#69679
hojla, drage TFjevke in TFjevci

z veseljem vas vabim na 4. piknik Tekaškega foruma, ki bo (spet na že znanem piknik placu) v Podpeči 19. avgusta 2006.

upam, da vam ta termin ustreza in da boste takrat že večinoma s počitnic in potovanj ter pripravljeni na jesensko sezono. tako bo piknik prijeten uvod v dogodkov polno jesen :)

hkrati vas pozivam, da premislite, kako bi lahko sami prispevali k programu piknika s predstavitvami s svojih tekaških, pohodniških in drugih podvigov. Torshawn, Camino, Copenhagen, ... tudi domače prireditve bi lahko predstavili.

torej, prostovoljci za predstavitve, javite se.

in prostovoljci za OO piknika tudi :wink:

še naprej spremljajte to rubriko, kjer boste pravi čas zvedeli vse podrobnosti o pikniku!
Nazadnje spremenil ero, dne 21 Dec 2006, 15:44, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 meduza
#69713
Možna predstavitev (do 200 posnetkov)

Maroko ali Kazakhstan
Uporabniški avatar
 Snezinka
#69719
In še ena možna predstavitev:
Skok v preteklost :roll: , oziroma trekking po Irian Jayi (Indonezijski del Nove Gvineje)...

lp
Snežinka
 Nataša
#69720
a boš dala tut slike nagih stricev s koteki? :oops:
Uporabniški avatar
 Snezinka
#69721
Če bo šlo čez cenzuro :shock: :lol: , če ne bo šlo, pa predstavitev odpade :twisted:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#69730
Morda bom pa tudi jaz za zapolnitev časa med pavzami prinesel s seboj CD s fotkami iz Srbije, recimo:

- Sliko "zmečkanega" fičkota v Zaječarju, koji se prodaje po vrlo povoljnoj ceni uz napomenu - MOTOR ODLIČAN. :)

- Ali pa ... kako je pop pred pravoslavno cerkvijo v Novem Sadu skupaj s cigo-orkestrom "udario" jedan truba-komad nama, Janezima, v čast. :wink:

- Morda kakšno panoramo na Beograd (Cecin grad?), ki je bila posneta skoraj z vrha Hrama Svetog Save. :D

- Itd, itd ...

PS: Seveda pa moram najprej najti prosti cajt za udeležbo na pikniku (beri šoferja-ko, ki ne pije, obenem pa sprejema štoparje). :D :wink:
Uporabniški avatar
 Snezinka
#69742
ero napisal/-a:a lahko rečemo, da traja predstavitev 20 minut + 10 minut za debato? ali je to premalo?


Meni je v redu. Edino raje bi videla, da mi daš skupaj 30 min :roll: , ker bi bila dabata in komentarji vzporedno :idea: .

Vsega materialna imam krepko čez dve ure, tako da bom pokazala pač samo en izsek, tako da bo zaokrožena celota, če bo pa kdo hotel videti še kaj več, se pa lahko zmenimo kasneje izven predstavitve :wink:
lp
Snežinka
Nazadnje spremenil Snezinka, dne 20 Jul 2006, 09:32, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 mojcej77
#69747
Joj, komi čakam :clap: :clap: :clap:


lp,

m
Uporabniški avatar
 Oli R
#69765
Vlajko, jaz sem takoj za srbske fotke, popa in fičkota, pa kak čevap zraven naredi sceno popolno. :D
Uporabniški avatar
 TANJAO
#69774
Tf- planinska poletna sekcija sporoča, da bo poročala o vsemu- seveda ne v detajle...Mislim, da nam ne bo dolgčas in bova z Aljo ob dolgih turških večerih našli trenutke za vodenje popotniškega dnevnika in zapisali sočne utrinke vzpona in sestopa.Pripravite čepke za ušesa!!!
Samo še 1 den grem v službico pol pa med Kurde daleč od ponorelega sveta,haha...?! :oops:
TanjaO
Uporabniški avatar
 pegaz
#69804
PIKNIK PIKNIK PIKNIK PIKNIK PIKNIK PIKNIK !!!!!

Komi čakam!

Jez bom tam. Upam da vi tut.
Se javm tut za pomagat.

LL, Pegaz
Uporabniški avatar
 MatjazV
#69820
Hoj!

Se oglašam iz Tirane in prijavljam svojo udeležbo na pikniku.

LP

MatjazV
Uporabniški avatar
 ero
#69831
hoj,

prosim vas za malo samoorganizacije. naslednja dva tedna sem odsoten n škoda bi bilo, da čas teče in da med tem nič ne pripravimo. saj veste - klasika: program, tehnika, ...

a nas bo dovolj za en tenis turnir? za še eno hudo basket tekmo se ne bojim. in za odbojko tudi ne :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA