#111482
Zanimivo, kaj je napisala @Barb v predhodni temi

Seveda so prostovoljci ,
seveda je želja ,
problem je pa prosti čas

Malo sem razmišljala kdaj bi se letos lahko dobili, pa sama ne najdem prostega termina. Ne vem, kako je z vami

Ali ste sploh zainteresirani za žurko?
Imate predloge glede lokacije in termina?

Skratka, tema je odprta, sedaj pa pišite in predlagajte, potem pa se bo v kratkem času vedelo, kje smo

........pa menda se ja ne bomo izneverili tradiciji


No, saj imamo tradicijo tudi v MB.
Vrgel sem kost, pa jo glodajte.
Upam, da Barb ne bo zahtevala avtorskega honorarja za uvodni del :wink:
:arrow: Čaga vsekakor bo :!: :!: :!:
Uporabniški avatar
 Sebi
#111503
Predlagam isto lokacijo kot lani, čas pa naj vrhovni poglavar pred mano določi... 8)
Uporabniški avatar
 markor
#111509
Jaz sem za! :P
(upam, da bom imel čas..) :roll:
lp!
Uporabniški avatar
 Vreme
#111517
Pojma nimam kje ste bili lani (takrat sem verjetno ležal na fotelju :lol: ). Upam, da bom imel čas in da bomo v miru kakšno rekli!! :wink:
Uporabniški avatar
 Sebi
#111519
Ups, se pardoniram! Sem pozabila, da je "Mariborska poslovalnica" pridobila kar nekaj novih "artiklov". :D

Lani smo bili v Padrinotu... Na rebrcah in perutničkah iz krušne peči. Fanjte so pa skrbeli, da ne bi zarjaveli... :wink:
Uporabniški avatar
 Z*
#111521
A se temu reče "samo oštarija", al' se pred tem še dirja do Areha in nazaj? :roll:
Uporabniški avatar
 areh
#111525
Čakam , da čujem datum...
lpA
Uporabniški avatar
 Tatjana
#111530
Jaz tudi pridem :D

klopotec napisal/-a:kaj je to Padrino, oziroma kje?

Na Taboru, zraven 2. gimnazije.
Uporabniški avatar
 Sebi
#111531
@Klopotec: glede na to, da strežejo reberca in perutničke iz krušne peči, je najbrž oštarija, ali kaj ti misliš? :idea: Gre pa za gostilno pri Srednji zdravstveni šoli v Mariboru.

@Z*: jaz s tabo ne grem do Areh, ker me že na 1/3 zadaj pustiš za pol ure :D Pa ne rečt, da ni res, ker te vidim kako po Pohorju šprintaš :wink:
 klopotec
#111537
Sebi napisal/-a:@Klopotec: glede na to, da strežejo reberca in perutničke iz krušne peči, je najbrž oštarija, ali kaj ti misliš? :idea: Gre pa za gostilno pri Srednji zdravstveni šoli v Mariboru.

@Z*: jaz s tabo ne grem do Areh, ker me že na 1/3 zadaj pustiš za pol ure :D Pa ne rečt, da ni res, ker te vidim kako po Pohorju šprintaš :wink:

perutničke in rebrca strežejo tudi na kakšnem kmečkem turiznu, Sebi. sicer pa sem se takoj popravil in sem napisal "oziroma kje", tako, da je bilo to težišče mojega vprašanja. in hvala za odgovor.
Uporabniški avatar
 dexi27
#111539
Letos bi se tud jaz pridružu na tem srečanju, glede na to da bojo rebrce pa perutničke pa bi blo pametno, da se prej mal razmigamo, da bomo pol lažje jedli.
Pa termin a bo tud po novem letu, glede na to da mislim, da mamo december vsi že hudo natrpan, pravzaprav pa je to stvar dogovora a ne.
Uporabniški avatar
 Sebi
#111540
@Klopotec: prosim! Še kdaj... :laola

Dexi: tale ošarija je bil samo moj predlog. Nič še ni fiksno (ne vem, če je ošarija vegetarijancem prijazna oz. ne vem kaj vegetarijanskega strežejo)... Vrhovni poglavar se še vedno ne oglasi. :D
Uporabniški avatar
 dexi27
#111544
No glede hrane moram povedat da jaz pač nisem zbirčen pa lahk jem vegetarjansko lahk pa tud meso ob dobri družbi mi vse tekne, je pa res, da mormo gledat na tiste, ki pa mesa ne jejo.
Uporabniški avatar
 Z*
#111547
Sebi napisal/-a:@Z*: jaz s tabo ne grem do Areh, ker me že na 1/3 zadaj pustiš za pol ure :D Pa ne rečt, da ni res, ker te vidim kako po Pohorju šprintaš :wink:

Od kod pa zdaj tebi ti ulomki??? :shock: In sploh, kje ti to mene vidiš??? :?: Big Brother press??? :evil: :?: :!:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA