Žurka naj bo:

A) 05.01.2008
5
10%
B) 12.01.2008
12
24%
C) 19.01.2008
28
57%
D) 26.01.2008
4
8%
Uporabniški avatar
 Nadj@
#116182
CIAO

Zelo mi je žal ker nisva mogla biti del tega lepega druženja. Služba pač kaj čmo. Pa drugič mogoče.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#116202
simi napisal/-a:Prijavljam potencialno novo članico :wink:

60. Doroteja


Helou!
Kakor po Meduzinih slikah sodeč, bi rekel, da je zgornja potencialna nova članica Dorotea in ne Doroteja!!
Uporabniški avatar
 MatjazV
#116216
Žurka je odlično uspela. Tistim, ki ste jo prešpricali, je lahko žal, da niste bili zraven.

Slika

Čestitke vsem, ki ste se potrudili pri organizaciji in izvedbi.

Prilagam še FOTKE

P.S.

Žal nisem imel možnosti, da bi v celoti predstavil izbor fotografij z lanskoletnih tekmovanj in treningov. Moram povedati, da sem se kar dva popoldneva matral, da sem pripravil DVD s posnetki, potem pa sem ostal brez računalnika, z obrazložitvijo, da je službeni in ga ne morem več uporabljati. Za naslednjič (če se bom sploh še loteval predstavitev) bom pač prinesel svoj računalnik, tako kot že velikokrat doslej.

Lp

MatjazV
Uporabniški avatar
 Sončka
#116220
Hoj,
žurka je uspela, ni kej. :piti: :toast: Prava umetnost je uživati v tem, kar nam je dano. In jaz sem uživala v igrah, v plesu, v hrani, v druženju. Sicer sem z... pantomimo :oops: , smo pa zato zasedli 2. mesto, dobili super nagrado (lučka) in nam ni treba organizirati kakšne analize v tem letu (linija najmanjšega napora, to sem jaz :wink: ).
Pegaz je v pravem trenutku začel s plesom (zgleda ima pri-rojen/-dobljen čut za organizacijo :clap: ) in podaljšal žur do zgodnjih jutranjih ur. :lol:
Svaka čast organizatorjem, komisiji in vsem, ki smo bili prisotni. Luštn vas je bilo vidt. Sploh ultraši ste name naredili velik vtis (Tae sorči) :cast1: .

:TF) :heart
Dannae, pogrešala sem te. Pridi kaj na Golado.
Lp, I.
Uporabniški avatar
 softi
#116227
Na kratko: fino je bilo :D .
Upam oz. skoraj zagotovo naslednje leto spet!

Pa hvala Meduzi in MatjažuV za luštne slikce!


Lep sončen dan....
:wink:
Uporabniški avatar
 miciM
#116228
Ja žurka je res uspela, žal pa sem jaz ena četrtina zmagovalne ekipe in :?: :?: :?: :bum: ,kaj , kje, kako organizirat analizo.
Srčno upam, da se mi ostali trije sotrpini javijo. Upam, da so doma vsaj v okolici Ljubljana, ker nam bo to olajšalo stvar.

lep dan
Uporabniški avatar
 dannae
#116229
Sončka napisal/-a:Dannae, pogrešala sem te. Pridi kaj na Golado. Lp, I.

:-(( tudi jaz sem vas pogrešala. upam pa vseeno, da vas vse spet kmalu kaj vidim:heart . sezona tekaških tekem se hitro približuje... :rol:
na golado pridem v četrtek, pa te bom prosila za izčrpno poročilo.... :roll: kdo, kaj, zakaj in koliko....
pozdravček
d
Uporabniški avatar
 tae
#116230
Sončka napisal/-a:Sploh ultraši ste name naredili velik vtis (Tae sorči) :cast1: .


Oh, Sonči nič se mi ni treba opravičevati, čeprav sem kratkaš. Tudi zame so ultramaratonci carji in ekstremisti, čeprav se sam ne vidim v teh vodah.
Uporabniški avatar
 tae
#116231
Pogrešani iz moje strani na žuru:
- Obivankenobi (opravičilo)
- snežinka
- Vencelj
- climber-z
- luzr
Uporabniški avatar
 Fotr
#116232
Kar se nagrad za tekmovalne skupine tiče, mislim, da je bila najboljša tretja nagrada, to pa je bila nojeva (ostričeva) mast. :evil: Prosim nagrajence, da poročajo, kako se obnese v praksi. :shock:
Uporabniški avatar
 Fotr
#116237
Kar nekaj časa nas je nekaj ljudi zaposlilo, kaj pomeni napis na Pegazovem puloverju, ki je imel oblečenega na žurki. :roll: Pisalo je DENALI. Zato sem malo pogledal po leksikonih in dobil sledeče podatke:
DENALI: narodni park v notranjosti Aljaske
DENALI: najvišja gora v Severni Ameriki 6.193 m iz katere se je junija
2004 s smučmi spustil Davo Krničar
DENALI: ameriška indie rock skupina, ustanovljena leta 2000 v Richmondu
Teorijo o pakistanskih gorah nisem uspel ugotoviti. 8)
Pravkar pa sem dobil reklamo od Hervisa, kjer prodajajo DENALI bunde po znižani ceni. :shock:
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#116240
Lušten je blo; se videti tudi izven tekaških poligonov v civilu in pokramljati.

miciM napisal/-a:Ja žurka je res uspela, žal pa sem jaz ena četrtina zmagovalne ekipe in :?: :?: :?: :bum: ,kaj , kje, kako organizirat analizo.
Srčno upam, da se mi ostali trije sotrpini javijo. Upam, da so doma vsaj v okolici Ljubljana, ker nam bo to olajšalo stvar.

lep dan


Nisem sotrpin, a vseeno trpim, ko čitam, da trpiš.

MiciM, stvar je lahko po mojem zelo preprosta (telefonski klic in rezerviraš). Poglej malo po arhivu in izbereš lokal, ki je dovolj blizu cilju ali dosegliv z avtom.
npr. Tek trojk - zlata Ladijca,
LM - Subito,
Sežana - BOfa vprašaš.
Gor na forum prilepiš listo udeležencev - javljajo se sami, lahko prej narediš anketo (boljša je diktatura, če v prvo zadaneš večinsko voljo ljudstva).
Glede na to, koliko vas je t.i. "sotrpinov", lahko organizirate še kakšne večje podvige. Zmage prinašajo tudi odgovornosti. Npr. za skupinsko prijavo za Sežano ....
Zdej ko sem postal Baron Razy sem tko pameten ... :wink: :o
Sej bo šlo ...
 Nataša
#116241
Fotr napisal/-a:Kar nekaj časa nas je nekaj ljudi zaposlilo, kaj pomeni napis na Pegazovem puloverju, ki je imel oblečenega na žurki


jaz sem najprej opazila barvo (griiiin) :D Sicer pa vse te misterije okoli Denalija ne bi bilo, če bi se človek kdaj obrnil in nam pokazal hrbet - tam je namreč pisalo Canada :evil: Majico je pa kupil v Ljubljani na tržnci :twisted:

Žurka pa super! Tokrat z Alešem in Borom žal nismo tekmovali v merjenju trebuhov, je pa Alenka spet spekla ta hude napolitanke, Pegaz nas je neumorno animiral, Barb je tiha roka iz ozadja, postrežba odlična, ultramaratoncem pa čestitke! Čeprav sva se s Stašo strinjali, da bi mogoče nama tudi kdo dal kakšno nagrado, ker je porod tudi ene vrste ultramaraton :!: :lol:

Skratka - lepo vas je blo videt in fino, da so še dobre duše, ki si vzamejo čas za organizacijo takšne žurke. Drugo leto pa spet, ane?
Uporabniški avatar
 miciM
#116242
Ja,ja zmage prinašajo odgovornost.
Tvoji predlogi so dobrodošli, ampak vsi so malo "gostilniški", razmišljam, da bi bilo tokrat malo drugače in mogoge ne v času velikih tekmovanj.
Analiza bi bila bolj ............ :piti:

hval bogu ali komerkoli že do novega leta je še veeeeliiikoooo časa
:wink:

POZIV: javite se ostali trije

lep popoldan
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA