporabniški avatar
 Pjotr
#70791
Jst tud pridem mal pogledat. Se vidimo.

LP Pjotr
 Obivankenobi
#70915
Mogoče tudi jaz pridem malo naokoli! :wink:
Uporabniški avatar
 ero
#70938
hoj, banda tekaška :D

URADNO OBVESTILO

tradicionalni, kateri že?, piknik Tekaškega foruma

Podpeč pri Ljubljani, sobota, 19. avgust 2006 od 14:00 dalje

prispevek za udeležbo pri prehranjevanju:
odrasli 2.500 SIT
otroci 2.000 SIT (saj manj pojeste, ne? :wink: )

nemesojedci pozor! če bi radi ribji obrok, to čim prej sporočite sem, da vemo, koliko postrvi naročiti. itak bo količina zelenjave povečana :)

športne aktivnosti (odbojka na mivki, košarka, kajaki, tenis, ...) so vštete v strošek udeležbe!

bojda je govora o nekem teku ob dveh? če ste se že kaj konkretnega dogovorili, kar povejte tu...

program s predstavitvami se predvidoma prične kasneje, okoli 17h. Meduza nas bo zasul s fotkami iz trekingov, tekov in predvsem Kazahstana. fiksne točke programa bomo objavili do konca tedna, ko bodo znane / potrjene.

Vlajko, Pegaz in drugi, ki se odlično trudite pri organizaciji, bo tako OK?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA