Žurka naj bo:

A) 05.01.2008
5
10%
B) 12.01.2008
12
24%
C) 19.01.2008
28
57%
D) 26.01.2008
4
8%
Uporabniški avatar
 Obivankenobi
#115623
Jah, če ne bo kakšne višje sile, tudi jaz pridem, torej:

39. Obivankenobi :lol:

Lp!
Uporabniški avatar
 tae
#115633
Obivankenobi napisal/-a:Jah, če ne bo kakšne višje sile, tudi jaz pridem, torej:

39. Obivankenobi :lol:

Lp!


Končno si se skorajžu in se prijavil. Kakšna višja sila neki, sej si ja borc :D
Uporabniški avatar
 Obivankenobi
#115641
tae napisal/-a:
Obivankenobi napisal/-a:Jah, če ne bo kakšne višje sile, tudi jaz pridem, torej:

39. Obivankenobi :lol:

Lp!


Končno si se skorajžu in se prijavil. Kakšna višja sila neki, sej si ja borc :D


borc :?: :idea: :arrow: mogoče, ko si zavežem kimono ali pa obujem tekaške copate...drugače pa :oops: :roll:


:wink:
Uporabniški avatar
 Snezinka
#115679
raziskovalec napisal/-a:38- Moj prijatelj in simpatizer TF ter navijač (gre za eno samo osebo) tudi pride na naš žur.


A se bo tale simpater tudi kaj aktiviral :lol: in začel teči? Novo leto, odločitve ipd....

Če imam pravega v mislih, sem ga zadnjič videla, ko je odhajal iz Intersporta z vrečko v roki...mogoče so bile pa notri supeeeergeeee :idea:

lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 Snezinka
#115680
MatjazV napisal/-a:No, pol nam boš pa lahko mal salsala in pokazala kako se to dela.


Ups :oops: :ignore:
Ma ja, če zna plesalec, znam tudi jaz :twisted: .

lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#115685
Snezinka napisal/-a:
raziskovalec napisal/-a:38- Moj prijatelj in simpatizer TF ter navijač (gre za eno samo osebo) tudi pride na naš žur.


A se bo tale simpater tudi kaj aktiviral :lol: in začel teči? Novo leto, odločitve ipd....

Če imam pravega v mislih, sem ga zadnjič videla, ko je odhajal iz Intersporta z vrečko v roki...mogoče so bile pa notri supeeeergeeee :idea:

lp
Snezinka


Snežinka, pravega imaš v mislih. Iz dobro obveščenih virov sem izvedel, da ni šlo za superge, ki pa se bodo dejansko kupovale najkasneje naslednji teden. Do (re)aktivacije je potem le še korak.
Menda lahko pričakujemo tudi prvi post in uradno članstvo v TF. Bi se spodobilo pred žurko, a nočem preveč pritiskati na kandidate. :wink: :lol:
 Nataša
#115702
Pa on ve, da se novince skuha in popapa? 8)
Uporabniški avatar
 Barb
#115707
Še nekaj sem pozabila, ZADNJI DAN za prijavo je ČETRTEK, 17.01.2008.

Ajde prijave!!!!
Uporabniški avatar
 Fotr
#115736
Da ne bom kaj zamudil, se preventivno z verjetnostjo 90 odstotkov prijavljam na ponovoletno srečanje. :D
Še posebno, ker moram še enkrat pregledati pot, da me ne bi zaneslo v Rakitno :D in da ostanem na lanskoletnem nivoju. :twisted:
Pravzaprav pa je glavni razlog, da se spet kaj vidimo, če me že brati ne morete. :( Toliko doživetij se je zgodilo na teku, pa jih nimam časa opisati. Upam, da se bo situacija kmalu izboljšala. :shock:
Se vidimo 90%! :D :D
Uporabniški avatar
 Snezinka
#115748
Fotr napisal/-a:....
Še posebno, ker moram še enkrat pregledati pot, da me ne bi zaneslo v Rakitno :D in da ostanem na lanskoletnem nivoju. :twisted:
.....


Jaz sem tudi lani po Rakitni lovila meglo :oops: :lol: 8)
Kaj češ, živemu človeku se vse zgodi.

lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 Manika
#115756
42. Manika

Če že na tekme ne hodim, se pa žurov vedno udeležim :-). He he
Uporabniški avatar
 Snezinka
#115790
Prijavljam še mojo prijateljico Ireno. Da jo malo pohvalim 8) ; lani je prvič tekla polovičko LM in bila skoraj za deset minut boljša od mene :oops: . Letos bom morala biti spet pridna :wink: ...

44. Irena P.

lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 GaGa
#115798
45. :D še jaz in
46. Suzana
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA