#112296
V temi "Treningi v Kranju" je padla ideja (Janezu), da se tudi TF Gorenjci in okoličani srečamo pred novim letom, se malo porekreiramo, nato pa še malo prigriznemo ter nazdravimo letošnjim dosežkom ter željam v naslednjem letu. 8)

Zdaj pa zares :arrow:

Okvirni osnutek urnika srečanja:

1.) - Ta točka velja za tiste, ki ne boste prišli samo na "jedel-pil seanso", temveč tudi na sprehod. :arrow: Dobimo s v nedeljo, 16.12.2007 ob 14.00 na parkirišču pod klancem ceste proti Joštu oziroma Čepuljam (pri daljnovodih). 8)

2.) - Ko se zberemo gremo (nekateri tečete) po eni od poti na Jošt. Če mi zaupate, vas lahko popeljem tudi tako "malo po svoje", recimo proti Zabukovju ter vzpon po severnem pobočju, da ne bomo ravno takoj na vrhu. Vsekakor se bomo o temu v odvisnosti od želja večine ter razpoložljivega časa, zmenili na štartu. 8)

3.) - Na Joštu naredimo kratek postanek ter "ruknemo enega z noge". :roll:

4.) - Nadaljujemo proti Špičastemu vrhu, "ta hitri" pa še do Mohorja. 8)

5.) - Končno se tam nekje ob 17.00 - 18.00 zberemo v Gostilni Na Sedlu v vasici Čepulje, kjer imamo rezervirano tam okoli 20 - 25 mest, kajti gostilna ni prav velika. Najbrž se nam bodo tu pridružili tudi tisti, ki jim tega dne ne bo ravno do hoje ali teka. :wink: . Glede hrane :arrow: Zaenkrat sem opazil, da ste zadovoljni z običajno ponudbo te gostilne, zato nekaj besed tudi o temu:
8)
Specialitete gostilne so: telečja obara, narezki, domače priloge (ajdovi žganci, kislo zelje, repa, krompir,...), kuhana svinjska krača, pečenke, svinjska rebra, razni zrezki po naročilu. :D
Za sladokusce moram posebej omeniti izvrstne štruklje. :wink:

Delovni seznam prijavljencev (poskusil ga bom sproti dopolnjevati):

1. Janezu + 2 spremljevalki (zap.št 17 in 18 ),
2. Žine,
3. Romana,
4. Vencelj,
5. Matej712,
6. Vlajko,
7. Bor,
8. Lena,
9. Aleš,
10. Dule,
11. LojzeP,
12. Pingo,
13. BONI,
14. Simona,
15. Marjan,
16, Tt2x (Tomaž),
17. JU - spremljevalka 1,
18. JU - spremljevalka 2,
19. Marjeta,
20. Joco,
21. Matevž.

Za vsak slučaj vam zaupam tudi svojo številko: 041 399 003.
Nazadnje spremenil Vlajko, dne 15 Dec 2007, 23:48, skupaj popravljeno 12 krat.
Uporabniški avatar
 tini
#112305
No, uzivajte.

Meni datum (kot se preostali vikendi v 07) zal ne ustrezajo.
Bom takrat "openingiral" v Dolomitih - 3jic letos :) :wink:

lptini
Uporabniški avatar
 matej712
#112326
16.12. je zaključek akcije Slovenija teče v Vrtojbi.

Če ne bo spremembe termina se vseeno pridružim kasneje na Čepuljah!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#112327
V decembru je žal tako, da je nemogoče izbrati tak datum, ki bi vsem ustrezal. :oops:

Tale datum je "nastal" kot posledica predlogov večine tistih, ki ste izrazili željo, da se v decembru še enkrat dobimo, zato bo kar ostal. :!: Po pravici povedano, tudi meni ne ustreza ravno najbolj, vendar sem nekaterim drugim decemberskim dogodkom pač nekoliko znižal nivo prioritete. :wink:

PS:
Danes bom poklical malo naokoli v zvezi s :beer: :drink :toast: O rezultatih vas obvestim. :) Vi se pa lepo prijavljajte ter mi z vašimi predlogi pomagajte, da skupaj pripravimo čimbolj prijetno nedeljsko popoldne in večer. :idea:
Uporabniški avatar
 metkamarjetka
#112332
ravno ta dan bom gostila prijatelje, tako da vas žal spet ne bom imela prilike spoznati.
no, pa se poveselite še namesto mene :!:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#112339
Samo en medklic :arrow: Uspelo mi je rezervirati gostilno Na Sedlu na Čepuljah. Pričakujejo nas od okoli 17.00 naprej. Odprto je do 22.00, vendar lahko gostoljubje tudi podaljšajo, če smo mi za to. Samo ... drugi dan ima večina med nami "tlako". :oops:

Prostor pa je tam dokaj omejen, recimo za do 25 oseb. :roll:

Specialitete gostilne so: telečja obara, narezki, domače priloge (ajdovi žganci, kislo zelje, repa, krompir,...), kuhana svinjska krača, pečenke, svinjska rebra, razni zrezki po naročilu. Ob predhodnem dogovoru pripravijo tudi kaj drugega zato, :arrow: če imate kakšne posebne želje, javite s postom, jaz jih, namreč, nimam. 8) Pomembno je le, da :arrow: Vedno sem bil postrežen z izvrstnim cvičkom. :D

Za sladokusce moram posebej omeniti izvrstne štruklje. :wink:

PS:
Konec tedna bom vse te podatke (vaše in moje), razpršene po raznih postih združil v prvem postu, da bo zadeva nekoliko preglednejša. :!:
Uporabniški avatar
 matej712
#112345
Vprašaje pri meni lahko kar pobrišeš. Pridem vsaj na kulinarični del.
Kar se hrane tiče, sem bolj za domače (npr. obara in ajdovi žganci).
Uporabniški avatar
 Bor
#112394
jaz ta dan nisem ziher , ker imam ob 13h eno družinsko praznovanje ....mogoče pa kulinarični del pride v poštev.... :wink:

ps: jelenov golaž, ajdovi žganci za sladico pa žlikrofi......njami(sprobano :oops: )
#112445
Vlajko napisal/-a:1.) - Dobimo s v nedeljo, 16.12.2007 ob 14.00 v Stražišču pri Kranju. (Dodatni predlogi Welcome - 1.) 8)

2.) - Ko se zberemo gremo (nekateri tečete) po eni od poti na Jošt. Če mi zaupate, vas lahko popeljem tudi tako "malo po svoje", recimo proti Zabukovju ter vzpon po severnem pobočju, da ne bomo ravno takoj na vrhu. (Dodatni predlogi Welcome - 2.) 8)

...


Vlajko jaz se ti pridružim v pohodniškem stilu (imam že dopoldne v planu "norenje" na Kališče) :wink: .

vencelj napisal/-a:... edini problem bi lahko nastal zaradi omejitve prostora


Pa saj po odzivu sodeč TF Gorenjska ne premore 25 članov kaj šele članic za prednovoletno druženje.. :shock: :D
Sicer pa boljše manjši prostor pa poln kot velik pa napol prazen..
Uporabniški avatar
 Pingo
#112447
Noo tudi jaz se vam pridružim,če nou kej vmes priletelo.. :wink:
#112469
Dule napisal/-a:... Pa saj po odzivu sodeč TF Gorenjska ne premore 25 članov kaj šele članic za prednovoletno druženje..

Krize zaenkrat še ni, saj je še kar nekaj časa za prijavo. 8)

Glede partneric je pa takole (moj predlog). :arrow: Fino bi bilo, da vsak(a), ki bi jo(ga) rada pripeljal(a) s seboj, to posebej navede s prijavo. :idea:

Vzemite pa v zakup, da jo(ga) boste morali v primeru "prebukiranja", imeti na kolenih. :)


OK, opažam, da je večini moj predlog glede predhodne hoje z izhodiščem v Stražišču kar spremenljiv. :D A ima kdo med vami kakšno idejo, kje točno bi se zbrali? Recimo, iniciator srečanja JanezU? :?: :wink:
Uporabniški avatar
 GTA
#112544
tini napisal/-a:No, uzivajte.

Meni datum (kot se preostali vikendi v 07) zal ne ustrezajo.
Bom takrat "openingiral" v Dolomitih


Enako. Pa drugič.

Lp!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA