#97401
hoj,

leto je naokoli in skrajni čas je, da se spet zberemo na pikniku! tokrat na novi, nekaterim že znani lokaciji :arrow: na Jezeru pri Podpeči

dobimo se v soboto, 18. avgusta 2007 od 14. ure dalje pri Brunarici - na domači strani je vse lepo prikazano in napisano, tako da boste zlahka našli pot, kajne?

na vojo so nam razne športne aktivnosti - predvsem kopanje v jezeru, pohodi (Sv. Ana, Planinca), igre z žogo, ... prosim vas, da se glede tega kar samoorganiziramo.

predvidena sta dva obroka - klasične zadeve z žara s svežo zelenjavo in pripravljeno šobsko solato. prvi bo po 16. uri, drugi pa po 20. uri. za vegetarijanje je na voljo postrv na žaru ali v koruzni moki.

strošek vaše udeležbe je 20 € za odrasle in 10 € za otroke.

po večerji se bomo preselili v nadstropje brunarice, kjer nam bo na voljo soba za predstavitve. projektor in platno je že tam, tako da potrebujemo le prenosnik ter seveda predavatelje in vsebine. kdo se javi? pripravili bi do tri predstavitve v skupnem trajanju dobre ure in pol.

OK, da povzamem:

sobota, 18. avgust, Brunarica pri Podpeškem jezeru
rekreacija: plavanje, pohodi / teki, igre - samoorganizacija
strošek: 20 / 10 €
dva obroka: 16h / 20h
po drugem obroku predstavitve

prosim vas, da se kar tu dogovarjamo o aktivnostih.

predvsem pa vas prosim za prijave, da bomo pravočasno vedeli, koliko nas bo. pripišite še, če želite nemesna / ribja obroka!

na pikniku bo seveda možen tudi prevzem tekaške opreme in nakup majic in kap TF!

za konec - se javi kak prostovoljec za pomoč pri financah in administraciji?
Nazadnje spremenil ero, dne 18 Avg 2007, 09:47, skupaj popravljeno 4 krat.
Uporabniški avatar
 MatjazV
#97463
Ero,

super ideja, smo skoraj pozabili, da je leto že naokoli.

Predlagam pa, da bi piknik prestavili za en teden in bi ga tako organizirali v soboto 25. avgusta. Kar nekaj nas je namreč prijavljenih na tekmo v Celovcu, ki bo 19.08.

Če bo možna izvedba v prestavljenem terminu pridem tudi jaz, drugače pa spijte kakšen pirček v mojem imenu.

LP

MatjazV
Uporabniški avatar
 tini
#97467
Ojla,

Tudi meni bi seveda bolj odgovarjal 25.8..
Pridem pa v vsakem primeru - v primeru 18.8. sicer bolj na hitro..
Uporabniški avatar
 Vlajko
#97490
Tudi mene (solo) na spisek, plis. :wink: Ne glede na datum. :!:

Ero, štej me v gručo ribojedcev (Nisem vegi; imam pa ribe raje kot pleskavice Press.) :wink:

Glede planinskega pohoda: :arrow: Predlagam malo več podjetnosti; morda bi imeli celo toliko časa, da skočimo na "en pir" na Krim. :idea: Mislim (po spominu), da je lagodnega vzpona za dobri 2 urici, nazaj pa gre lahko tudi nekoliko hitreje. :wink: Bo pa potem jedača in pijača toliko bolj teknila. :)
Uporabniški avatar
 ero
#97499
prestavljeno nazaj na 18.08.2007!

OK, uradno in dokončno prestavljeno na 25. avgust 2008! upam, da sem datum popravil povsod, kjer se pojavlja. da ne bo zmede :D


res bi bilo škoda, če bi na pikniku manjkali taki stebri družbe, kot so Matjaž, Tini, Lojze, Aleš, ... fantje, dobrodošli!

Vlajko, če prav razumem, se javiš za organizatorja pohodno planinskega dela?

tovarišija - fočkajte se ... :wink:
Nazadnje spremenil ero, dne 03 Avg 2007, 16:27, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 mazi
#97503
Ojla,

Škoda, mi bomo pa takrat ravno na Rogli... :cry:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#97507
ero napisal/-a:... Vlajko, če prav razumem, se javiš za organizatorja pohodno planinskega dela? ...

As usual. :shock: :wink:

No, pa začnimo:

Ob prijavi si lahko zaželite tudi pohod na Krim, da bom lahko na podlagi vašega zanimanja izbral "maršruto" oziroma določil, kam (in kdaj) nas bo peljala (peš)pot. :) :wink:
Nazadnje spremenil Vlajko, dne 03 Avg 2007, 13:00, skupaj popravljeno 1 krat.
 matej-jethro
#97508
Super datum in ker sem bil lani, ne vidm razloga, da bi bil pa letos kje drugje.....PRIDEM! :wink:

Naj živi TF&ROLL in meso na žaru.....

LojzeP, a boš ti žogo prnesu, ker letos bom pa paral :lol:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#97513
meni bi sicer bolj pasalo, da bi bilo 18-ega ( na poti iz kočevja ), pridem pa z Mangarta s kolesom :wink:
un mehur od žoge pa tudi lahko dostavim - samo letos bomo imeli mešano trojko :shock:
 Nataša
#97555
Ja, dejmo se zdej vsi zmišljevat, komu je datum kul in komu ni... :roll:
Uporabniški avatar
 ero
#97557
tole najavo bi najraje začel znova. zakaj? ravnokar sem prejel urgentni telefonski klic in slišal zelo dober razlog, zakaj 25. avgust sploh ni dober datum za piknik TF. zato dokončno in nepreklicno proglašam, da je

5. piknik TF 18. avgusta 2007 pri Podpeškem jezeru!

sori za zmedo, bom nekaj časa mir dal :D

Lojze, se bojim, da pri jezeru nimajo basket košev. letos piknikiramo drugje...
Uporabniški avatar
 PoLyCOM
#97563
Vlajko napisal/-a:
ero napisal/-a:... Vlajko, če prav razumem, se javiš za organizatorja pohodno planinskega dela? ...

As usual. :shock: :wink:

No, pa začnimo:

Ob prijavi si lahko zaželite tudi pohod na Krim, da bom lahko na podlagi vašega zanimanja izbral "maršruto" oziroma določil, kam (in kdaj) nas bo peljala (peš)pot. :) :wink:


Madonca, na Krimu so vendar medvedi! :D
Sama sem bila ravno kaka dva tedna nazaj, pa mi ni bilo ravno prijetno ob gledanju na table, ki opozarjajo na območje medveda.
 marjan
#97571
Nataša napisal/-a:Ja, dejmo se zdej vsi zmišljevat, komu je datum kul in komu ni... :roll:


18.08 bomo na Bjelolasici mislili na piknik... :wink: Pa drugič

Uživajte,
Marjan
Uporabniški avatar
 andreya
#97577
Jaz sem takrat na Vršiču, pa itak ne vem, če bi si že upala na piknik prit. :oops:
Uporabniški avatar
 ROSI64
#97594
Mene pa zaradi delovnih obveznosti ne bo. :( Žal.

Vsem udeležencem pa želim prijetno druženje. :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA